SIA "CĒSU KLĪNIKA"
Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūra tālr. 64125634

 Zvani tiek pieņemti katru darba dienu no 8.00 - 16.00


Uzņemšanas nodaļa: tālr. 64107061

Lietvede tālr. 64125730,

 fakss - 64125785,

 e -pasts: info@cesuklinika.lv


SIA „CĒSU KLĪNIKA”  ēkā un teritorijā  ir izvietotas  aizlieguma zīmju norādes- ar fotografēšanas un filmēšanas aizliegumu. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. Bez iepriekšēja saskaņojuma ar klīnikas  vadību SIA “SIA CĒSU KLĪNIKA ”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus Klīnikas  telpās un teritorijā  ir aizliegts.
   


  

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 

 


Aktualitātes

13.11.2017.

Gripas sezona tuvojas!

Ik gadu gripa skar lielu daļu ne tikai Latvijas, bet arī pasaules iedzīvotāju. Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati liecina, ka pagājušā  2016.–2017.gada gripas sezonā saslimušo skaits ar gripu bija gandrīz divas reizes lielāks nekā iepriekšējā sezonā un gripas izraisīto pneimoniju skaits, kad bija nepieciešama pacientu hospitalizācija, bija par trešdaļu lielāks nekā 2015.–2016. gada sezonā. Vissmagāk gripa skāra gados vecākus cilvēkus. 


Latvijā ir vieni no zemākajiem pretgripas vakcinācijas rādītājiem Eiropā (katru gadu pret gripu vakcinējas mazāk nekā 1% Latvijas iedzīvotāju un vecuma riska grupā virs 65 gadiem –  no 2% līdz 4%), tāpēc, lai pasargātu sevi no gripas, vakcinācija ieteicama ikvienam, tomēr SPKC epidemiologi īpaši aicina vakcinēties tos cilvēkus, kuriem ir augsts ar gripu saistīto komplikāciju risks (vairāk info: https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/500 ).


Gripa ir akūta vīrusu infekcija, kas rudens–ziemas periodā ātri izplatās no cilvēka uz cilvēku. Gripas vīrusu infekcija skar augšējos elpceļus un plaušas. Gripa izraisa no  vieglas līdz smagai saslimšanai un dažreiz var izraisīt nāvi. Gripas komplikācijas var būt bakteriāla pneimonija, vidusauss un deguna blakus dobumu infekcijas, kā arī hronisku slimību, piemēram, sirds mazspējas, astmas vai diabēta saasināšanās. 


Lai pasargātu sevi un apkārtējos, Cēsu klīnika piedāvā iespēju vakcinēties pret gripu /Vaxigrip Tetra/.

Vakcinācijas cena- 14.50 EUR

Pakalpojumu var saņemt NMP un uzņemšanas nodaļā ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu katru dienu no plkst. 8.00 – 18.00


 

Ja nav nosūtījuma, tad pirms vakcinācijas apskati veic NMP un uzņemšanas nodaļas dežūrinternists, kā maksas pakalpojumu ar 50% atlaidi. Lūgums līdzi ņemt potēšanas pasi.

___________________________________________________

06.11.2017.

Tikko dzimušam bērniņam dzirde tiek pārbaudīta pirmajās dzīves dienās, taču dažādu iemeslu dēļ jaundzimušajam nesanāk veikt šo procedūru. Lai māmiņas nedzīvotu nemitīgās raizēs par mazuļa veselību- piedāvājam veikt jaundzimušā bērniņa (līdz 3 mēnešu vecumam) atkārtotu vai pirmreizēju dzirdes pārbaudi Bērnu slimību nodaļā pie pediatra!

Kā rīkoties, lai pieteiktos:

1) Dodies pie ģimenes ārsta un saņem nosūtījumu dzirdes pārbaudei (šādā situācijā manipulācija būs valsts apmaksāts ambulators pakalpojums)

2) Piesakies uz ambulatoru pakalpojumu zvanot pa tālruni- 64125652 (Bērnu slimību nodaļa)

Objektīvu un kvalitatīvu jaundzimušā bērniņa dzirdes pārbaudi veic ar Otoakustiskās emisijas metodes palīdzību!

__________________________________________________

18.10.2017.

Rudens ir laiks, kad ikvienam no mums ir jārūpējas par savu veselības stāvokli, bet jo vairāk uzmanības jāpievērš pašiem mazākajiem! Noskaties video un iepazīsties ar pakalpojumu spektru, kas pieejams tikko dzimušiem bērniņiem līdz pat pilngadības sasniegšanai!

Saņem atbildes uz daudziem jautājumiem, piemēram, kas nepieciešams pašiem mazākajiem pacientiem? Vai klīnikā varu nakšņot kopā ar savu bērnu? Kādos laikos iespējams nākt pie pediatra uz ambulatoru pieņemšanu? u.c.

Sākuma laiks sižetam - 6:25 


 

__________________________________________________

13.10.2017.

Cēsu klīnikas valdes priekšēdētāja Dr.Ingūna Liepa un kolektīvs  sveic jaunos sertificētos speciālistus - pediatri Dr. Ingu Strazdu un internisti Dr. Martu Grūbi!


__________________________________________________

11.10.2017.

Cēsu klīnikas kolektīvam Iekšķīgo slimību nodaļā pievienojusies jauna ārste, 

sertificēta interniste, Marta Grūbe!

Uz ilgstošu un veiksmīgu sadarbību!

    

__________________________________________________
10.10.2017.

Izmantojiet iespēju!!!
Cēsu klīnikā  bez rindas iespējams  pieteikties uz
   ultrasonoskopiju vēdera dobumam.
__________________________________________________
10.10.2017.

          

Vidzemes koncertzāle “Cēsis” kamerzālē 6. oktobrī notika mūsu kolēģes Iekšķīgo slimību nodalas māsas Sarmas Eneres grāmatas “ Pusceļa pietura” atvēršanas svētki. Svētku sajūtu, kopā ar Sarmu Eneri ,papildināja Neredzīgo biedrības amatieru teātris “Aina”, režisore Aina Karele un vīru vokālais ansamblis.  


__________________________________________________
28.09.2017.

JAUNAS TEHNOLOĢIJAS LABĀKAM REZULTĀTAM – 

Septembrī Cēsu klīnikā viesojās laikraksta Druva pārstāve Monika Sproģe , kura apmeklēja mazinvazīvās ķirurģijas dienas centru, tikās ar ķirurģijas speciālistiem, kuri strādā šajā centrā ar jaunajām tehnoloģijām.

“Medicīna ir viena no jomām, kur jaunas tehnoloģijas var ne vien atvieglot ārsta dzīvi, ļaujot viņam profesionāli pilnveidoties, bet arī kvalitatīvāk aprūpēt pacientu “, uzsver valdes priekšsedētāja Ingūna Liepa.

“Nepārtraukti notiek darbs pie mazinvazīvās ķirurģijas pilnveidošanas, tapēc klīnika iegādājusies harmonisko skalpeli – iekārtu, ar kuras palīdzību audus pārdala ar ulstraskaņu. Jaunais instruments ir daudz saudzīgāks audiem un mazāk tos bojā”, skaidro Cēsu klīnikas valdes priekšēdētāja Ingūna Liepa, akcentējot, ka manipulācija ar jauno instrumentu paaugstina pacientu drošību un samazina asiņošanas riskus.

“Par mazinvazīvām izmeklēšanas metodēm ir uzskatāmas ari gastrointestinālās endoskopijas jeb barības vada, kuņģa, divpadsmitpirkstu un resno zarnu izmeklējumi. Šī ir visprecīzākā metode agrīnai kuņģa un zarnu trakta slimību diagnostikai un ārstēšanai,” informē Cēsu klīnikas Ķirurģijas nodaļas virsārsts ,flebologs, endoskopists Voldemārs Vaivods.

Savkārt klīnikas radiologi, diagnostiķi un radiologu asistentes ir gandarīti par jauno Bolus injektoru –aparāts ,ar kura palīdzību cilvēka organismā ievada kontrastvielu padziļinātam izmeklējumam. Ar šo aparātu viegli strādāt, viss ir datorizēts un savienots ar monitoriem, statīvs viegls un pārvietojams, kas atvieglo manipulāciju veikšanu izmeklējuma laikā,”paskaidro vecākā radiologa asistente Jeļena Andžāne.

Papildināts ir ne vien tikai tehniskais nodrošinājums,bet arī speciālistu loks ,ārstu kolektīvam piepulcējies  ārsts –ķirurgs Gundars Forstmanis, kurš vairākus gadus specializējies Vācijas klīnikās minimāli invazīvajā ķirurģijā un laparoskopijā.

__________________________________________________
22.09.2017.

Jaunums !!!
 13.10.2017  Cēsu klīnikā  no 10.00  līdz 13.00 pieņems  bērnu endokrinologs Dr. Jurgita Gailīte. 
Maksas konsultācija .Par  tālākajām pieņemšanām sekot līdzi informācijai Cēsu klīnikas mājas lapā.
Pieteikšanās pa tālruni 64125634 vai e -pieraksts : www.cesuklinika.lv

__________________________________________________
20.09.2017.

Jaunums !!!
No 14.10.2017 turpmāk  Cēsu klīnikā  divas reizes mēnesī (sestdienās) no 10.00 līdz 15.00   bērnus ar elpceļu saslimšanas simptomiem pieņems bērnu alergoloģe - pulmonoloģe Dr. Līga Berķe, kā arī veiks spirogrammu jeb grafisku elpošanas kustību pierakstu.
Pieteikšanās pa tālruni 64125634 vai e -pieraksts : www.cesuklinika.lv

__________________________________________________
15.09.2017.

Informācija!

 

Cēsu klīnikas Garīgās veselības aprūpes centra darba laiks no 18. septembra

Pirmdien no 9 – 13

Trešdien no 9 – 17

Piektdien no 9-17

Garīgās veselības aprūpes centra dienas stacionārs no 18. septembra slēgts.

Par izziņām un citiem dokumentiem zvanīt centra darba laikā.__________________________________________________

14.09.2017.

Atkārtota informācija!
Izmantojiet iespēju veikt veloergometrijas slodzes testu Cēsu klīnikā 2 līdz 3 dienu laikā pēc iepriekšejās pieteikšanās.
Pieteikties pa tālruni 64125634 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.00 vai visu diennakti elektroniski : www.cesuklinika.lv/ e- pieraksts.