SIA "CĒSU KLĪNIKA"
Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūras tālr. 64125634

Rehabilitācijas nod. reģistratūras

    tālr: 20238111

 Zvani tiek pieņemti katru darba dienu 

8.00 - 16.00

fakss 64125785


SIA „CĒSU KLĪNIKA”  ēkā un teritorijā  ir izvietotas  aizlieguma zīmju norādes- ar fotografēšanas un filmēšanas aizliegumu. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. Bez iepriekšēja saskaņojuma ar klīnikas  vadību SIA “SIA CĒSU KLĪNIKA ”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus Klīnikas  telpās un teritorijā  ir aizliegts.
   


  

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 

 


MŪSU SASNIEGUMI

16.11.2017.

Mums ir, ar ko lepoties!

Šodien, 16.novembrī, Cēsu novada apbalvojumu “Gada darbinieks 2017” (nominācijā "Par godprātīgu darba pienākumu izpildi") saņēma Klīnikas ārste radioloģe SANDRA KIRŠTEINE un anestēzijas- reanimācijas un neatliekamās palīdzības māsa JEĻIZAVETA MOVZEŠA- KORNETA.

Apbalvojumu pasniedza Cēsu novada domes priekšsēdētājs un Klīnikas kapitāldaļu turētājs J. Rozenbergs.
          
         
           
05.05.2017.
Mūžs medicīnā 

       
SIA "Cēsu klīnika" Neiroloģijas nodaļas virsārstei, neiroloģei Mārai Čugurei piešķirta Atzinības krusta IV šķira, un viņa iecelta par ordeņa virsnieku. Šo augsto apbalvojumu dr.M.Čugure saņēmusi par savu darbu vienīgajā darba vietā Cēsu klīnikā.

27.02.2017.

Cēsīs,Vidzemes koncertzālē 25.februārī notika Latvijas Ārstu biedrības rīkotā starpdisciplinārā konference par svarīgāko klīniskajā farmokoloģijā ikdienas praksei. Konferences ietvaros Cēsu klīnikas ārsti Dr.G.Seisuma un Dr.V.Vaivods saņēma apbalvojumus par radošumu un ieguldījumu Cēsu klīnikas attīstībā.


10.02.2017

    

Lietotāja CĒSU KLĪNIKA attēls.

12. februārī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī „Ziemeļblāzma” Latvijas Ārstu biedrība pasniedza „Gada balvu medicīnā 2016”. Lai godinātu medicīnas speciālistus un teiktu paldies par ieguldīto darbu Latvijas iedzīvotāju veselības veicināšanā, Latvijas Ārstu biedrība ik gadu februārī pasniedz „Gada balvu medicīnā”. Šis pasākums ieguvis popularitāti kā mediķu, tā arī pacientu vidū un kļuvis par Latvijas medicīnas nozares lielāko tradicionālo notikumu.
Ikviens Latvijas iedzīvotājs laika posmā no pagājušā gada 30. novembra līdz šī gada 15. janvārim varēja nobalsot par savu labākā mediķa kandidātu nominācijās „Gada ārsts”, „Gada zobārsts”, „Gada farmaceits”, „Gada funkcionālais speciālists”, „Gada māsa”, „Gada vecmāte” un „Gada ārsta palīgs”.

Gada balvas medicīnā 2016” nominācijā „Gada vecmāte” no trīs - Iveta Reķe, 
Vecmātei Ivetai Reķei Cēsu klīnika ir pirmā un vienīgā darba vieta. Pie viņas jaunās māmiņas brauc dzemdēt ne tikai no Cēsīm, bet arī no visas Latvijas. Viņa ir kā mamma, kura uzklausa, izskaidro palīdz un kurai var uzdot jebkuru jautājumu. Kaut arī vecmātes darbs ir fiziski smags un reizēm emocionāli grūts, to ir jāmīl, ar smaidu sejā stāsta Cēsu klīnikas ambulatorā vecmāte Iveta Reķe. Vecmātes galvenā misija ir iedrošināt jaunās māmiņas , un katra jaunā dzīvība atsver visas grūtības un ir kā dopings, kas palīdz strādāt.
 SIA „CĒSU KLĪNIKA” KOMANDA "LĀGA ZVĒRI” 8. VIETĀ STARP 38 KOMANDĀM! 
SIA „CĒSU KLĪNIKA” ņēma aktīvu līdzdalību Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts organizētajās LATVIJAS VESELĪBAS APRŪPES DARBINIEKU 18. VESELĪBAS DIENĀS 2016.GADA 05.-06.AUGUSTĀ, startējot ar komandas nosaukumu „LĀGA ZVĒRI”.


 
Paldies visiem darbiniekiem, kas iesaistījās un ar savu darbu atbalstīja komandas dalību! 
Esam sasnieguši visus izvirzītos mērķus un uzdevumus:
  • Popularizējām veselīgu dzīves veidu ne tikai pacientiem.
  • Veicinājām veselības aprūpes darbinieku un mūsu ģimenes locekļu praktiskās iemaņas sportiskās nodarbēs ar kopēju mērķi: fiziskās un garīgās veselības veicināšana, ģimenisko saišu stiprināšana.
  • Stiprinājām savstarpējo saskaņu un veicām kopēju viedokļu saskaņošanu, izmantojot sportisku degsmi, azartu un neformālu gaisotni.
  • Uzkrājām enerģiju turpmākām darba uzvarām!
SAŅEMTA VEICINĀŠANAS BALVA "NOMETŅU NOFORMĒJUMS"
         


   Priecājamies par kolēģiem, jo guvām panākumus šādās disciplīnās:
1. vieta konkursā "Pirtslota";
3. vieta autoveklībā;
4. vieta volejbolā;

 

KOPSAVILKUMĀ NO 38 KOMANDĀM ESAM 8.!