SIA "CĒSU KLĪNIKA"
Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūra tālr. 64125634

 Zvani tiek pieņemti katru darba dienu no 8.00 - 16.00


Uzņemšanas nodaļa: tālr. 64107061

Lietvede tālr. 64125730,

 fakss - 64125785,

 e -pasts: info@cesuklinika.lv


SIA „CĒSU KLĪNIKA”  ēkā un teritorijā  ir izvietotas  aizlieguma zīmju norādes- ar fotografēšanas un filmēšanas aizliegumu. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. Bez iepriekšēja saskaņojuma ar klīnikas  vadību SIA “SIA CĒSU KLĪNIKA ”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus Klīnikas  telpās un teritorijā  ir aizliegts.
   


  

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 

 


LABIE VĀRDI

14.08.2017

Ķirurģijas nodaļa,par dr. E.Geruļski,māsas - Ginta, Evita, Veronika,Inita un Inese:

Noteikti vēlos paslavēt ši daktera darbu-precīzs,iejūtīgs,ar pozitīvismu apveltīta attieksme.Viņa spēcīgā komanda, šie cilvēki mīl savu darbu un ir īstajās vietās. Sirsnīgs paldies un veiksmi turpmāk. Tieši šadu cilvēku dēļ pasaule veidojas labāka un drošāka iedzīvotājiem. Lai izdodas.

Vēlos pateikt lielu paldies ķirurģijas nodaļas personālam, īpaši uzslavējot barošanu un tīrības uzturēšanu. Tas kopā palīdz pacientam tikt pie visdārgākā - veselības. No visas sirds - paldies par rūpīgumu. 15.07.2017

Iekšķīgo slimību nodaļa, par M.Čuguri :

Paldies par ieinteresētību un laipno attieksmi,kā arī atbalstu psiholoģiski grūtā brīdī. pateicoties šadiem profesionāliem Cēsu klīnikas reputācija pozitīvi aug.

Par uzņemšanas nodaļu:

Šogad jau otro reizi pārliecinos par kvalitāti Cēsu klīnikas uzņemšanas nodaļā.Atbraucot līdzi slimniekam, redzu komandas attieksmi un cīņas sparu, par ko arī paldies, jo tas ir puse no atveseļošanās.

02.06.2017

Iekšķīgo slimību nodaļa, par M.Čuguri un V.Gulbi.

Dakterei pateicos par dziļu un pamatīgu slimības vēstures izpēti, par ātru un zinošu reāgēšanu uz veselības stāvokļa izmeklēšanu, kompleksu darbību veselības uzlabošanai, ieskaitot procedūru nodrošināšanu. paldies virsmāsai V.Gulbei par kvalitatīvu personāla darbības nodrošināšanu, atsaucību, augstu saskarsmes kultūru. Lai draudzīgs, spēcīgs sadarboties un zinošs nodaļas kolektīvs arī turpmāk!

Paldies ārstei,neiroloģei M.Čugurei,virsmāsām, visam apkalpojošam personālam par uzmanību, iejūtību un labajiem vārdiem ārstēšanās laikā.Paldies par procedūru nodrošināšanu un veiksmīgu darbību veselības uzlabošanā. Esiet, lūdzu, visi tik pat jauki un saprotoši, darot šo cēlo darbu, ārstējot latvijas iedzīvotājus!

No sirds paldies Jums!

22.05.2017

Labie vārdi
 par Cēsu klīniku no Cēsu novada iedzīvotājiem. Mājas aprūpes pacientes Vizbulīte Bujāne un Ināra Kalniete, ārstējušās Cēsu klīnikā ķirurģijas nodaļā uzteic augsto apkalpošanas kultūru un iejūtību, īpašu paldies sūta ēdinātājiem, par garšīgo, daudzveidīgo un veselīgo ēdienu, ko baudījušas ārstēšanās laikā.

 

Cēsu novada bāriņtiesas priekšsēdētājas vietniece Ilze Krēsliņa izsaka pateicību par profesionālu un iejūtīgu attieksmi ar krīzes situācijā nonākušu bērniņu bērnu nodaļas kolektīvam un īpaši dežūrpediatrei Strazdai.


24.04.2017.    

Vēlējos pateikt paldies cēsu klīnikas dzemdību nodaļai! 
Pateicoties ārstiem, vecmātēm un māsiņām mūsu ģimenē 13.04.2016. 21:52 nāca pasaulē vēl viena meitiņa Austra Grosu :) 
 
Tiešām nododiet sveicienus no mums un uzslavējiet par profesionālu un ļoti labu servisu! Strādājot ikdienā ar med personalu, zinu, cik grūti viņiem ir būt jaukiem, bet Cēsu klīnikā nebija neviens brīdis, pat visu svētku laikā, kad aiz loga putina, ka būtu jādomā par komunikācijas nepietiekamību vai ko citu :) 
 
Jauku dienu vēlot, 

 

Kaspars ar ģimeni 

  13.03.2017.                   

Pateicība mediķiem, kas prasmīgi un nesavtīgi veselības sardzē stāv!  Kad paiet laiks, mēs novērtējam to, kas bija darīts nesavtīgi labi, jo ikdiena, kas jāpavada klīnikā cilvēkam gados ir pārdzīvojums.
Mūsu  pateicība  ikvienam Neiroloģijas - terapijas nodaļā: ārstei Silvijai Ozoliņai un visām māsām, sanitārēm, kas ārstēja un aprūpēja mūsu mīļo mamammīti seno skolotāju Ilzi Jirgensoni! Gan 2017.gada janvārī, gan 2016. gada aprīlī, gan 2015.gada jūlijā,un februārī.
Viņa rosināja  mūs rakstīt labos pateicības vārdus Mirdzas māsiņai un visām māsiņām un sanitārēm, kas palīdzēja kā savai mammai būtu palīdzējuši. Tā ir visaugstākā uzslava.
Lai aizvien pietiek spēka, prāta un zināšanu rūpēties par slimniekiem kā saviem tuviniekiem!
Paldies, ka ģimenes ārstes Guntas Kaugares sadarbibā  Mājas aprūpes dienesta māsiņām Zanei Brantei-Brantiņai un Lindai Petzālei izdevās tik ļoti atvieglot vecuma slimības mūsu mammai  Amatas novada "Silmaļos".
Bezgalīgā pateicībā  skolotājas Ilzes Jirgensones (1932.- 2017.) bērni: Juris, Baiba, Indulis un mūsu bērni un bērnubērni


 27.02.2017

Janvārī Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs ir saņēmis  pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīniku un tās personālu:

Dzemdību nodaļa: "Šeit dzemdēju savu trešo bērniņu. Esmu apmierināta un gandarīta ar nodaļas komandu, rūpēm. Jūtos komfortabli un man ir vēlme šeit vienmēr atgriezties, esmu pārliecināta, ka šajā klīnikā strādā profesionāls personāls ..Paldies par to,Jo man ,kā māmiņai, ir nozīmīga šo cilvēku attiksme, īpaši uzreiz pēc dzemdībām. Šeit tā ir ļoti jauka! Sirsnīgs paldies.";

Dzemdību nodaļa : "Šajā klīnikā mani apmierina viss. Esmu dzemdējusi vienu bērnu, kuru izvēlējos laist pasaulē šajā klīnikā un man nav nācies ne mirkli to noželot. Patīkami, ka varējām dzīvot ģimenes istabā, jutu sava vīra klātbūtni, kas manī radīja mieru un patīkamas sajūtas. Tas palīdz!"; 

Bērnu nodaļa: "Neesmu vietējā, bet šajā klīnikā man un mazulim nākas pavadīt vairākas diennaktis. Esmu gandarīta, jūtos kā mājās. Šo īpašo atmosfēru rada, protams, šeit strādājošie darbinieki. Esmu pateicīga, jo tas raisa labas domas!";

 Ķirurģijas nodaļa: "Esmu bijis dažādās slimnīcās Latvijā un arī Krievijā. Kad pirmo reizi nokļuvu Cēsu klīnikā, es biju izbrīnīts, cik rūpīgi šeit apietas ar pacientiem. Jutos, kā nokļuvis paradīzē. Šobrīd man ir smagi traumēta kāja, bet es jūtos labi. Tas viss tikai pateicoties profesionālai komandai un īpaši šis nodaļas ārstam! Viņs manu kāju "salika"no gabaliņiem par vienu veselu. Tagad garais ārstēšanās process, bet man lielu gandarījumu un iedvesmu sniedz tieši tas, kā šajā klīnikā ar mani komunicē un rūpējās. Ķirurģijas nodaļas māsas ir kā bitītes - čaklas un bezgala gādīgas. Paldies liels!";

Ķirurģijas nodaļa: "Šeit strādā profesionāli ārsti. Ar to šī klīnika atšķiras no citām. Ārsti iedziļinās problēmā un rod labākos risinājumus. Esmu pateicīgs un pārliecināts, ka komanda šeit ir spēcīga! Tas pacientiem ir nozīmīgi."

                                                        ************ ****Ķirurģijas nodaļas personālam- 03.10.2016

Laipna un iejūtīga attieksme slimnīcā liekas pašsaprotama, tāpēc bieži vien to tā arī pašsaprotami pieņem. Tomēr mani - cilvēku, kas pie ārstiem griežas reti, visu labā attieksme pret mani ļoti aizkustināja, tādēļ gribas pateikt arī publisku paldies visiem uzņemšanas nodaļas darbiniekiem, kas strādāja 25,septembra vakarā, kā arī ķirurgam Erlendam  Geruļskim un pārējiem, kas  svētdienas naktī veica man operāciju, . Sirsnīgs veca lauku cilvēka paldies arī visam ķirurģiskās nodaļas personālam, kas palīdzēja atveseļošanās procesā! No tik labas attieksmes no daktera un darbiniekiem jau vien varēja ātrāk atveseļoties. Lai Jums visiem laba veselība un prieks dzīvot un darīt savu darbu! Dziļā cieņā un pateicībā - paciente Vilma Skaidrīte Karpa un meita Dzintra. 

                          Uzņemšanas nodaļas personālam-23.09.2016

I would like thank you, Reception, Registration, Nurse and Dr Inra Zande, for your friendly and efficient care to help me on my feet again to travel home.
We are home now and all is well.
I was in your hospital on Friday morning, September 23.  
Best regards,

 

Agatha Derksen

                             Mazinvazīvās ķirurģijas dienas centrs -23.09.16


Vissirsnīgākais paldies Mazinvazīvās ķiruģijas dienas stacionāra medicīnas personālam. Par profesionālo pieeju ārstam V. Vaivodam. Biju patīkami pārsteigta par sirsnīgo, es pat teiktu mājīgo personāla attieksmi. Izjutu patiesās rūpes un sirsnību , iejūtību, atsaucību ikdienas darbā ar pacientiem. Lai Jums veicas! Ar patiesu cieņu, Jūsu bijusī paciente InaMAZINVAZĪVĀS ĶIRURĢIJAS DIENAS CENTRS

 

                                                           PATEICĪBA - 04.09.2016

 Lūdzu Dievu, Lūdzu Laimu,

Abus divus mīļi lūdzu

No Dieviņa Veselību

No Laimiņas ilgu mūžu

 

Kad ar veselību noiet greizi, tad saku - PATEICOS KA ESAT JŪS – visi, visi, kuri rūpējas par pacientu  un viņa veselību gan pirms operācijas, gan pēc !!!

Milzīgs PALDIES Ārstei-Ginekoloģei Elīnai Lauvai par veiksmīgo operāciju, kura man tika veikta.  Milzīgs PALDIES Visai Profesionālajai Komandai, kura piedalījās ķirurģiskajā procesā.  Paldies Dienas stacionāra virsmāsai Baibai Zelčai un māsiņām, kuras ar sirsnību, laipnību, iejūtīgu attieksmi izturējās pret mani un fantastiski noskaņoja uz pozitīvu noskaņojumu pirmsoperācijas gaidīšanas brīdī. Līdz ar to arī uz pozitīvu galarezultātu operācijai un pēcoperācijas periodam.

 Paldies visiem profesionālajiem darbiniekiem, kuri jūsu ārstniecības iestādē rūpējas par pacientu veselības atjaunošanu ar vislielāko empātiju, rūpību, atbildību un iejūtību

Izturību, enerģiju, labestību, možu garu,, prieku darot to, kas padodas vislabāk!

 Pateicībā paciente

Sarma Šeldere


********

Terapijas un neiroloģijas nodaļa
Ārsti ir ļoti profesionāli. Apmierina ārstu, sanitāru darbs. Palātas tīras, palagi un segas arī.
Ēdiens apmierinošs (slimam vairāk nevajag)
Visvairāk apmierināja darbīga atmosfēra un žēlsirdīga attieksme

Dzemdību un ginekoloģijas nodaļa
Visas vecmātes, kuras man sagadījās satikt bija ļoti jaukas.
Paldies vecmātei Mārai un nodaļas personālam!
Patika tas, ka nāca apjautāties vai viss ir kārtība
Apkalpojošā personāla attieksme, sapratne pret personālu
Viss notiek bez vilcināšanās un laicīgi
Vecmātes.
Visas vecmātes ir ļoti izpalīdzīgas un mīļas. Tieši viņas dod lielu pārliecību mums pirms dzemdībām, dzemdībās un pēc tām.
Ļoti laba attieksme, atsaucīgs personāls.
Ļoti patika personāla attieksme ar kādu vēršas pie mums kā pacientiem. Vēl patika, lai cik arī aizņemts personāls bija, nekad nepateica nē, ja kaut ko nezinājām.
Mums apmierināja personāla attieksme, tā bija vienkārši super!
Mani apmierināja pilnībā viss, laipnā, iejūtīgā attieksme no personāla puses!
Personāla pozitīvā attieksme.
Iejūtīga attieksme pret pacientiem, zinoši, ar augstu atbildības sajūtu ārsti, māsas un personāls.
Rūpes un labā attieksme
Man patika ka varēju izrunāt svarīgākos jautājumus ar ārstiem un māsiņām. Vienmēr tiku uzklausīta, atbalstīta un saņēmu atbildes uz visiem jautājumiem. Šajā laikā tas bija īpaši svarīgi.
Savlaicīga palīdzība, personāla atsaucība jebkuros jautājumos.
Kad nāk rūpēties un interesēties par bērniņu, kad jautā pēc palīdzības.
Ka ārsti mācēja visu paskaidrot... un pateikt, ka būs labi!


Bērnu nodaļa
Visvairāk apmierināja, tas ka ir bezmaksas interneta pieeja
Miers un klusums


NO ĶIRURĢIJAS-TRAUMATOLOĢIJAS NODAĻAS SŪDZĪBU, IEROSINĀJUMU UN PATEICĪBU GRĀMATAS:
Es tagad zinu, ja es kādu saukšu,
Būs noteikti, kas tāpat atsauksies.
Un manai sirdij nekad nebūs auksti,
Jo drauga roka pretī pasneigsies.
Šī drauga roka mani salā sildīs
un draugs ra padomu man palīdzēs.
Viņš kā saule manā sirdī ielīs,
un es klusi pateikšu:"Paldies!" /L.Bērze/
Vislielākais paldies par pacietību, profesionalitāti un iejūtību manas mazās traģēdija snovēršnaā. paldies mīļajām māsiņām, sanitārītēm, saimniecītēm. Taču visleilākais gods un cieņa dakterim Skirmanim par viņa padarīto darbu.

Izsakām vissirsnīgāko paldies tramatoloģijas personālam par sisrsnību, mīļumu un profesionalitāti. . .
Jums visiem veiksmi, mīlestību un panākumus. . .
207. palātas slimnieciņi

Cienījamie SIA Cēsu klīnikas darbinikei! paldies par augsto saskarmes kultūru, par smaidu, par vienkāršību un iejūtību, par prasmi rīkoties operatīvi nestandarta situācijās. Īpašs paldies māsu palīdzei Indrai Bitītei-Mieriņai. redzu, ka klients Jums ir Nr.1.

Biju ļoti patīkami paŗsteigta par ķirurģijas nodaļas darbiunieku iejūtību, sirsnību un mīlestību, cieņu, ieinteresētību pret pacientiem! Lai Jūs vienmēr spējat paturēt savu darba prieku! Paldies!


  Cēsu novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" sabiedrības veselības speciālistei Zanei Brentei-Brantiņai izteiktas  telefoniskas pateicības par Cēsu klīniku no  iedzīvotājiem:
  •  ginekoloģei dr. Lauvai par iejūtīgu un laipnu attieksmi un ātru un veiksmīgu problēmas atrisinājumu, kā arī lieliska esot iespēja - turpat uz vietas tiek veikta ginekoloģiska ultrasonogrāfija.
  • Palasta ielas 15 Veselības aprūpes centra laipnajai reģistratorei - kliente izmantoja acu ārsta pakalpojumus. Pateicība dr. Čugurei Mārai
Par apzinīgu un profesionālu darba veikšanu, ļoti labām komunikācijas spējām ar pacientiem, augstu intelektuālo līmeni.
Pensionēta skolotāja Valentīna Krima no Priekuļu novada.


Sadarbībā ar Pacientu ombudu ir saņemtas pozitīvas atsauksmes par Cēsu klīnikas darbu. Tā kāda jaunā māmiņa izteikusi pateicību Dzemdību - ginekoloģijas nodaļas kolektīvam: „Izsaku lielu pateicību Cēsu klīnikas dzemdību nodaļai, īpaši vecmātei Rudītei un bērnu māsiņai Inesei, kas palīdzēja nākt pasaulē manam dēliņam. Visam kolektīvam paldies par sirsnību, izpalīdzību un labo attieksmi pret māmiņām.