SIA "CĒSU KLĪNIKA"
Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūra tālr. 64125634

 Zvani tiek pieņemti katru darba dienu no 8.00 - 16.00


Uzņemšanas nodaļa: tālr. 64107061

Lietvede tālr. 64125730,

 fakss - 64125785,

 e -pasts: info@cesuklinika.lv


SIA „CĒSU KLĪNIKA”  ēkā un teritorijā  ir izvietotas  aizlieguma zīmju norādes- ar fotografēšanas un filmēšanas aizliegumu. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. Bez iepriekšēja saskaņojuma ar klīnikas  vadību SIA “SIA CĒSU KLĪNIKA ”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus Klīnikas  telpās un teritorijā  ir aizliegts.
   


  

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 

 


Aktualitātes

Ēnu diena godam pavadīta!


Šogad Cēsu klīniku kā vietu savas nākotnes profesijas izzināšanai izvēlējās 13 "ēnas"!

Meitenes no Vecpiebalgas, Liepas, Cēsīm, Balviem, Āgneskalna, Limbažiem un Mālpils izrādīja vēlmi ēnot Cēsu klīnikas ārstējošos ārstus un māsiņas, tai skaitā pediatrus, bērnu aprūpes māsiņas, ķirurga un traumatologa profesijas pārstāvjus, aktīvi darbojās ne tikai Uzņemšanas un Iekšķīgo slimību nodaļā, bet arī kopā ar fizioterapeiti Māru!

 

Patiess prieks par izrādīto iniciatīvu un interesi medicīnas nozarē! Ceram, ka iespēja pabūt kopā ar Cēsu klīnikas ārstiem deva plašāku priekšstatu par izvēlētās profesijas specifiku!

________________________________________________

Piesakies kādai no savām sapņu profesijām!


14.februārī Latvijā norisināsies Ēnu diena, kuras ietvaros jauniešiem būs iespēja satikties ar saviem potenciālajiem darba devējiem!

Arī CĒSU KLĪNIKA piedāvā iespēju kļūt par "ēnu" fizioterapeitei Mārai Krūzei, iekšķīgo slimību nodaļas ārstam, ķirurgam un citiem ārstējošo personu pārstāvjiem. Pilnu vakanču sarakstu meklē- http://enudiena.lv/vakances?search=&field=908&profession=&organization=1995&region=&p=1&sort=default 

__________________________________________________

29.01.2018.

No 29. janvāra izmaiņas pierakstam uz endoskopisko diagnostiku- turpmāk izmeklējumiem iespējams pieteikties caur reģistratūru, zvanot uz 64125634, vai izmantojot e-pierakstu!

__________________________________________________

29.01.2018.

(Informē Jolanta Vaido, Vidzemes slimnīcas Attīstības un mārketinga nodaļas vadītāja)

Parakstīti sadarbības līgumi ar Vidzemes reģiona ārstniecības iestādēm

Lai reģiona iedzīvotājiem nodrošinātu vienotu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un plānošanu, pieejamu,  savlaicīgu un kvalitatīvu medicīnisko palīdzību, Vidzemes slimnīca noslēgusi sadarbības līgumus ar lielākajām Vidzemes reģiona ārstniecības iestādēm.

Līgumi paredz nodrošināt informācijas apmaiņu starp slimnīcām par medicīnisko pakalpojumu rindu garumiem un iedzīvotāju informēšanu par pakalpojumu pieejamību sadarbības teritorijā, attīstīt sadarbību pakalpojuma kvalitātes kontroles, pacientu drošības un citās jomās, kā arī izveidot vienotu kārtību, kādā notiek pacientu kustība starp šīm ārstniecības iestādēm.

Parakstītie līgumi ar  Cēsu klīniku un Alūksnes slimnīcu ir rakstiski apliecinājumi tam, ka slimnīcas domā par  savstarpējās sadarbības uzlabošanu un pilnveidošanu ar mērķi pietuvināt veselības aprūpes pakalpojumus un to pieejamību  Vidzemes reģiona iedzīvotājiem viņu dzīves vietai.  Līgumi papildus veicinās vairāku ar veselības aprūpi saistītu jautājumu efektīvāku risināšanu, tai skaitā, personālresursu un medicīnas tehnoloģiju optimālāku  izmantošanu.

__________________________________________________

28.01.2018.

Jaunie vecāki ne reti satraucas, kā pareizi turēt un darboties ar bērniņu, lai nenodarītu tam pāri.

Piesakies mazuļa hendlinga nodarbībai sertificētas fizioterapeites Māras Krūzes vadībā un izkliedē raizes!

 

Uz nodarbību nepieciešams ņemt līdzi lāci, lelli vai kādu citu rotaļlietu, kas ir vismaz 50 cm gara.
Nodarbības cena - 7 EUR.

 

Lai pieteiktos zvani pa tālr.: 64125743 vai raksti uz maminuskola@cesuklinika.lv!

__________________________________________________

24.01.2018.

Līdz ar 2018.gada iestāšanos, ir mainījušās cenas dažādiem pakalpojumiem. Aicinām būt informētiem un, pirms apmeklējat Cēsu klīniku, ieskatīties cenrādī!

__________________________________________________

08.01.2018.

Garīgās veselības dienas centrs atsāk savu darbību!

No 8. janvāra Garīgās veselības centra dienas stacionāra darba laiks:

 

      • Pirmdien no plkst. 8.00 - 15.00 
      • Otrdien no plkst. 8.00 - 15.00
      • Trešdien no plkst. 8.00 - 15.00

 

Ar ārstu psihiatru darba laikiem iespējams iepazīties šeit!

__________________________________________________

13.12.2017.

Katram no grūtniecības laikā veiktajiem izmeklējumiem ir sava nozīme.

Ar augļa sirds toņu un dzemdes aktivitātes pierakstu jeb kardiotokogrāfijas (KTG) palīdzību vecmāte vai ginekologs var precīzāk izvērtēt vēl nedzimušā bērniņa labsajūtu un veselības stāvokli. Augļa sirdsdarbības pieraksts un tā izvērtēšana jāveic laikā no 38. līdz 41. grūtniecības nedēļai.


Uzzināt bērniņa labsajūtu iespējams arī CĒSU KLĪNIKA Grūtnieču aprūpes kabinetā.
KTG pierakstu veic iepriekš piesakot vizīti zvanot - 64125743 (katru darba dienu no 10.00 līdz 15.00).

Ja grūtnieci uz vizīti ir nosūtījis ārsts, kas ir līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu, KTG pieraksts ir bezmaksas, bet, ja nosūtījuma nav, tad šis pakalpojums izmaksā 7,50 EUR.

__________________________________________________

13.11.2017.

Gripas sezona tuvojas!

Ik gadu gripa skar lielu daļu ne tikai Latvijas, bet arī pasaules iedzīvotāju. Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati liecina, ka pagājušā  2016.–2017.gada gripas sezonā saslimušo skaits ar gripu bija gandrīz divas reizes lielāks nekā iepriekšējā sezonā un gripas izraisīto pneimoniju skaits, kad bija nepieciešama pacientu hospitalizācija, bija par trešdaļu lielāks nekā 2015.–2016. gada sezonā. Vissmagāk gripa skāra gados vecākus cilvēkus. 


Latvijā ir vieni no zemākajiem pretgripas vakcinācijas rādītājiem Eiropā (katru gadu pret gripu vakcinējas mazāk nekā 1% Latvijas iedzīvotāju un vecuma riska grupā virs 65 gadiem –  no 2% līdz 4%), tāpēc, lai pasargātu sevi no gripas, vakcinācija ieteicama ikvienam, tomēr SPKC epidemiologi īpaši aicina vakcinēties tos cilvēkus, kuriem ir augsts ar gripu saistīto komplikāciju risks (vairāk info: https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/500 ).


Gripa ir akūta vīrusu infekcija, kas rudens–ziemas periodā ātri izplatās no cilvēka uz cilvēku. Gripas vīrusu infekcija skar augšējos elpceļus un plaušas. Gripa izraisa no  vieglas līdz smagai saslimšanai un dažreiz var izraisīt nāvi. Gripas komplikācijas var būt bakteriāla pneimonija, vidusauss un deguna blakus dobumu infekcijas, kā arī hronisku slimību, piemēram, sirds mazspējas, astmas vai diabēta saasināšanās. 


Lai pasargātu sevi un apkārtējos, Cēsu klīnika piedāvā iespēju vakcinēties pret gripu /Vaxigrip Tetra/.

Vakcinācijas cena- 14.50 EUR

Pakalpojumu var saņemt NMP un uzņemšanas nodaļā ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu katru dienu no plkst. 8.00 – 18.00


 

Ja nav nosūtījuma, tad pirms vakcinācijas apskati veic NMP un uzņemšanas nodaļas dežūrinternists, kā maksas pakalpojumu ar 50% atlaidi. Lūgums līdzi ņemt potēšanas pasi.

___________________________________________________

18.10.2017.

Rudens ir laiks, kad ikvienam no mums ir jārūpējas par savu veselības stāvokli, bet jo vairāk uzmanības jāpievērš pašiem mazākajiem! Noskaties video un iepazīsties ar pakalpojumu spektru, kas pieejams tikko dzimušiem bērniņiem līdz pat pilngadības sasniegšanai!

Saņem atbildes uz daudziem jautājumiem, piemēram, kas nepieciešams pašiem mazākajiem pacientiem? Vai klīnikā varu nakšņot kopā ar savu bērnu? Kādos laikos iespējams nākt pie pediatra uz ambulatoru pieņemšanu? u.c.

Sākuma laiks sižetam - 6:25