SIA "CĒSU KLĪNIKA"
Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūra tālr. 64125634

 Zvani tiek pieņem katru darba dienu no 8.00 - 16.00


Uzņemšanas nodaļa: tālr. 64107061

Lietvede tālr. 64125730,

 fakss - 64125785,

 e -pasts: info@cesuklinika.lv


SIA „CĒSU KLĪNIKA”  ēkā un teritorijā  ir izvietotas  aizlieguma zīmju norādes- ar fotografēšanas un filmēšanas aizliegumu. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. Bez iepriekšēja saskaņojuma ar klīnikas  vadību SIA “SIA CĒSU KLĪNIKA ”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus Klīnikas  telpās un teritorijā  ir aizliegts.
   


  

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 

 


Aktualitātes

23.07.2017.
Jau vairākus gadus Cēsu pilsētas svētkos ir atjaunota tradīcija - svētku lukturu gājiens. 
Arī šogad Cēsu klīnikas darbinieki kopā ar saviem ģimenes locekļiem piedalījās svētku gājienā lukturu gaismās par godu Cēsu 811. gada  jubilejai.

 


19.07.2017.

                                                                                      Svarīgi !!!

 Sakarā ar ikgadējiem plānotajiem ārstniecības personu atvaļinājumiem laikā no 2017.gada 7. augusta līdz 21. augustam  plkst. 8.00, tiek slēgta Dzemdību un grūtnieču patoloģijas nodaļa. No 3. augusta plkst 8.00  pārtraucam pacientu uzņemšanu.

Dzemdību palīdzību šajā laika periodā nodrošinās SIA Vidzemes slimnīca un SIA Siguldas slimnīca.

Ambulatorā ginekolōģiskā palīdzība tiek sniegta iepriekšējā apjomā . Pieteikšanās pa tālruni 64125634 vai rakstot e -  pierakstā : www.cesuklinika.lv

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 Administrācija.


13.07.2017.

Jūnijs ar izlaidumu satraukumu un prieku ir jau aiz muguras, un tāpēc noslēdzot mācību gadu, mēs Cēsu klīnikā, lepojamies un sveicam savus kolēģus ar diplomiem, kas apstiprina jaunus zināšanu un prasmju pakāpienus. Mūsu lielajam ārstniecības personu kolektīvam pievienojas divi māsu palīgi un divas medicīnas māsas. Iekšķīgo slimību nodaļas sanitāre Laura un Vidzemes Mazinvazīvā ķirurģijas dienas centra sanitāre Ludmila Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžā ieguva arodizglītību – māsu palīgs, savukārt Garīgā veselības centra dienas stacionāra medicīnas asistente  Sanita saņēma LU Rīgas Medicīnas koledžas diplomu ar kvalifikāciju – māsa un NMP un uzņemšanas nodaļas māsa Madara LU ieguva diplomu par otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību bakalaura programmā – anestēzijas, intensīvās terapijas un neatliekamās aprūpes māsa.

Lai tiek nosprausti un piepildās jaunie mērķi!Attēlā no kreisās puses: Taiga Galeja – Gruntmane galvenā medicīnas māsa, Madara Šauro NMP un uzņemšanas nodaļas māsa, Sanita Jansone Garīgā veselības centra dienas stacionāra māsa, Ludmila Ņikitina Vidzemes Mazinvazīvās ķirurģijas dienas centra māsu palīgs, Ingūna Liepa valdes priekšsēdētāja.03.07.2017.

                                                                Informācija!!! 
Vingrošana grūtniecēm  pie Māras Krūzes 03.07.2017 un 05.07.2017 nenotiek, sakarā ar atvaļinājumu.


14.06.2017.
Bezmaksas urologa konsultācija Cēsu klīnikā !Vīriešu organizācija „Round Table” Latvija, sadarbībā ar Rīgas Austrumu Klīniskās Universitātes slimnīcas atbalsta fondu un portāla www.urologs.lv veidotājiem jau vairākus gadus Latvijā rīko labdarības un ziedojumu vākšanas pasākumu „Pīļu skrējiens”. Tas tiek rīkots ar mērķi pievērst uzmanību vīriešu veselības nozīmīgumam un aktualitātei, kā arī vākt ziedojumus, lai nodrošinātu bezmaksas urologa konsultācijas  vīriešiem Latvijas reģionos. Arī Cēsu klīnikā  14.06.2017. notika šāda konsultācija.