SIA "CĒSU KLĪNIKA"
Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūras tālr. 64125634

Rehabilitācijas nod. reģistratūras

    tālr: 20238111

 Zvani tiek pieņemti katru darba dienu 

8.00 - 16.00

fakss 64125785


SIA „CĒSU KLĪNIKA”  ēkā un teritorijā  ir izvietotas  aizlieguma zīmju norādes- ar fotografēšanas un filmēšanas aizliegumu. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. Bez iepriekšēja saskaņojuma ar klīnikas  vadību SIA “SIA CĒSU KLĪNIKA ”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus Klīnikas  telpās un teritorijā  ir aizliegts.
   


  

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 

 


LABIE VĀRDI

2019. gada oktobris

2019. gada oktobrī Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis trīs pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīnikas personālu.

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Izsaku visdziļāko pateicību Cēsu slimnīcas terapijas nodaļas kolektīvam un dakterei Silvijai Ozoliņai par iejūtīgo un laipno personāla attieksmi un operatīvo ārstēšanu. Tik jauku pacientu aprūpi neesmu piedzīvojusi. Jūtos atveseļojusies un uzņēmusi spēkus darba turpināšanai. Novēlu visiem labu veselību, daudz enerģijas un jaukus atpūtas brīžus.” Ar cieņu, Anna Grosberga
Par uzņemšanas nodaļu, darbinieci Karīnu: “Ļoti smaidīga. Vairāk tik pozitīvu cilvēku! Arī kolektīvs smaidīgs un atsaucīgs.”
Par bērnu nodaļu: ”Sirsnīgs paldies mīļajam kolektīvam par rūpēm un gādību. Jūs esiet mūsu, sabiedrības, sargeņģeļi. Lai Jums pašiem stipra veselība un prieks, darot tik svētīgu darbu”.

2019. gada septembris

2019. gada septembrī Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis divas pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīnikas personālu.

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Izsaku pateicību Iekšķīgo slimību nodaļas medicīniskajam personālam un dakterei Grūbei, māsiņām un sanitārēm par manu ārstēšanu un aprūpi. Liels paldies!” Maija Juškēviča.
Par ķirurģijas nodaļu: “Jūsu nodaļā atradās mans tēvs. Redzot viņa situāciju un veselības stāvokli, vēlos no sirds Jums pateikt paldies par to, ar cik labu attieksmi Jūs viņu aprūpējāt un gādājāt, lai viņš justos pie Jums komfortabli, droši un labi. Mīļš un sirsnīgs paldies. Lai Jums pašiem savās dzīvēs veicas. Mūsu ģimene novērtē to, cik labi Jūs veicat savu darbu!”

2019.gada augusts

2019. gada augustā Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis divas pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīnikas personālu.

Par bērnu nodaļu: “Mīļās māsiņas, vēlos teikt sirsnīgu paldies Jums par Jūsu darba mīlestību un centību. Šo darbu ikviens nevar veikt, bet Jūs to dariet lieliski. Paldies no sirds un veiksmi Jums arī turpmāk! Jūs esiet eņģeļi pacientiem.”
Par uzņemšanas nodaļu: “Uzņemšanas nodaļu raksturotu kā drošu vidi smagā situācijā. Šeit nonākot ar ģimenes locekli, kuram bija vajadzīga palīdzība, redzēju, cik profesionāli pieiet medicīnas darbinieki, cik uzmanīgi un iejūtīgi veica savu darbu. Es jutos pārliecināta par savu tuvinieku un noslēgumā arī tuvinieks veiksmīgi un ātri atguva stipru veselību. Es ticu, ka tas ir, pateicoties Jūsu komandas darbam. Paldies Jums no sirds!”

2019. gada jūlijs

2019. gada jūlijā Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis trīs pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīnikas personālu.

Par ķirurģijas un uzņemšanas nodaļām: “Paldies Jums par lielisko uzņemšanu, izmeklēšanu žultspūsļa iekaisuma identificēšanu un veikto apārstēšanas kursu. Paldies par iejūtību un izpratni". (Juris Lagzdiņš)
Par bērnu nodaļu: “Šajā klīnikā ar bērnu esam otro reizi un abas reizes ir bijusi lieliska pieredze! Šeit jūtamies kā mājās. Par mums rūpējas, apvaicājas, vai viss ir kārtībā. Jūsu klīnikas darbinieku pozitīvā enerģija ir nebeidzama. Tas iedvesmo pacientus un viennozīmīgi – dod vajadzīgo spēku, lai ātri un veiksmīgi atveseļotos. Paldies Jums visiem un veiksmi turpmāk, lai viss labais, ko Jūs dodiet pacientiem, desmitkārtīgi atgriežas atpakaļ pie Jums!”
Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Mūsu valstī ir, ar ko lepoties! Tie ir Cēsu klīnikas darbinieki. Visi šeit sastaptie – gan ārsti, gan sanitāri, gan māsas. Gaiši, strādīgi, godprātīgi un iejūtīgi cilvēki. Brīnišķīgs personāls! Lai Jums izturība un svētība, strādājot ar slimniekiem. Paldies, paldies un vēlreiz – paldies Jums!”


2019. gada jūnijs
2019. gada jūnijā Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis divas pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīnikas personālu.

Par ķirurģijas nodaļu: “Mīļš paldies jaukajam kolektīvam par atbalstošu un uzmundrinošu attieksmi. Šajā klīnikā un konkrēti ķirurģijas nodaļā jutos kā mājās. Jūsu cilvēcība ir vērtīgāka par zeltu. Lai Dievs dod Jums veselību un lai Jūsu mīlestības un rūpju pietiek visiem pacientiem. Paldies par Jūsu darbu!“.

Par bērnu nodaļu: “Vēlos pateikt, ka šajā nodaļā strādā lieliski darbinieki, kuri ar labu vārdu rada smaidu man un, galvenais, manam bērnam. Sirsnīga un labestīga attieksme. Prieks, ka mūsu valstī ir tik pozitīvi un gudri cilvēki, kuri strādā sabiedrības labā. Jūsu klīnika ir labākā!”

2019. gada maijs
Arī 2019. gada maijā Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis trīs pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīniku un tās personālu.

Par uzņemšanas nodaļu: “Jūsu slimnīcā biju pirmo reizi un varu pateikt visu tikai labāko. Pirmkārt, Jums ir augsta līmeņa profesionāļu komanda, un, otrkārt, šeit valda cilvēcība. Man viss tika izskaidrots, tika veiktas pārbaudes un redzēju, ka personāls no sirds dara savu darbu un rūpējas par mani. Es jutos drošībā. Sirsnīgs Jums paldies. Esot ārzemēs, var labi saprast, kā darbojas attiecīgā nozare. Un Jūsu klīnikā ir labi. Lai veicas Jums visiem arī turpmāk, un ir vienmēr iedvesma palīdzēt cilvēkiem kļūt laimīgākiem.” 

“Liels paldies par ļoti atsaucīgu, laipnu un profesionālu palīdzības sniegšanu visam uzņemšanas personālam”. 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Vēlos izteikt lielu, lielu paldies manai ārstējošai ārstei Martai Grūbei par ļoti eleganto, profesionālo un vienkārši cilvēciski jauko attieksmi. Jāsaka, sen neesmu tik labi juties, kā pēc viņas aprūpes. Protams, paldies arī dakterei Ozoliņai, jo ar viņas gādību, palātas biedri “labojas” un bija iespējams pagulēt, tātad – efektīga ārstēšana. Ļoti liels paldies, sevišķi jaukajai māsiņai Evijai! Tik jauka attieksme un tik “viegla roka”, apgrīnojami! Tāpat paldies māsiņām Sandrai un Tatjanai. Liels paldies Jums visiem!” 

2019. gada aprīlis
2019. gada aprīlī Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis trīs pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīniku un tās personālu.

Par Iekšķīgo slimību nodaļu: “Vēlos pateikt paldies visam nodaļas personālam par labo attieksmi. Visu vajadzīgo laipni, sīki izskaidro, neviens nepaceļ balsi. Patīkami cilvēki, un tas pacientu noteikti stiprina. Lai veicas nodaļai arī turpmāk!”

Par Ķirurģijas nodaļu: “Jauka attieksme. Pacients tiek apčubināts, pienācīgi aprūpēts. Jūtos, kā ģimenē. Uzsverot darbinieku profesionālo pieeju, rūpīgumu. Tas ir retums. Gultas veļas vienmēr tiek nomainītas, māsiņas šajā nodaļā ir kā radītas konkrētajam darbam. Personāls kā uz atlasi paņemts! Katrs ir augsti profesionāls darbinieks ar individuālu, skaistu un vajadzīgo pieeju pacientam. Paldies no sirds. Lai gan pacienti mēdz būt kaprīzi un neapmierināti, mēs visi esam Jums pateicīgi un novērtējam visu, ko Jūs darāt mūsu labā. Tāpat arī mūsu ģimenes!”

Par Bērnu nodaļu: “Šajā nodaļā ir labi, personāls rūpējas par pacientiem. Patīk, ka labi izskaidro, kādas zāles dod pacientam un kā tās palīdzēs. Jauka attieksme, gudri darbinieki. Sirsnīgs paldies par labo attiekmi!”

2019. gada marts
2019. gada martā Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis piecas pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīniku un tās personālu.

Par fizioterapeiti: “Gribēju izteikt sirsnīgu pateicību fizioterapeitei Ludmilai Dubinskai par viņas profesionālo palīdzību saistībā ar osteohondrozes radītām veselības problēmām.”

Par Iekšķīgo slimību nodaļu: “Esam bezgala pateicīgi par Jūsu sirsnību, izrādīto pacientei G. Rasnacei, kuru ievietojām smagā veselības stāvoklī. Ļoti jauka un zinoša daktere S. Ozoliņa un viss nodaļas personāls. Sirsnīgi pateicamies medicīnas māsiņām par jauko attieksmi pret slimnieci. Mīļas sanitārītes! Sirsnīgs paldies. Novēlam Jums būt arī turpmāk tikpat jaukām!”

Par terapijas nodaļu: “Esmu bijusi vairākkārt šajā klīnikā un dažas reizes Rīgā. Te viss apmierina, ārsti visu paskaidro detalizēti. Laipna ārste Ozoliņa – kamēr neizārstēs kārtīgi un līdz galam, mājās nelaidīs. Tāda pieeja bija arī  pagājušajā gadā, tādēļ šeit jūtos lieliski. Paldies par to!”

Par Ķirurģijas nodaļu: “Cēsu klīnikā attieksme ir rūpīga, labi, profesionāli aprūpē. Priecājos, ka nokļuvu šajā klīnikā, šeit uzreiz tiku pie nepieciešamajām sistēmām. Pateicoties medicīnas personālam, beidzot ir zināms manas izārstēšanās rīcības plāns. Ārsts Geruļskis ir sirsnīgs, izskaidro cilvēkam saprotamā valodā, nevis “ārstu frāzēs”. Cilvēcīga attieksme, ārsts nāk četrreiz dienā un skatās, kā jūtos, pienācīgi aprūpē. Paldies ārstam un visai komandai! Jūs esiet cilvēki īstajās vietās.”

Par Bērnu nodaļu: “Šodien ir mana pirmā diena šajā klīnikā. Man patīk. Viss notiek labi, mierīgi. Māsiņas ir jaukas un labi izdara savu darbu. Esmu priecīgs un pateicīgs, jo jūtos šeit droši – ticu, ka ātri un sekmīgi izveseļošos!”

2019. gada februāris
2019. gada Februārī Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis 12 pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīniku un tās personālu, kā arī vienu sūdzību.

Par Bērnu nodaļu: “Paldies par personāla jauko attieksmi.”

Par Uzņemšanas nodaļu un Neiroloģijas nodaļas dakteri Baltroku: “Liels paldies dakterei Sandrai Baltrokai par viņas rūpīgo darbu. Viņa vienmēr ir ļoti rūpīga, laipna. Bieži pārbauda pacientu stāvokli. Pie viņas var vērsties ar veselības jautājumiem. Viņa ir zinoša, labprāt atbild uz pacientu jautājumiem. Vēlu viņai pašai labu veselību. No visas sirds saku sirsnīgu paldies. Viņa ir ļoti vajadzīga mums - slimajiem. Kā arī paldies par rūpīgu un profesionālu darbu, sirsnīgu attieksmi visai uzņemšanas nodaļai”.

Par Ķirurģijas nodaļu: “Paldies, bija ļoti labs piedzīvojums. Biju labi aprūpēts un viss tika savlaicīgi izskaidrots. Ļoti patīkama attieksme no personāla. Gan aprūpē, gan aprunājas. Paldies par Jūsu kalpošanu!”

Par Iekšķīgo slimību nodaļas dakteri Baltroku un personālu, Mariju un Valentīnu: “Cēsu klīnikā nonāku jau vairākus gadus gan akūti, gan hroniski. Tādēļ varu salīdzināt ar citām klīnikām. Arī citās klīnikās ir labi, bet Cēsu klīnika atšķiras ar kaut ko īpašu, gribu teikt - ar savām “iekšējām rezervēm” – slimnieku un ārstējošo personālu. Sirsnība un vēlme ieskatīties pacienta garīgajā noskaņojumā, kas, bez šaubām, arī nosaka ārstēšanās panākumus. Jautājumu: “Kas tad nospiež?” man uzdod daktere Baltroka, un es viņai par to esmu pateicīga. Paldies arī laipnajām māsām, kas ir nevainojamas savā darbā. Sanitārēm, apkopējām, kas ienāk palātā ar dabisku humoru, jokiem un “ārpusslimnīcas” cilvēcisko atmosfēru. Beidzot ar izcilo slimnīcas virtuvi, izdomu dažādojot ēdienu, ar ko var sacensties pat mājās gatavotais. Man ir vislabākie vārdi un pateicība visiem klīnikas darbiniekiem, nenosaucot katra vārdu. Jūs esiet spēcīga un laba komanda! Mīļš paldies par attieksmi un izturību Jums, vislabākajiem!”

Par Terapijas nodaļu: “Paldies visam Cēsu klīnikas terapijas nodaļas kolektīvam par palīdzību un iejūtību”.

Par Iekšķīgo nodaļu un dakteri Čuguri: “Nav vārdos izsakāms paldies dakterei Čugurei. Liels paldies visam neiroloģijas nodaļas kolektīvam – māsiņām, sanitārēm par smaidu un atsaucību, arī par mūsu pacientu vēlmju uzklausīšanu, mūsu kaprīžu saprašanu. Paldies dakterei Čugurei ne tikai par ārstēšanu, bet arī par atsaucību un godīgumu. Laimīgu 2019. gadu visam Cēsu klīnikas kolektīvam!”

Par Iekšķīgo slimību nodaļas dakteri Māru Čuguri un darbinieci Ritu Ozolu: “Paldies par uzņemšanu un izguldīšanu istabā ar vienu gultu, kur savas sāpes varēju netraucēti izpaust, netraucējot citus. Patīk dakteres tiešais, īsais skaidrojums un bez ierunas to arī darīju. Visam personālam arī izsaku pateicību, ka uz maniem nakts izsaukumiem nāca dot pretsāpju zāles. Sevišķi vēl jāizceļ Rita Ozola, kura ar savu laipno pieeju slimniekam rosina viņu notiesāt ēdienu un, kad esi paēdis, rodas sajūta, ka sāku atveseļoties. Liels paldies Cēsu klīnikai un ātrajai, laipnajai “avārijas brigādei”!”

Par Iekšķīgo slimību nodaļu un dakteri M. Čuguri: “Iestājos klīnikā ar asām sāpēm mugurā un kājā. Pateicoties dakteres iejūtībai un augsti profesionālai ārstēšanas kursa noteikšanai, pēc tā atgriezos mājās optimistiskā noskaņojumā ar skatu uz nākotni. Kaut gan esmu jūrmalniece, varu viennozīmīgi teikt, ka “mazā provinces” klīnikā strādā augsti profesionāls speciālists. Pat “Rīgas Austrumu klīnikas” slimnīcā man nespēja dot to, ko sniedza šī lieliskā daktere. Lai viņai veselība un uzņemšanās vēl ilgiem darba gadiem!”

Par Uzņemšanas nodaļu: “Liels paldies dr. Gunāram Siliņšmitam par pozitīvo attieksmi man grūtajā brīdī. Liels paldies”.

Par Uzņemšanas nodaļu un dakteri Gunāru Siliņšmitu: “Dakteri un māsiņas izturas patīkami. Dakters uzklausa visu pacienta teikto un pamāca, kā būtu labāk rīkoties. Kad mani atveda uz slimnīcu, no mediķu puses ar mani strādāja puisis un meitene, varu teikt visu tikai labāko. Prieks par jaunajiem mediķiem, viņu rūpīgumu, iejūtību, profesionalitāti un tik cilvēcīgi patīkamu attieksmi. Lai veicas Latvijai un paldies par tik labu darbu sabiedrības labā!”

Par Uzņemšanas nodaļu un māsiņu Angeliku: “14. februārī no plkst. 17.-19. atrados Cēsu klīnikasuzņemšanas nodaļā. Paldies visai uzņemšanas nodaļai par teicamu aprūpi un profesionalitāti, kā arī īpašs paldies māsiņai Angelikai par veiksmīgo dūrienu manā štruntīgajā vēnā!”

Par Uzņemšanas nodaļu: “17.februārī mana sieva Regīna Vucāne atradās Cēsu klīnikas uzņemšanas nodaļā. Fantastisks personāls, dakteri Gundars un Kārlis, arī visas māsiņas. Viss notika ātri, profesionāli. Pārsteigts par klīnikas telpām – tīrs, kārtīgs, bez slimnīcām raksturīgajām smakām. Tik patīkami pārsteigts sen nebiju bijis!”

2019. gada janvāris
Janvārī Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis 4 pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīniku un tās personālu:

Par Ķirurģijas nodaļu: “Patīkami redzēt kvalitatīvu attieksmi un pilnīgu pacientu aprūpi. No sirds paldies visai nodaļai. Šāda attieksme ir tas, kas paceļ pacientu un palīdz ātrāk atveseļoties pozitīvā vidē. Veiksmi Jums visiem!”

Par Bērnu nodaļu: “Ir patīkami redzēt, cik rūpīgs ir nodaļas personāls pret manu mazo bērnu. Atrodoties neklātienē, mana sirds ir mierīga, un tas mums, vecākiem, ir pats svarīgākais – ir pārliecība, ka mūsu mazie tiek pienācīgi aprūpēti. Sirsnīgs Jums paldies!”

Par Terapijas nodaļu: “Esmu pateicīgs nodaļas darbiniekiem par nopietno un akurāto darbu, kas tiek ieguldīts mūsu sabiedrībā. Saprotu, ka darbs šajā nodaļā nav viegls, bet esmu pārliecināts, ka komanda lieliski ar visu tiek galā. Izturību, spēku un veiksmi darbos komandai, kā arī – 
perosnīgo laimi šajā gadā un turpmāk vienmēr. Malači, prieks skatīties un iedvesmoties!”

Par Ķirurģijas nodaļu: “Mīļš paldies nodaļas ārstiem un māsiņām, kā arī pārējiem darbiniekiem par sirsnību, iejūtību un čaklu darbu. Visi pacienti tiek individuāli aprūpēti un uz visiem jautājumiem tiek sniegtas atbildes. Patīkama attieksme. Es lepojos ar Cēsu klīnikas kolektīvu. Spēcīgas personības ar skaistu sirdi un drošām zelta rokām!”

2018. gada decembris
2018. gada Decembrī Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis četras pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīniku un tās personālu!

Par Cēsu klīniku: “Paldies, bija ļoti labs piedzīvojums. Biju labi aprūpēts un viss tika savlaicīgi izskaidrots. Ļoti patīkama attieksme no personāla – gan aprūpē, gan aprunājas. Paldies par Jūsu kalpošanu!”

Par Uzņemšanas nodaļu: “Liels paldies ārstei Sandrai Baltrokai par viņas rūpīgo darbu. Ārste vienmēr ir ļoti rūpīga, laipna, zinoša un bieži pārbauda pacientu stāvokli. Pie viņas var griezties ar veselības jautājumiem. Labprāt atbild uz pacientu jautājumiem. Vēlu S.Baltrokai pašai labu veselību! No visas sirds saku sirsnīgu paldies! Viņa ir ļoti vajadzīga mums, slimajiem!”

Par Terapijas nodaļu: “Paldies, visas Cēsu klīnikas Terapijas nodaļas kolektīvam par palīdzību un iejūtību. Sirsnīga un profesionāla attieksme. Kā arī – nopietna attieksme mazo jautājumu risināšanā!”

Par Bērnu nodaļu: “Ar šo klīniku man ir pirmo reizi saskarsme, un varu teikt, ka šeit ir labi. Galvenokārt, attieksmes dēļ. Bērnu nodaļā viss personāls ir tik iejūtīgs un sirsnīgs. Protams, arī profesionāls. Mīļš paldies par sirds darbu un cilvēcību! Lai visam Cēsu klīnikas personālam lielisks un nenoslogots Jaunais gads!"

2018. gada oktobris

1. Uzņemšanas nodaļa (“Ātrie”) un terapijas nodaļa dr. Riektiņa un dr. Sandra Baltroka, kolektīvam. “Paldies par gudru un žēlsirdīgu palīdzības sniegšanu vecam cilvēkam. Vislabāk – mājās! Visdrošāk – slimnīcā! Pateicība un cieņa Jums visiem.”
2. Cēsu klīnika. “Patīk šīs klīnikas attieksme pret pacientu, visu to labāko varu teikt. Vairāk tādu klīniku un personālu kā šeit. No sirds – paldies par kvalitatīvu darbu cilvēku labā. Jūs esiet paraug klīnika.”
3. Iekšķīgo slimību nodaļa, dr. Ozoliņa un viss apkalpojošais personāls. “Jau sen nebiju izjutusi tik siltu un jauku attieksmi, ierodoties stacionārā. Tas bija jūtams jau uzņemšanas nodaļā – laipni, korekti. Dr. Ozoliņai īpašs paldies – ļoti operatīva rīcība, visu izskaidro par ārstēšanās procesu. Ieteikums – ja kāds mediķis no lielajām slimnīcām ir aizmirsis, kā ir jāstrādā un, kas ir Hipokrāta zvērests, lai brauc un pamācās to uz Cēsīm. Visu cieņu Cēsu klīnikai un visam tās personālam!”

Pacientu ombuds – 2018. gada septembris

1. Par Bērnu nodaļu: “Manu bērnu ievietoja “Cēsu klīnikā”, jo šī klīnika atrodas tuvāk mājām. Sākumā es, konsultējoties ar vīru, vēlējos vest bērnu uz Rīgu, jo uzskatīju, ka tur būs drošāk. Taču, es pārliecinājos par to, ka “Cēsu klīnikā” ir lielisks personāls. Šeit jūtamies kā mājās, par mums un galvenais bērnu rūpējās un ir individuāli profesionāla pieeja. No sirds paldies Jums par labo sirdi un kārtīgu darbu.”
2. Par Bērnu nodaļu: “Mīļš paldies par iejūtīgu attieksmi pret pašiem mazākajiem bērniem Jūsu nodaļā. Šī jaukā attieksme man, kā mātei, sniedz mieru sirdī un es ticu, ka mazajiem tas palīdz viegli un ātri izveseļoties. Paldies par gādīgām rokām! Jūs esiet laba komanda, kas lieliski rūpējas par sabiedrību. Lai Jums visiem veicas!”
3. Par Neiroloģijas nodaļu: “Vēlos pateikt paldies visai nodaļai, kuri rūpējās par manu vectēvu. Saprotu, ka šis darbs nav viegls, bet mēs, tuvinieki, to novērtējam. Šī kvalitatīvā medicīnas aprūpe rada prieku gan pacientam, gan tuviniekiem. Paldies vēlreiz un, lai vecas!”

2018.gada augusts

1. Par Uzņemšanas nodaļu: “Vēlos pateikt paldies uzņemšanas nodaļai par profesionālu darbu un teicamu attieksmi pret pacientiem. Cēsu klīniku vērtēju augstu.”
2. Par Neiroloģijas nodaļu: “Sirsnīgs paldies personālam par rūpēm un čaklumu, kā arī iejūtīgumu. Jauki baro un pacients vienmēr jūtas drošībā.”
3. Par Ķirurģijas nodaļu: “Esmu priecīga par personāla rūpīgumu un iejūtību. Salīdzinot ar citām, lielākām slimnīcām, pie Jums ir omulīgi kā mājās. Šāda vide nomierina. Mīļš Jums paldies par to un sveiciens, kā arī izturības vēlējumi klīnikas vadībai, īpaši Liepas kundzei.”

Pacientu Ombuds – 2018.gada jūlijs

1. Par Ķirurģijas nodaļu: “Šogad jau otro reizi nācās nokļūt “Cēsu klīnikā” un pārliecinājos, ka personāls ir “visčaklākās un iejūtīgākās bitītes”. Prieks saskarties ar profesionāliem un sirsnīgiem cilvēkiem. Paldies un vēlreiz paldies! Jūsu komanda iedvesmo. Īpaši ķirurģijas nodaļa!”
2. Par Uzņemšanas nodaļu: “Uzņemšanas nodaļā biju kopā ar savu ģimenes locekli un varēju no malas redzēt, kā tiek strādāts ar pacientu. No sirds priecājos par rūpēm un profesionalitāti, kas tika izrādīta pacientam. Un to pašu arī novēroju pie citiem pacientiem. Šādā klīnikā ir patīkami uzturēties, cilvēcīgi. Un tas ir svarīgi! Paldies Jums. Lai pacientu labās domas un veiksmīgās atveseļošanās sniedz Jums spēku, izturību un personīgo laimi! Paldies, ka tik uzmanīgi rūpējieties par sabiedrību.”
3. Par Iekšķīgo slimību nodaļu: “Mana radiniece atradās “Cēsu klīnikas” slimnīcā Jūsu nodaļā. Redzēju pati un radiniece stāstīja, cik laipns šeit ir personāls. Mierīgi izskaidro slimību, tās cēloņus un sekas, kā arī [iztrūkst teksts].

Pacientu Ombuds – 2018.gada jūnijs

1. Par Uzņemšanas nodaļu: “Patīkami redzēt profesionālu pieeju pacientiem paaugstināta stresa situācijā, kad medicīnas personāls pārliecinoši un mierīgi izpilda nepieciešamās manipulācijas. Paldies par sirsnību un iejūtību. Šīs ir īpašības, kuras darbā ar pacientiem, ir svarīgas, jo pacients, jūtot līdzcietību, nomierinās. No sirds paldies Jums un veiksmi darbā! Jūs esiet malači.”
2. Par Ķirurģijas nodaļu: “Vēlos izteikt pateicību nodaļā strādājošajiem medicīnas darbiniekiem par rūpīgumu un cilvēcību. Prot izskaidrot sarežģītas lietas vienkāršā, pacientam saprotamā, valodā. Paldies par humoru, tas iedvesmo un palīdz ātrāk “nokļūt uz kājām”!”

Pacientu Ombuds - 2018.gada maijs

1. Par Ķirurģijas nodaļas personālu: "Esmu šajā klīnikā otro reizi un abas mani laipni uzņēma ķirurģijas nodaļā. Ēdiens ir labs, personāls strādīgs un izpalīdzīgs. Šajā nodaļā cilvēki ir savās īstajās vietās. Paldies par aprūpi, tas palīdz atveseļoties!"
2. Par Uzņemšanas nodaļas personālu: "Profesionalitāte raksturo "Cēsu klīnikas Uzņemšanas nodaļas personālu". Tādēļ es kā pacients šeit jutos drošībā un biju pārliecināts, ka par mani šeit pienācīgi parūpēsies. Vēlos izteikt pateicību par nesavtīgu darbu ar pilnu atdevi. Šīs nodaļas personāls ir paraugs tam, kā jāstrādā ar cilvēkiem."
3. Par Iekšķīgo slimību nodaļu: "Vēlos pateikties par sirsnību un kārtīgu darbu nodaļas personālam un īpaši māsām. Jutos kā mājās, siltumā un gaišumā - gan fiziski, gan garīgi. Tas man deva spēku un prieku, kas palīdzēja ātri atveseļoties! Mīļš jums paldies, lai veicas darbos un dzīvē."

Pacientu Ombuds- 2018.gada aprīlis

1. Par Bērnu nodaļu: "Daktere Ilze Dambe ir jauka, dara savu darbu ar ieinteresētību. Dara vairāk, nekā nepieciešams. Piedāvā kpnsultācijas ārpus darba laika, laipni komunicējot telefoniski. Nodaļā ir laipnas māsiņas. Bērnam patīk rotaļu istaba, patīk, ka šajā telppā viņš var pavadīt laiku. Tas iepriecina bērnu un palīdz atveseļošanās procesā. Vēlos pieminēt, ka mēs ar dēlu ar prieki atceramies Dr.Dambes pieeju, kā lika dēlam vairāk dzert ūdeni: Dr.Ilze teica, ka uz rotaļu istabu varēs doties tikai tad, ja dzers ūdeni. Šīs mazās, rūpīgās lietas liek smaidīt, esot "Cēsu klīnikā". Un arī, kad dodos mājās, jūtos droši, jo zinu, ka dēls tiek pienācīgi aprūpēts.  Sirsnīgs paldies par to "Cēsu klīnikas" komandai. Mums, kā pacientiem un viņutuviniekiem ir svarīgi justies drošībā. Tādēļ uzsveru, ka komunikācija un attieksme mums ir nozīmīga. Bet vissvarīgākais ir līdzjūtīgums - to vajag cilvēkam, mums tas ir svarīgi, tas mūs nomierina".
2. Par Ķirurģijas nodaļu: "Atsaucīgs personāls un laba attieksme. Apmaina pamperus, iznes urīna traukus, nekad neatsaka. Uzmundrina! Ēdināšana nodaļā ir laba, lielas porcijas. Procedūras notiek regulāri, mierīgi. Jau 17 dienas guļu šajā klīnikā un jūtos labi personāla attieksmes un rūpīguma dēļ, tas šobrīd arī ir pats svarīgākais. Dakteri arī labi. Paldies par ieguldīto darbu un vēlreiz uzsvēršu- gādīgo attieksmi".
3. Par Uzņemšanas nodaļu: "Vēlos izteikt pateicību uzņemšanas nodaļas personālam par skaistu un profesionālu pieeju bērnam. Mēs, vecāki, bijām pārbijušies un mums svarīgi bija, lai ar mums runā- izskaidro situāciju, tas deva mieru mums un arī bērnam. Nepatīkami bija, kad vienam no vecākiem lika palikt uzņemšanas vestibilā, nevis pie bērna, jo abi bijām nobijušies un mums bija svarīgi redzēt dēlu, būt tuvumā. Šādās situācijās vissvarīgākais tuviniekiem ir komunikācija, lai saprotami vienkārši un labi tiek paskaidrots, kas notiek un kas notiks tālāk. Uzskatu, ka ārstu darbā nedrīkst būt paviršības. Paldies Cēsu klīnikai par labu darbu sabiedrības labā. Paldies arī dakterim Forstmanim!"
4. Par Iekšķīgo slimību nodaļu: "Stājoties slimnīcā, uzņemšanas nodaļā izveidojās konflikts ar medicīnas personālu. Apzinos arī savu attieksmi, bet uzskatu, ka personālam ir jābūt iejūtīgākam. Atrodoties šajā nodaļā, pārliecinājos, ka aprūpe ir laba, arī personāls ir jauks. Vienīgi, būtu labāk, ja personāls, izsniedzot zāles, paskaidrotu, kam tās ir paredzētas. Man vissvarīgākasi ir atveseļoties, tādēļ pildu medicīnas personāla norādes un nestrīdos lieki".

Agija- 08.05.2018. (Ziņa Facebook)

Gribu izteikt pateicību dakterim Erlandam Geruļskim un māsiņai Diānai Gulbei par profesionālo un iejūtīgo darbu veicot izmeklējumu.

Anžella Pāže- 01.04.2018. (Publiska atsauksme Facebook)
Visiem PRIECĪGAS LIELDIENAS!Gribas padalīties ar savām domām par Cēsu klīniku. 
Bieži lasu negatīvu pieredzi. Manuprāt, daudz ir atkarīgs no paša slimnieka. Protams, arī no personāla. Tā nu šajās Lieldienās gadījās, ka palātā esam trīs sievietes. Rit otrā diena. Un nevienu mirkli nav sañemts īgns skatiens, vai nejauka frāze! Esam čubinātas gan ar vārdiem, gan ar darbiem. Un šodien -Lieldienas. Likās, ka nu jāgaida mājinieki vai draugi ar krāsainām Lieldienu olām, bet tavu brīnumu! Ienăk măsiņa ar brokastīm un skaistām lieldienu olām!Šī likās pati skaistākā! Milzīgs paldies par darbu, attieksmi un rūpēm visiem Cēsu klīnikas ķirurģijas/traumu nodaļas (arī uzņemšanas) darbiniekiem! Spēku un pacietību pret mums - kaprīziem, sāpju un bažu nomāktiem pacientiem! Priecīgas Lieldienas!

Pacientu Ombuds- 2018.gada marts

1. Par Cēsu klīnikas personālus: "Šajā klīnikā man tika veikta plaukstas operācija. Iestājos dienas nodaļā no paša rīta. Presonāls vienkārši izcils- atsaucīgs, laipns, pretimnākošs un uzmanīgs. Visu izskaidro, paskaidro, aprūpe "Cēsu klīnikā" ir vienkārši fantastiska. Personāla vārdus nezinu. Bet paldies presonālam kopumā. Atsevišķs paldies traumatologam Arnim BUrkam, kurš strādā profesionāli. Vēlreiz milzīgs paldies visai komandai par darbu! Lai Jums pašiem veicas un izdodas viss, ko dariet arī turmāk! Šādi cilvēki iedvesmo un ir no kā mācīties."
2. Par Ķirurģijas nodaļas personālu: "Ļoti laba komunikācija. Saprotoši paskaidroja man radušos jautājumus. Siltas telpas."
3. Par Ķirurģijas nodaļas personālu: "Sirsnīgi pateicos visiem darbiniekiem par manas veselības aprūpēšanu. Kā arī visam operācijas kolektīvam, īpaši dakterei Krauzei."
4. Par Uzņemšanas nodaļu: "Paldies galvenajai māsai uzņemšanas nodaļā, kura strādā labi, konkrēti izskaidro. Traumas gadījumā šāda persona palīdz nomierināties. Paldies par šāda veida profesionālo atbalstu. Lai veicas darbos!"

Sarmīte Ozola- 17.03.2018. (Publiska atsauksme Facebook)
Manas šā rīta pārdomas..Tām vajadzēja būt pie kāda posta, kur komentāri jau skaitāmi desmitos, bet apzināti lieku savā kontā, jo..Pirmkārt, mans viedoklis krasi atšķiras no teju 90% tur paustā, otrkārt, šis vairāk ir viedoklis nevis komentārs par kāda cita viedokli..
Pēdējā laikā par ikdienu kļuvis piesaukt šausmas medicīnas jomā. Jā ir traki, un, nedod Dievs, kad piemeklē nelaime. Bet man tomēr paliek tīri cilvēciski žēl tos desmitus un simtus uz izdegšanas robežas strādājošos mediķus..
Katru dienu aci pret aci ar svešām sāpēm, ciešanām un bieži vien bezcerību.. Un katrā likteņa neveiksmē vainīgā meklēšanas krustpunktos..
Ko tur liegties, kad veselības problēmas atrisinās, mēs cenšamies tās ātri aizmirst un īpaši neafišēt, ka slimojam, ka ir vai bijušas problēmas. Un labie stāsti, un labie vārdi sociālo tīklu slejās izpaliek..
Bet ja nepaveicas?Ja ir apstākļu sakritība vai cilvēciskais faktors? Tad par to noteikti uzzinās visi..
Tā nu gadu gaitā sagadījies, ka esmu bijusi visvairāk jau Vidzemes SlimnīcaPa reizei arī Pauls Stradiņš Clinical University Hospital arī RAKUS Gailezersarī Bērnu klīniskā universitātes slimnīca arī Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca Gaiļezers arī CĒSU KLĪNIKA un protams mūsu pašu Smiltenes mediķu aprūpēta , nemaz nerunājot par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests 
Tagad atceroties, mani svaru kausi izteikti sveras labā, iejūtīguma un sirsnības pusē. Esmu izteikti principu cilvēks, tāpēc nekad pie ārsta neesmu ņēmusi līdzi aploksni, bet vienmēr esmu ar vēsu un kritisku prātu paļāvusies man pretī sēdošā profesionāļa zināšanām. Ja māca šaubas, ir bijušas izvēles iespējas, ko izmantoju. Tas arī viss..
Manā ceļā, acīmredzot, ir bijuši šās sistēmas gaišākie pārstāvji. Bet tagad ņemot palīgā parastu matemātiku, saprotu, ka skaitlis tiešām ir liels..
Pati zinu to sajūtu, kad darba jautājumus risinot, nervi aiziet pa gaisu..Zinu, ka paldies vienmēr skanēs mazāk vai nemaz, salīdzinājumā ar "kā tu atļaujies uzdrošināties!". Tāpēc!
PALDIES visi tie - baltos halātos tērptie, ar kuriem gadu gaitā nācies satikties un sadarboties. Lai jums pašiem pietiek veselības un spēka, jo, kad sāpēs, mēs atkal un atkal steigsimies pie jums!

Pacientu Ombuds- 2018.gada februāris 


1.Par reģistratūru: “Man ir prieks, ka mūs “Cēsu klīnikā” ir patīkamas un atsaucīgas reģistratūras darbinieces, kuras vienmēr ir laipnas. Arī, ja noslogotas ar darbiem, tik un tā viņas rīkojas profesionāli- ar katru klientu runā no jauna un ar labām emocijām. Tas ir paraugs man un citiem cilvēkiem, kā vadīt sevi darba vietā. Un par to ir prieks un lepnums! Tāpat arī vēlos uzslavēt garderobisti - ar kārtīgu darbu un jauku attieksmi vienmēr iepriecina slimnīcas apmeklētājus."

2.Par ķirurģijas nodaļu: “Šajā slimnīcā esmu otro reizi un pirmo reizi atrodos ķirurģijas nodaļā. Vēlreiz pārliecinos, ka personāls šeit ir augstā profesionālajā līmenī, bet vēl svarīgāk- cilvēcīgums un patiešām laba attieksme šeit ir novērojama bieži.”

3.Par bērnu un uzņemšanas nodaļām: “Vēlos izteikt pateicību visai nodaļai, kā arī uzņemšanas nodaļai,par to, ka cilvēki ir savās vietās un strādā no sirds. Es, mans vīrs un mūsu bērns to novērtējam, jo “Cēsu klīnikā” jūtamies droši. Bet kas gan ir vēl svarīgāks vecākiem, kuriem ir saslimis mazulis?! Paldies par nesavtīgo darbu, ko ieguldiet sabiedrības labā. Lai jums visiem veicas un ir paši labākie pacienti!”


Pacientu Ombuds- 2018.gada janvāris


1.Par uzņemšanas nodaļu : “Redzu, kā uzņemšanas nodaļas darbinieces strādā- čakli, kā bitītes! Mīļš paldies par to, jo tas iepriecina, īpaši brīdī, kad jāgaida uz pieņemšanu garā rindā!”

2.Par neiroloģijas nodaļu: “Ar Cēsu klīniku man ir otrā saskarsme un vēlreiz pārliecinājos par kvalitāti šajā iestādē. Lai sekmējas arī turpmākais darbs. Paldies gan īpaši neiroloģijas nodaļas kolektīvam un darbiniecēm reģistratūrā, gan arī visiem klīnikas darbiniekiem kopā!”

3.Par uzņemšanas nodaļu: “Atvedot savu radinieku uz Cēsu klīniku, viņam bija bail, bet, sastopot laipnos darbikiekus uzņemšanas nodaļā, bailes pazuda. Paldies par sirds siltumu un cilvēcīgo attieksmi.”

4.Par ķirurģijas nodaļu: “Pēc smagām traumām palīdz atveseļoties un atgūt optimismu klīnikas personāla laipnā un profesionālā attieksme. Paldies par to un visu tikai vislabāko lieliskajai nodaļas komandai.”

5.Par bērnu nodaļu: “Bērnu nodaļas komanda sniedz sirsnību un profesionalitāti, tādēļ es un bērns šeit varējām justies drošībā, augstā līmenī aprūpēti. Viss, ka skar bērnus, pirmkārt, ir jābūt drošības sajūtai un šajā nodaļā ta noteikti ir. Mīļš paldies par to visai komandai.”

Pacientu Ombuds- 2017.gada decembris

     1. Par Bērnu nodaļu: “Paldies visiem par sirds darbu no 15.12.- 17.12. un īpaši audzinātājai Valdai. Vēlos veltīt šai nodaļai dzejas rindas:

San kā bites vējo liegi,

Viegli laižas mīksti sniegi.

Svētkus gaidot, zeme salta

Top kā kupena drīz balta.

 

Vizmo ziemas ceļi tīri,

Brien pa kupenām šurp vīri.

Bārdas garas, paši sīki,

Maisus nesot, gluži līki.

 

Zvani dūc, skan līksmi dziesmas,

Eglītē mirdz sveču liesmas.

Visur gaida rūķu saimi,

Nes tie dāvanas un laimi.

/N. Kalniņš /

Priecīgus svētkus un veselību Jaunajā gadā, citiem par veselību gādājot!”

2.Par bērnu nodaļu: “Esmu sajūsmā par klauniem! Viņi uzlabo garastāvoklī. Domāju, ka bērniem tas ļoti patīk un uzmundrina. Tādu lietu noteikti nevajadzētu pārtraukt. Patīk, ka māsiņas un dakteri ir sirsnīgi, palīdz ar vārdiem un ,protams, darbiem. Jūtos šeit kā mājās, tāds miers sirdī un silta atmosfēra. Personāls maigs, gandrīz kā māmiņas. Paldies par to, jo citādi jau būtu grūti šeit ilgi nogulēt.”

3.Par ķirurģijas nodaļu (ginekoloģijas palātu): “Gribas novēlēt, lai dakteres Sandras siltais smaids un maigais roku pieskāriens būtu kā vislabākās zāles visām mums, kam nepieciešama palīdzības, kad esam nonākušas situācijā, kad tā ir ļoti nepieciešama. Lai kolektīva stiprais gars spēcina, dod drošības sajūtu. Paldies par siltajiem vārdiem, gaišajiem smaidiem, mīļajām rokām! Paldies par garšīgajām ēdienreizēm! Paldies Jums visām! Lai dzīvo “Cēsu klīnika”!!!”

4.Par ķirurģijas nodaļu: “Vēlos pateikties kolektīvam par rūpēm un augstu profesionalitāti! Par ātru reaģēšanu un komandas kopējo entuziasma garu. Kā arī vēlos pieminēt, ka man patīk šeit pasniegtās ēdienreizes. Lai veselība visam klīnikas kolektīvam!”

5.Par ķirurģijas nodaļu: “Vislabākā aprūpe! Māsiņas cenšas dubultā. Apkopējas kā “bitītes”. Klīnikas darbinieki lieliski komunicē, ārsti ir iejūtīgi un rūpīgi, var just, ka var paļauties uz viņu profesionālajiem lēmumiem. Darbinieki vienmēr palīdz pārvietoties, arī ar ratiņiem, ja nepieciešams. Redzu, cik rūpīgi ārsti izmeklē pacientus: vienu līdz divas reizes dienā, ja nepieciešams – liek pie sistēmām, vai nosūta uz sonogrāfiju. Katrs medicīnas darbinieks pilda savu darbu ar augstu atbildības izjūtu. Paldies liels, no sirds, par labi padarītu darbu katram klīnikas darbiniekam. Lepojos ar tādiem cilvēkiem Latvijā!”

6. Par ķirurģijas nodaļu: “Personāla attieksme ir brīnišķīga, augstā līmenī. Vēlos to arī salīdzināt ar citām slimnīcām: kā diena pret nakti. Šeit pacientu uztver īpaši, individuāli. Citās slimnīcā esmu bijis izlamāts kā suns un izveidojās konflikts. Divas reizes bija nepieciešamība doties uz citu slimnīcu, taču abas reizes atteicos no hospitalizācijas. Viennozīmīgi, “Cēsu klīnika” ir daudz reizes labāka par citām! Šeit pacients var justies droši, māsiņas pašas pienāk, aprūpē, izskaidro, kādā veidā jebkurā brīdī var viņas izsaukt pie pacienta. Citās slimnīcās, kur emu gulējis, ir bijuši gadījumi, kad vairākas stundas jāgaida medicīnas personāls. Šeit tā nenotiek, par ko esmu pateicīgs. Esmu sesto reizi “Cēsu klīnikā” un katru reizi jūtos lieliski aprūpēts, profesionāļu uzraudzībā. Varu pilnībā paļauties uz darbinieku pieņemtajiem lēmumiem, kas attiecināmi uz mani. Es vienkārši zinu, ka viss būs labi Cēsīs ar mani! Nav nevienas sūdzības, tikai pelnītas uzslavas! “Cēsu klīnikā” ir patiesi cilvēcīga  attieksme, tik vienkārši un skaisti. Šobrīd man ir pat bail braukt uz citām slimnīcām, bail par savu dzīvību, turpretī Cēsīs mani kārtīgi izmeklē, visu sīki izskaidro, adekvāti un profesionāli, taču man saprotami, atbild uz ikvienu manis uzdoto jautājumu. Šajā klīnikā psiholoģiski ir vieglāk uzturēties, visu laipni izskaidro, bet tā taču ir atslēga uz ātrāku un kvalitatīvāku atveseļošanos! Guļot “Cēsu klīnikā”, man nav panikas par savu slimību, es uzticos un paļaujos pilnībā. Paldies no visas sirds par šādu attieksmi un vēlmi izārstēt pacientu, jo tieši tas mums arī ir nepieciešams! Tas savukārt apstiprina faktu, ka “Cēsu klīnikas” darbinieki ir īstajā vietā!”

7.Par Iekšķīgo slimību nodaļu: “Uzmanīgs personāls. Sūdzību nav nekādu, guļu šeit aptuveni divas nedēļas. Ēdiens labs! Jūtos droši, jo mani, kā pacientu šeit regulāri apmeklē medicīnas personāls Paldies. par kārtīgu strādāšanu!”

8.Par Iekšķīgo slimību nodaļu: “Jauki un labi rūpējas par mani. Esmu vienmēr silti un labi paēdusi. Māsiņas ir čaklas, patīkami apkopj mani. Vēlu izturību un vislabākos novēlējumus ikdienas darbos šai nodaļai.”

9.Par Uzņemšanas nodaļu: “Esmu šeit regulāri, viss apmierina. Mīnuss, protams, ir tas, ka ir ilgi jāgaida, taču personāls ir laipns, visu labi izskaidro. Uzreiz tiek veiktas nepieciešamās pārbaudes – pat runas nav augstu profesionalitātes līmeni! Tiek ātri medicīniski reaģēts. Esmu pateicīga par to komandai! ”

 

10.Par Uzņemšanas nodaļu: “Esmu šajā klīnikā gulējis stacionārā, viss bija normāli- iziet savas procedūras un brauc mājās. Apgrūtinoši ir tas, ka ir garas rindas, tas attiecas uz visu Latviju, ne tikai Cēsīm un tas jau ir augstākās vadības jautājums, Rīgā. Kas attiecas uz Cēsīm un uzņemšanas nodaļu- godīgi, ir patīkami šeit atrasties, jo kolektīvs ir lielisks. Man patīk. Lai veiksmīgs Jaunais gads uzņemšanas nodaļai!”

Pacientu Ombuds- 2017.gada novembris

1.Par Neiroloģijas nodaļu: “šeit ir brīnišķīga attieksme. Ja jūtu, ka vajag šprici- palīdzu un to izdara. Personāls nepārtraukti uztraucas par mani, tas dod miera un māju sajūtu. Šķiet, ka ir vieglāk atveseļoties! Māsiņas strādā eleganti! Paldies par ieguldīto sirds darbu un gādīgajām rokām.”

 

2.Par Bērnu nodaļu: “Vēlos pateikt paldies nodaļas personālam par profesionalitāti. Es domāju tā: tie cilvēki, kuri strādā ar bērniem, ir īpaši. Viņi ir iejūtīgi, drosmīgi un mīļi. Un šajā nodaļā ir tieši tādi cilvēki. Paldies Jums un lai Jaunais gads nes jaunus panākumus!”

Pacientu Ombuds- 2017.gada oktobris

1.Par Dzemdību nodaļu: “Personāls šeit ir labs, aprūpēja pienācīgi mani pirms ķeizara. Patīk, ka varam šeit uz vietas nodaļā dabūt ģimenes istabu. Ēdiens garšīgs. Īpaši paldies vecmātei Mārai Plažio, kura labi mūs uzņēma, pavadīja uz operāciju, līdz ar to man bija drošības sajūta un labs kontakts.”

2.Par Dzemdību nodaļu: “Cēsu klīnikā es dzemdēju trešo bērnu un esmu pārliecināta, ka šī ir labākā klīnika! Jūtos tā, ka aprūpe šeit ir dubultā, bet es jūtos brīvi un neuzbāzīgi. Ārstu un māsu attieksme ir lieliska, izpalīdzīga. Fizioterapeite visu sīki izstāsta, kā jāvingro, forši! Ēdienu dāmas ir izcilas. Jūtos kā mājās, labi silti. Atsaucīgs personāls. Mednei īpašs paldies par cilvēcīgumu un labo attieksmi.”

3.Par Iekšķīgo slimību nodaļu: “Šeit jūtos kā mājās, ir silti un feini, sava kārtība un apkārt tīrība. Personāls čakls, labi aprūpē, apjautājas, vai nevajag kādas zāles labsajūtai. Baro pietiekoši, ir labi un silts vēders vienmēr! Paldies par ģimenisku gādību. Šajā klīnikā strādā darbinieki ar eņģeļa sirdīm!”

4.Par Uzņemšanas nodaļu: “Esmu pateicīga par ātro reaģēšanu, kad mani aprūpēja 20min laikā. Rīgā šādā situācijā būtu ap 2 stundām.”

 

5.Par Neiroloģijas nodaļu: “Šajā klīnikā, konkrētajā nodaļā, visi darbi ja līdz 8 no rīta ir padarīti, gultas sapucētas, pacienti apčubināti. Pat daktere 10 reizes dienā ienāk un apvaicājas, vai viss kartībā. Sirsnīgi un atbildīgi! Esmu pateicīga par rūpēm, smago darbu, ko personāls paveic ar prieku un bez īdēšanas. Šie cilvēki patiesi kalpo ikvienam, kurš nonāk šajā klīnikā. Paldies un novēlu milzīgu izturību, saliedētību un visu tikai gaišo un labo ikvienam Cēsu klīnikas darbiniekam! Lai pietiek spēka, tādi cilvēki kā Jūs esiet mūsu tautas varoņi! Paldies!”

14.08.2017

Ķirurģijas nodaļa,par dr. E.Geruļski,māsas - Ginta, Evita, Veronika,Inita un Inese:

Noteikti vēlos paslavēt ši daktera darbu-precīzs,iejūtīgs,ar pozitīvismu apveltīta attieksme.Viņa spēcīgā komanda, šie cilvēki mīl savu darbu un ir īstajās vietās. Sirsnīgs paldies un veiksmi turpmāk. Tieši šadu cilvēku dēļ pasaule veidojas labāka un drošāka iedzīvotājiem. Lai izdodas.

Vēlos pateikt lielu paldies ķirurģijas nodaļas personālam, īpaši uzslavējot barošanu un tīrības uzturēšanu. Tas kopā palīdz pacientam tikt pie visdārgākā - veselības. No visas sirds - paldies par rūpīgumu. 15.07.2017

Iekšķīgo slimību nodaļa, par M.Čuguri :

Paldies par ieinteresētību un laipno attieksmi,kā arī atbalstu psiholoģiski grūtā brīdī. pateicoties šadiem profesionāliem Cēsu klīnikas reputācija pozitīvi aug.

Par uzņemšanas nodaļu:

Šogad jau otro reizi pārliecinos par kvalitāti Cēsu klīnikas uzņemšanas nodaļā.Atbraucot līdzi slimniekam, redzu komandas attieksmi un cīņas sparu, par ko arī paldies, jo tas ir puse no atveseļošanās.

02.06.2017

Iekšķīgo slimību nodaļa, par M.Čuguri un V.Gulbi.

Dakterei pateicos par dziļu un pamatīgu slimības vēstures izpēti, par ātru un zinošu reāgēšanu uz veselības stāvokļa izmeklēšanu, kompleksu darbību veselības uzlabošanai, ieskaitot procedūru nodrošināšanu. paldies virsmāsai V.Gulbei par kvalitatīvu personāla darbības nodrošināšanu, atsaucību, augstu saskarsmes kultūru. Lai draudzīgs, spēcīgs sadarboties un zinošs nodaļas kolektīvs arī turpmāk!

Paldies ārstei,neiroloģei M.Čugurei,virsmāsām, visam apkalpojošam personālam par uzmanību, iejūtību un labajiem vārdiem ārstēšanās laikā.Paldies par procedūru nodrošināšanu un veiksmīgu darbību veselības uzlabošanā. Esiet, lūdzu, visi tik pat jauki un saprotoši, darot šo cēlo darbu, ārstējot latvijas iedzīvotājus!

No sirds paldies Jums!

22.05.2017

Labie vārdi
 par Cēsu klīniku no Cēsu novada iedzīvotājiem. Mājas aprūpes pacientes Vizbulīte Bujāne un Ināra Kalniete, ārstējušās Cēsu klīnikā ķirurģijas nodaļā uzteic augsto apkalpošanas kultūru un iejūtību, īpašu paldies sūta ēdinātājiem, par garšīgo, daudzveidīgo un veselīgo ēdienu, ko baudījušas ārstēšanās laikā.

 

Cēsu novada bāriņtiesas priekšsēdētājas vietniece Ilze Krēsliņa izsaka pateicību par profesionālu un iejūtīgu attieksmi ar krīzes situācijā nonākušu bērniņu bērnu nodaļas kolektīvam un īpaši dežūrpediatrei Strazdai.


24.04.2017.    

Vēlējos pateikt paldies cēsu klīnikas dzemdību nodaļai! 
Pateicoties ārstiem, vecmātēm un māsiņām mūsu ģimenē 13.04.2016. 21:52 nāca pasaulē vēl viena meitiņa Austra Grosu :) 
 
Tiešām nododiet sveicienus no mums un uzslavējiet par profesionālu un ļoti labu servisu! Strādājot ikdienā ar med personalu, zinu, cik grūti viņiem ir būt jaukiem, bet Cēsu klīnikā nebija neviens brīdis, pat visu svētku laikā, kad aiz loga putina, ka būtu jādomā par komunikācijas nepietiekamību vai ko citu :) 
 
Jauku dienu vēlot, 

 

Kaspars ar ģimeni 

  13.03.2017.                   

Pateicība mediķiem, kas prasmīgi un nesavtīgi veselības sardzē stāv!  Kad paiet laiks, mēs novērtējam to, kas bija darīts nesavtīgi labi, jo ikdiena, kas jāpavada klīnikā cilvēkam gados ir pārdzīvojums.
Mūsu  pateicība  ikvienam Neiroloģijas - terapijas nodaļā: ārstei Silvijai Ozoliņai un visām māsām, sanitārēm, kas ārstēja un aprūpēja mūsu mīļo mamammīti seno skolotāju Ilzi Jirgensoni! Gan 2017.gada janvārī, gan 2016. gada aprīlī, gan 2015.gada jūlijā,un februārī.
Viņa rosināja  mūs rakstīt labos pateicības vārdus Mirdzas māsiņai un visām māsiņām un sanitārēm, kas palīdzēja kā savai mammai būtu palīdzējuši. Tā ir visaugstākā uzslava.
Lai aizvien pietiek spēka, prāta un zināšanu rūpēties par slimniekiem kā saviem tuviniekiem!
Paldies, ka ģimenes ārstes Guntas Kaugares sadarbibā  Mājas aprūpes dienesta māsiņām Zanei Brantei-Brantiņai un Lindai Petzālei izdevās tik ļoti atvieglot vecuma slimības mūsu mammai  Amatas novada "Silmaļos".
Bezgalīgā pateicībā  skolotājas Ilzes Jirgensones (1932.- 2017.) bērni: Juris, Baiba, Indulis un mūsu bērni un bērnubērni


 27.02.2017

Janvārī Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis  pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīniku un tās personālu:

Dzemdību nodaļa: "Šeit dzemdēju savu trešo bērniņu. Esmu apmierināta un gandarīta ar nodaļas komandu, rūpēm. Jūtos komfortabli un man ir vēlme šeit vienmēr atgriezties, esmu pārliecināta, ka šajā klīnikā strādā profesionāls personāls ..Paldies par to,Jo man ,kā māmiņai, ir nozīmīga šo cilvēku attiksme, īpaši uzreiz pēc dzemdībām. Šeit tā ir ļoti jauka! Sirsnīgs paldies.";

Dzemdību nodaļa : "Šajā klīnikā mani apmierina viss. Esmu dzemdējusi vienu bērnu, kuru izvēlējos laist pasaulē šajā klīnikā un man nav nācies ne mirkli to noželot. Patīkami, ka varējām dzīvot ģimenes istabā, jutu sava vīra klātbūtni, kas manī radīja mieru un patīkamas sajūtas. Tas palīdz!"; 

Bērnu nodaļa: "Neesmu vietējā, bet šajā klīnikā man un mazulim nākas pavadīt vairākas diennaktis. Esmu gandarīta, jūtos kā mājās. Šo īpašo atmosfēru rada, protams, šeit strādājošie darbinieki. Esmu pateicīga, jo tas raisa labas domas!";

 Ķirurģijas nodaļa: "Esmu bijis dažādās slimnīcās Latvijā un arī Krievijā. Kad pirmo reizi nokļuvu Cēsu klīnikā, es biju izbrīnīts, cik rūpīgi šeit apietas ar pacientiem. Jutos, kā nokļuvis paradīzē. Šobrīd man ir smagi traumēta kāja, bet es jūtos labi. Tas viss tikai pateicoties profesionālai komandai un īpaši šis nodaļas ārstam! Viņs manu kāju "salika"no gabaliņiem par vienu veselu. Tagad garais ārstēšanās process, bet man lielu gandarījumu un iedvesmu sniedz tieši tas, kā šajā klīnikā ar mani komunicē un rūpējās. Ķirurģijas nodaļas māsas ir kā bitītes - čaklas un bezgala gādīgas. Paldies liels!";

Ķirurģijas nodaļa: "Šeit strādā profesionāli ārsti. Ar to šī klīnika atšķiras no citām. Ārsti iedziļinās problēmā un rod labākos risinājumus. Esmu pateicīgs un pārliecināts, ka komanda šeit ir spēcīga! Tas pacientiem ir nozīmīgi."

                                                        ************ ****Ķirurģijas nodaļas personālam- 03.10.2016

Laipna un iejūtīga attieksme slimnīcā liekas pašsaprotama, tāpēc bieži vien to tā arī pašsaprotami pieņem. Tomēr mani - cilvēku, kas pie ārstiem griežas reti, visu labā attieksme pret mani ļoti aizkustināja, tādēļ gribas pateikt arī publisku paldies visiem uzņemšanas nodaļas darbiniekiem, kas strādāja 25,septembra vakarā, kā arī ķirurgam Erlendam  Geruļskim un pārējiem, kas  svētdienas naktī veica man operāciju, . Sirsnīgs veca lauku cilvēka paldies arī visam ķirurģiskās nodaļas personālam, kas palīdzēja atveseļošanās procesā! No tik labas attieksmes no daktera un darbiniekiem jau vien varēja ātrāk atveseļoties. Lai Jums visiem laba veselība un prieks dzīvot un darīt savu darbu! Dziļā cieņā un pateicībā - paciente Vilma Skaidrīte Karpa un meita Dzintra. 

                          Uzņemšanas nodaļas personālam-23.09.2016

I would like thank you, Reception, Registration, Nurse and Dr Inra Zande, for your friendly and efficient care to help me on my feet again to travel home.
We are home now and all is well.
I was in your hospital on Friday morning, September 23.  
Best regards,

 

Agatha Derksen

                             Mazinvazīvās ķirurģijas dienas centrs -23.09.16


Vissirsnīgākais paldies Mazinvazīvās ķiruģijas dienas stacionāra medicīnas personālam. Par profesionālo pieeju ārstam V. Vaivodam. Biju patīkami pārsteigta par sirsnīgo, es pat teiktu mājīgo personāla attieksmi. Izjutu patiesās rūpes un sirsnību , iejūtību, atsaucību ikdienas darbā ar pacientiem. Lai Jums veicas! Ar patiesu cieņu, Jūsu bijusī paciente InaMAZINVAZĪVĀS ĶIRURĢIJAS DIENAS CENTRS

 

                                                           PATEICĪBA - 04.09.2016

 Lūdzu Dievu, Lūdzu Laimu,

Abus divus mīļi lūdzu

No Dieviņa Veselību

No Laimiņas ilgu mūžu

 

Kad ar veselību noiet greizi, tad saku - PATEICOS KA ESAT JŪS – visi, visi, kuri rūpējas par pacientu  un viņa veselību gan pirms operācijas, gan pēc !!!

Milzīgs PALDIES Ārstei-Ginekoloģei Elīnai Lauvai par veiksmīgo operāciju, kura man tika veikta.  Milzīgs PALDIES Visai Profesionālajai Komandai, kura piedalījās ķirurģiskajā procesā.  Paldies Dienas stacionāra virsmāsai Baibai Zelčai un māsiņām, kuras ar sirsnību, laipnību, iejūtīgu attieksmi izturējās pret mani un fantastiski noskaņoja uz pozitīvu noskaņojumu pirmsoperācijas gaidīšanas brīdī. Līdz ar to arī uz pozitīvu galarezultātu operācijai un pēcoperācijas periodam.

 Paldies visiem profesionālajiem darbiniekiem, kuri jūsu ārstniecības iestādē rūpējas par pacientu veselības atjaunošanu ar vislielāko empātiju, rūpību, atbildību un iejūtību

Izturību, enerģiju, labestību, možu garu,, prieku darot to, kas padodas vislabāk!

 Pateicībā paciente

Sarma Šeldere


********

Terapijas un neiroloģijas nodaļa
Ārsti ir ļoti profesionāli. Apmierina ārstu, sanitāru darbs. Palātas tīras, palagi un segas arī.
Ēdiens apmierinošs (slimam vairāk nevajag)
Visvairāk apmierināja darbīga atmosfēra un žēlsirdīga attieksme

Dzemdību un ginekoloģijas nodaļa
Visas vecmātes, kuras man sagadījās satikt bija ļoti jaukas.
Paldies vecmātei Mārai un nodaļas personālam!
Patika tas, ka nāca apjautāties vai viss ir kārtība
Apkalpojošā personāla attieksme, sapratne pret personālu
Viss notiek bez vilcināšanās un laicīgi
Vecmātes.
Visas vecmātes ir ļoti izpalīdzīgas un mīļas. Tieši viņas dod lielu pārliecību mums pirms dzemdībām, dzemdībās un pēc tām.
Ļoti laba attieksme, atsaucīgs personāls.
Ļoti patika personāla attieksme ar kādu vēršas pie mums kā pacientiem. Vēl patika, lai cik arī aizņemts personāls bija, nekad nepateica nē, ja kaut ko nezinājām.
Mums apmierināja personāla attieksme, tā bija vienkārši super!
Mani apmierināja pilnībā viss, laipnā, iejūtīgā attieksme no personāla puses!
Personāla pozitīvā attieksme.
Iejūtīga attieksme pret pacientiem, zinoši, ar augstu atbildības sajūtu ārsti, māsas un personāls.
Rūpes un labā attieksme
Man patika ka varēju izrunāt svarīgākos jautājumus ar ārstiem un māsiņām. Vienmēr tiku uzklausīta, atbalstīta un saņēmu atbildes uz visiem jautājumiem. Šajā laikā tas bija īpaši svarīgi.
Savlaicīga palīdzība, personāla atsaucība jebkuros jautājumos.
Kad nāk rūpēties un interesēties par bērniņu, kad jautā pēc palīdzības.
Ka ārsti mācēja visu paskaidrot... un pateikt, ka būs labi!


Bērnu nodaļa
Visvairāk apmierināja, tas ka ir bezmaksas interneta pieeja
Miers un klusums


NO ĶIRURĢIJAS-TRAUMATOLOĢIJAS NODAĻAS SŪDZĪBU, IEROSINĀJUMU UN PATEICĪBU GRĀMATAS:
Es tagad zinu, ja es kādu saukšu,
Būs noteikti, kas tāpat atsauksies.
Un manai sirdij nekad nebūs auksti,
Jo drauga roka pretī pasneigsies.
Šī drauga roka mani salā sildīs
un draugs ra padomu man palīdzēs.
Viņš kā saule manā sirdī ielīs,
un es klusi pateikšu:"Paldies!" /L.Bērze/
Vislielākais paldies par pacietību, profesionalitāti un iejūtību manas mazās traģēdija snovēršnaā. paldies mīļajām māsiņām, sanitārītēm, saimniecītēm. Taču visleilākais gods un cieņa dakterim Skirmanim par viņa padarīto darbu.

Izsakām vissirsnīgāko paldies tramatoloģijas personālam par sisrsnību, mīļumu un profesionalitāti. . .
Jums visiem veiksmi, mīlestību un panākumus. . .
207. palātas slimnieciņi

Cienījamie SIA Cēsu klīnikas darbinikei! paldies par augsto saskarmes kultūru, par smaidu, par vienkāršību un iejūtību, par prasmi rīkoties operatīvi nestandarta situācijās. Īpašs paldies māsu palīdzei Indrai Bitītei-Mieriņai. redzu, ka klients Jums ir Nr.1.

Biju ļoti patīkami paŗsteigta par ķirurģijas nodaļas darbiunieku iejūtību, sirsnību un mīlestību, cieņu, ieinteresētību pret pacientiem! Lai Jūs vienmēr spējat paturēt savu darba prieku! Paldies!


  Cēsu novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" sabiedrības veselības speciālistei Zanei Brentei-Brantiņai izteiktas  telefoniskas pateicības par Cēsu klīniku no  iedzīvotājiem:
  •  ginekoloģei dr. Lauvai par iejūtīgu un laipnu attieksmi un ātru un veiksmīgu problēmas atrisinājumu, kā arī lieliska esot iespēja - turpat uz vietas tiek veikta ginekoloģiska ultrasonogrāfija.
  • Palasta ielas 15 Veselības aprūpes centra laipnajai reģistratorei - kliente izmantoja acu ārsta pakalpojumus. Pateicība dr. Čugurei Mārai
Par apzinīgu un profesionālu darba veikšanu, ļoti labām komunikācijas spējām ar pacientiem, augstu intelektuālo līmeni.
Pensionēta skolotāja Valentīna Krima no Priekuļu novada.


Sadarbībā ar Pacientu ombudu ir saņemtas pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīnikas darbu. Tā kāda jaunā māmiņa izteikusi pateicību Dzemdību - ginekoloģijas nodaļas kolektīvam: „Izsaku lielu pateicību Cēsu klīnikas dzemdību nodaļai, īpaši vecmātei Rudītei un bērnu māsiņai Inesei, kas palīdzēja nākt pasaulē manam dēliņam. Visam kolektīvam paldies par sirsnību, izpalīdzību un labo attieksmi pret māmiņām.