SIA "CĒSU KLĪNIKA"
Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūra tālr. 64125634

 Zvani tiek pieņemti katru darba dienu no 8.00 - 16.00


Uzņemšanas nodaļa: tālr. 64107061

Lietvede tālr. 64125730,

 fakss - 64125785,

 e -pasts: info@cesuklinika.lv


SIA „CĒSU KLĪNIKA”  ēkā un teritorijā  ir izvietotas  aizlieguma zīmju norādes- ar fotografēšanas un filmēšanas aizliegumu. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. Bez iepriekšēja saskaņojuma ar klīnikas  vadību SIA “SIA CĒSU KLĪNIKA ”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus Klīnikas  telpās un teritorijā  ir aizliegts.
   


  

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 

 


CITAS IESPĒJAS

No 06.05.2014. Cēsu klīnikas 1. stāvā ir atvērta A Aptieka 

 

    Cēsu klīnikas ikdienas darbs ir cieši saistīts ar ambulatorajiem un stacionāra pacientiem, tāpēc aptieka piedāvā plašu medikamentu, slimnieku aprūpes un kopšanas, kā arī speciālo pārsienamo  līdzekļu klāstu. Aptiekā pieejamas preces mazuļiem un jaunajām māmiņām. Aptiekā strādā zinoši, laipni un atsaucīgi farmaceiti, kuri sniegs profesionālu padomu kā par ārsta izrakstītu medikamentu lietošanu, tā arī par patstāvīgu veselības aprūpi.
 
 Aptieka klientiem nodrošina augsti kvalificētu farmaceitisko aprūpi un piedāvā plašu recepšu un bezrecepšu zāļu, uztura bagātinātāju, medicīnas ierīču, higiēnas preču un ārstniecisko augu tēju klāstu.  Piedāvā retāk lietojamu medikamentu pasūtījuma izpildi 24 stundu laikā, kā arī gatavo zāles pēc ārsta izrakstītas receptes. Ir iespējama arī nereģistrētu medikamentu pasūtīšana no Vācijas.
   Pret ārsta izrakstītu recepti iespējams iegādāties psihotropās zāles un valsts kompensējamās zāles. Līgums ar  vadošajām veselības apdrošināšanas kompānijām ERGO, BALTA, BALVA, BTA, Gjensidige un IF. Nāciet uz A Aptieku , kur jūs arvien sagaidīs zinošs, atsaucīgs un laipns farmaceits! Darba laiks  darba dienās no 08.00 līdz 17.00. Tālrunis 64122579.
 
 

Cēsu klīnikas sociālā darbinieka pakalpojumi.
 Lasīt vairāk šeit

Konsultācijas par valsts apmaksātiem veselības aprūpes pakalpojumiem - bezmaksas informatīvais tālrunis 80001234
Bezmaksas informatīvā tālruņa darba laiki Pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 8.30 - 17.00. Pirmssvētku dienās no plkst. 8.30 - 16.00. Gadījumā, ja bezmaksas informatīvā tālruņa līnija ir aizņemta un Jūs nevēlaties pārzvanīt citā laikā, nepieciešamo informāciju Jūs varat saņemt elektroniski, nosūtot savu jautājumu uz e-pastu: nvd@vmnvd.gov.lv
Zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni, iedzīvotājiem ir iespēja uzzināt:
  • kādus ārstnieciskos pakalpojumus apmaksā valsts;
  • kārtību, kādā var saņemt valsts apmaksātos ārstnieciskos pakalpojumus;
  • informāciju par pacienta iemaksām un no pacientu iemaksām atbrīvotajām kategorijām;
  • kā arī gūt atbildes uz citiem interesējošiem jautājumiem par veselības aprūpi.

Darba dienās no plkst.17.00 līdz 8.00, bet brīvdienās un svētku dienās – visu diennakti, ģimenes ārsti un ārstu palīgi sniedz medicīniskas konsultācijas iedzīvotājiem, kuriem nepieciešams medicīnisks padoms vienkāršu saslimšanu gadījumos. Ja esi nokļuvis situācijā, kad nepieciešama pieredzējuša mediķa konsultācija, zvani uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.

Elektroniskai saziņai (elektroniskā sarakste) ar Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa mediķiem Jūs varat izmantot: E-pastu: medkonsultacija@gmail.com Skype: medkonsultacija
MSN Messenger:
medkonsultacija@hotmail.lv


Cēsu klīnikas telpās, Slimnīcas ielā 9 ir pieejams Lattelecom piedāvātais bezvadu internets.

Wi-Fi var lietot jebkurš portatīvā un plaukstdatora lietotājs, iegūstot lietotājvārdu un paroli.
 Tos var iegūt, zvanot, sūtot SMS vai maksājot ar kredītkarti Wi-Fi piekļuves vietās no autorizācijas loga. Lasīt vairāk šeit.
 
Kā lietot bez maksas Wi-Fi?
1. Dodieties uz vietu, kur pieejams Lattelecom Wi-Fi internets
2. Aktivizējiet savā datorā (plaukstdatorā, viedtālrunī) bezvadu raidītāju
3. Izvēlies bezvadu tīkla operatoru – Lattelecom
4. Atveriet interneta pārlūku un ejiet uz www.wifi.lv
5. Ierakstiet savu Lattelecom Wi-Fi lietotājvārdu un paroli, kas Tev tika nosūtīta uz e-pastu
Der zināt: ja neatcerieties savu lietotājvārdu un/vai paroli – zvani 177, un Tev tiks piešķirta jauna parole, kas tiks nosūtīta uz e-pastu.
6. Lietojiet internetu!
 

Manikīrs
Salons „FEJA” Tālrunis: 26589061
Želejas nagu pieaudzēšana

Darba laiks:   Pirmdiena - Piektdiena 8:30-18:00 (Ceturtdien brīvs)