SIA "CĒSU KLĪNIKA"
Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūra tālr. 64125634

 Zvani tiek pieņem katru darba dienu no 8.00 - 16.00


Uzņemšanas nodaļa: tālr. 64107061

Lietvede tālr. 64125730,

 fakss - 64125785,

 e -pasts: info@cesuklinika.lv


SIA „CĒSU KLĪNIKA”  ēkā un teritorijā  ir izvietotas  aizlieguma zīmju norādes- ar fotografēšanas un filmēšanas aizliegumu. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. Bez iepriekšēja saskaņojuma ar klīnikas  vadību SIA “SIA CĒSU KLĪNIKA ”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus Klīnikas  telpās un teritorijā  ir aizliegts.
   


  

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 

 


Aktualitātes

14.06.2017.
Bezmaksas urologa konsultācija Cēsu klīnikā !Vīriešu organizācija „Round Table” Latvija, sadarbībā ar Rīgas Austrumu Klīniskās Universitātes slimnīcas atbalsta fondu un portāla www.urologs.lv veidotājiem jau vairākus gadus Latvijā rīko labdarības un ziedojumu vākšanas pasākumu „Pīļu skrējiens”. Tas tiek rīkots ar mērķi pievērst uzmanību vīriešu veselības nozīmīgumam un aktualitātei, kā arī vākt ziedojumus, lai nodrošinātu bezmaksas urologa konsultācijas  vīriešiem Latvijas reģionos. Arī Cēsu klīnikā  14.06.2017. notika šāda konsultācija.

22.05.2017.

Pediatri kļuvuši pieejamāki !

Pavisam  Cēsu klīnikas Bērnu nodaļā strādā trīs pediatri, dakteres Inga Strazda, Sandra Kide un Inga Ezeriņa. Bērnu vecāki pie nodaļas ārstiem vēršas dažādos jautājumos.  I.Strazda saka: "Pieredze rāda ,ka rindu nav un apmeklētāju skaits ir neliels. Jāpiebilst, ka šim apmeklējumam nav nepieciešams ārsta nosūtījums. Vecāki brīvi var piezvanīt uz reģistratūru, noskaidrot, kurā laikā pediatrs pieņem , tad reģistratūrā paņem vai noformē kartīti un tālāk jau dodas uz norādīto kabinetu. 
Tāpat vērts uzsvērt,ka bērniem ir iespējams ambulatori apmeklēt fizikālo terapiju un valsts apmaksātas masāžas procedūras, turklāt pastāv dienas stacionārs,kas nozīmē , ka bērns pa dienu saņem viņam nozīmēto ārstēšanu, bet pa nakti pavada mājās.12.05.2017
Kā katru gadu 5.maijā atzīmējam Starptautisko vecmāšu dienu un 12. maijā – Starptautisko māsu dienu.Cēsu klīnikas vadība kopā ar Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas mūziķiem šodien sveica klīnikas māsas un vecmātes profesijas svētkos.Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas direktors Vigo Račevskis vēlēja, lai mūzika priecē profesijas svētkos un dziedē klīnikas pacientus. Ar klasisku, skanīgu, mazliet draisku un sirsnīgu mūziku šis vēlējums izskanēja katrā klīnikas stāvā un katrā nodaļā.
 

                                                                              05.05.2017.
Mūžs medicīnā  !!!

                                                                
Sia "Cēsu klīnika"Neiroloģijas nodaļas virsārstei, neiroloģei Mārai Čugurei piešķirta Atzinības krusta IV šķira, un viņa iecelta par ordeņa virsnieku. Šo augsto apbalvojumu dr.M.Čugure saņēmusi par savu darbu vienīgajā darba vietā Cēsu klīnikā.

Informācijai !!!

Cēsu klīnikas  ambulatorās daļas  darba laiks svētku dienās 

                                                               01. maijs  - brīvs
                                                               02. maijs  8.00 - 18.00
                                                               03. maijs 8.00 - 17.00
                                                               04.maijs - brīvs
                                                               05. maijs  8.00 - 18.00

11.04.2017.

Cēsu klīnikā viesojās  studenti no Rīgas Stradiņa universitātes. Kopā ar dr. A.Skrastiņu un virsmāsu Taigu Galeju Gruntmani apmeklēja Bērnu nodaļu un Uzņemšanas nodaļu.

                                    Pētnieku komanda un RSU augstu novērtēja un izsaka pateicību par atsaucību, izpratni palīdzību pētījumam "Ērču encefalīta un citu encefalītu epidemioloģijas un klīniskās ainas raksturojums Latvijas iedzīvotāju vidū" nepieciešamo datu iegūšanas procesā.                                                      
                                          


                                                                   **********                    

Izmaiņas  Vidzemes mazinvazīvās ķirurģijas dienas centra darba laikos .

No š.g.13.marta  Vidzemes mazinvazīvās ķirurģijas dienas centrs strādās :

- pirmdienās      07.30 -  19.30 

 - otrdienās         07.30 – 19.30

 - trešdienās       07.30 – 19.30

  - ceturdienās      07.30 – 19.30

*************

 
 
Sia Cēsu klīnikas Bērnu nodaļā viesojās Sia Druva pārstāve Monika Sproģe .
Cēsu klīnikas galvenā ārste Anda Skrastiņa stāsta: "Cēsīs ģimenes ārstu netrūkst, taču vairums no viņiem jūtas nedroši darbā ar mazajiem pacientiem,tapēc turpmāk Cēsu klīnikā katru dienu noteiktos laikos ambulatori būs pieejams arī bērnu ārsts.Turklāt ar janvāri mūsu klīnikas pulku papildinājusi rezidente Inga Strazda. Tā ir īpaši laba ziņa tiem pacientiem, kuri līdz šim interesējušies ,ko darīt un kurp vērsties, ja ārstējošais ārsts - pediatrs beidz savu ārsta praksi."
Pavisam Cēsu klīnikas Bērnu nodaļā strādā trīs pediatri. Cēsu klīnikas Bērnu nodaļa spēj nodrošināt vismaz 15 gultasvietas mazajiem pacientiem, kuriem nepieciešama stacionārā ārstēšanās, taču iedzīvotāju interese pieaugusi tieši par ambulatorajiem pakalpojumiem,tostarp bērnu ārstu.