SIA "CĒSU KLĪNIKA"
Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūras tālr. 64125634

Rehabilitācijas nod. reģistratūras

    tālr: 20238111

 Zvani tiek pieņemti katru darba dienu 

8.00 - 16.00

fakss 64125785


SIA „CĒSU KLĪNIKA”  ēkā un teritorijā  ir izvietotas  aizlieguma zīmju norādes- ar fotografēšanas un filmēšanas aizliegumu. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. Bez iepriekšēja saskaņojuma ar klīnikas  vadību SIA “SIA CĒSU KLĪNIKA ”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus Klīnikas  telpās un teritorijā  ir aizliegts.
   


  

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 

 


Ģimenes ārstiem

Jauni pakalpojumi un iespējas Cēsu klīnikā no 2019. gada 1.aprīļa

Cienījamie ģimenes ārsti, vēlamies Jūs informēt par vairākiem Cēsu klīnikas jauniem pakalpojumiem un iespējām, kuras, piedāvājam mūsu klientiem/pacientiem.

Ar 1.aprīli tiks pagarināts ambulatorā pediatra pieņemšanas laiks. Turpmāk pediatrs pieņems mazos pacientus katru darbdienu no 8.00 līdz 20.00. Pie pediatra uz ambulatorajām konsultācijām vecāki var vest bērnus bez iepriekšējas pierakstīšanās, ierodoties līdz 18:00, jāpiesakās reģistratūrā, pēc 18:00 - jāvēršas uzņemšanas nodaļā.

Līdz ar jauna ārsta piesaisti, Cēsu klīnikā no 1.aprīļa tiks pagarināts arī radiologa darba laiks. Turpmāk šis speciālists būs pieejams pirmdienās - ceturtdienās līdz 18.00, bet piektdienās līdz 16.00

No 9.04.2019 darbu sāks diabēta apmācības kabinets, kurā pacientus (pieaugušos) pieņems un konsultēs sertificēta diabēta apmācības māsa Mirdza Krūmiņa. Šis būs bezmaksas tiešās pieejamības pakalpojums, kam nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums. Pieteikšanās, zvanot uz reģistratūras tālruni 64125634.

Diabēta apmācības kabineta pieņemšanas laiki:

Otrd., trešd. plkst. 12.00 – 16.00,

ceturtd. 8.00 – 12.00,

piektd. 8.00 – 16.00.

No 8.04.2019. mājas aprūpes māsām mainīts pieteikšanās tālrunis. Turpmāk šim pakalpojumam var pieteikties, zvanot uz 28656061. Pārējie numuri ir slēgti.


Rūpes par veselību ir ģimenes laime

Nacionālais veselības dienests vēlas informēt nozares profesionāļus un pacientu organizācijas, ka Veselības ministrija un Nacionālais veselības dienests uzsāk informatīvo kampaņu "Rūpes par veselību ir ģimenes laime!",lai informētu iedzīvotājus par vēža profilaktisko pārbaužu veikšanas nozīmīgumu un aicinātu iedzīvotājus veikt profilaktiskās pārbaudes.

Kāds ir kampaņas mērķis? 

-informēt iedzīvotājus par iespējām veikt valsts apmaksātas dzemdes kakla vēža, krūts vēža un zarnu (kolorektālā) vēža profilaktiskās pārbaudes*, uzsverot pārbaužu veikšanas nozīmīgumu gan paša cilvēka,gan viņa tuvinieku skatījumā.
Kampaņas sauklis ir "Rūpes par veselību ir ģimenes laime!". Šis vēstījums tiks ietverts ikvienā informatīvās kampaņas aktivitātē.Kampaņā tiks īpaši uzsvērts, ka profilaktisko pārbaužu veikšana ir svarīga ne vien pašam cilvēkam, bet arī viņa ģimenes locekļiem un arī citiem tuviniekiem,kuriem rūp viņa veselība, jo slimības gadījumā tā emocionāli un tieši ietekmē ikvienu ģimenes locekli.

Kāpēc šāda kampaņa tiek veidota?

Latvijā valsts apmaksāta vēža savlaicīgas atklāšanas programma tiek īstenota ko[š 2009. gada.Programmas ietvaros sievietēm un vīriešiem noteiktos vecumos tiek nodrošināta iespēja bez maksas veikt profilaktiskās pārbaudes dzemdes kakla vēža, krūts vēža un zarnu (kolorektālā) vēža noteikšanai. Neskatoties uz to, joprojām tikai neliela daļa iedzīvotāju atsaucas pārbaužu veikšanai.

Ar informatīvās kampaņas palīdzību iedzīvotāji tiks informēti par pārbaužu veikšanas nozīmīgumu un pārbaužu veikšanas kārtību, kā arī to, ka , regulāri pārbaudot veselību, iespējams noteikt slimību agrīni un uzsākt savlaicīgu ārstēšanu.

Kādi komunikācijas kanāli un rīki tiks izmantoti kampaņā?

Kampaņas laikā tiks pārraidīts videoklips televīzijā,norisināsies informatīvi raidījumi par katru profilaktiskās pārbaudes veidu, tiks izvietota vides reklāma,bukleti,plakāti u.c. Kampaņas ietvaros tiks īstenotas informatīvās aktivitātes arī Nacionālā veselības dienesta profilos sociālajos tīklos un mājaslapā. Informāciju par profilaktisko pārbaužu programmu iedzīvotāji varēs saņemt arī zvanot uz NVD informatīvo tālruni 80001234.

dzemdes kala vēža pārbaudes tiek nodrošinātas sievietēm vecumā no 25 līdz 70 gadiem (reizi trijos gados),savukārt krūts vēža pārbaudes sievietēm vecumā no 50 līdz 69 gadiem ( reizi divos gados).Šo pārbaužu veikšanai Nacionālais veselības dienests nosūta uzaicinājuma vēstules uz deklarēto dzīves adresi. Zarnu (kolorektālā) vēža profilaktisko pārbaudi reizi gadā var veikt sievietes un vīrieši vecumā no 50 līdz 74 gadiem, vēršoties sava ģimenes ārsta praksē.

Saziņai par informatīvo kampaņu-

Evija Štālberga, Nacionālā veselības dienesta Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

E- pasts:evija stalberga@vmnvd.gov.lv,tālrunis: 67045007, 28383970


                                                           ******

Jauns pakalpojums CĒSU KLĪNIKĀ  - Īslaicīgās sociālās aprūpes pakalpojums

 

Īslaicīgas sociālās aprūpes pakalpojums ir aprūpes pakalpojums, kuru var saņemt Klienti:

  • kuriem nepieciešamais pakalpojuma apjoms pārsniedz aprūpei mājās vai dienas centra un naktspatversmē noteikto pakalpojumu apjomu,
  • pēcoperācijas atveseļošanās periodā vai līdz pakalpojuma saņemšanai ilgstošas sociālās aprūpes vai sociālās rehabilitācijas institūcijā.


Lai saņemtu Pakalpojumu, nepieciešams:

·        klienta iesniegums,

·        ne agrāk kā 10 (desmit) dienas iepriekš izsniegts ģimenes ārsta nosūtījums – veidlapa Nr. 027/u “Izraksts no stacionārā pacienta/ ambulatorā pacienta medicīniskās kartes” ar informāciju par klienta saslimšanām, norādot diagnozes,medikamentiem un to devām un nepieciešamo aprūpi.

 

 Klients Pakalpojumu saņem sekojošā apjomā:

·    aprūpes komandas (virsmāsa, medicīnas māsa, sociālais darbinieks, māsu  palīgs/sanitārs) vizīte pie Klienta ne retāk kā vienu reizi nedēļā,

·       medicīnas māsas novērtēta un plānota, Klienta stāvoklim atbilstoša ikdienas aprūpe   kopā ar māsu palīgu/ sanitāru,

·        klienta veselības stāvoklim atbilstoša ēdināšana trīs reizes dienā,

·        ģimenes ārsta nozīmēto medikamentu ievade,

·        sociālā darbinieka pirmreizēja vizīte/ konsultācijas,

·        klienta un tuvinieku izglītošana par Klienta pašaprūpes spējām.


Klientam, ja nepieciešams, tiek nodrošināti:

·        tehniskie pārvietošanās palīglīdzekļi,

·        ģimenes ārsta un speciālistu konstultācijas,

·        neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Par Pakalpojuma saņemšanas laiku vienojas ar Iekšķīgo slimību nodaļas virsmāsu darba dienās no plkst. 9.00 – 16.00 vai zvanot pa tālr. 64125368, vai elektroniski isap@cesuklinika.lv

Pakalpojuma cena par vienu dienu 32,00 EUR


                                                                         Svarīgi!

Medicīniskās rehabilitācijas pieejamība

Ja pacients cieš no ilgstošām sāpēm mugurā vai locītavās, veic smagu fizisku darbu  vai ilgstoši veic darbu vienveidīgā pozā (sēdus, stāvus) cieš no mazkustīga dzīvesveida - iesakām vērsties pie ģimenes ārsta, kurš uzsāks Jūsu ārstēšanu un ieteiks vai nosūtīs uz konsultāciju pie rehabilitologa.
Sīkāk par rehabilitācijas pieejamību informē SIA „CĒSU KLĪNIKA” fizikālās  un rehabilitācijas medicīnas ārste Eva Rudzīte. Lasīt vairāk šeit.


Jums nepieciešama veselības aprūpe mājās? Ko darīt? Lasīt vairāk šeit.

Fizikālās terapijas pakalpojumi  Cēsu klīnikā, Slimnīcas ielā 9, Cēsīs no plkst. 8.00 līdz 15.00. 
Pieraksts uz procedūrām tiek saglabāts iepriekšējais:
Lai uzsāktu ārstēšanos nepieciešams ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījums.
• Ja nosūtījumā minēta precīza diagnoze, jāzvana uz reģistratūru 64125634 un jāveic pieraksts uz rehabilitaloga konsultāciju, tās laikā tiek nozīmētas fizikālās terapijas procedūras ņemot vērā pacienta galvenās sūdzības un problēmas;
• Ja nosūtījumā minētas jau konkrētas procedūras, uz kurām pacients tiek nosūtīts, tad atliek zvanīt uz nodaļas tālruni 64107068, lai vienotos par procedūru laiku.
Procedūru kabinetā katru darba dienu  fizikālās procedūras veic sertificētas fizikālās terapijas māsas ar lielu darba pieredzi : Līga Ločmele , Antoņina Strupause (no pl.8.00 līdz 15.00).

 Ambulatoro speciālistu konsultācijas un pieņemšanas laikus skatīt šeit

ULTRASONOGRĀFIJA

  • Virspusēji novietotiem orgāniem
  • Vēdera dobuma orgāniem
  • Ginekoloģijā

 

  • 64125634
  • 64125634
  • 64125634

EHOKARDIOGRĀFIJA

64125634 

DATORTOMOGRĀFIJA

64125634 

BRONHOSKOPIJA

64125597

FIBROGASTROSKOPIJA
FIBROKOLONOSKOPIJA

 

64125634 

VĒNU UN ARTĒRIJU IZMEKLĒJUMI

28656982


Pacientu stacionāra izraksti pa e-pastu

Lai nodrošinātu pacientu veselības aprūpes un ārstniecības procesu nepārtrauktību, Cēsu klīnika aicina ģimenes ārstus pieteikties uz iespēju saņemt pacientu izrakstus no stacionāra uz savu e-pastu. Šāds pakalpojums nodrošinās savlaicīgas un pilnīgi visas informācijas saņemšanu katram ģimenes ārstam par savu pacientu. Lai pieteiktos uz šo pakalpojumu ģimenes ārstam ir jāaizpilda iesnieguma forma un jānosūta uz Cēsu klīniku.