• Cēsu klīnika

Aicinām apskatīt fotoizstādi "Rudens" Cēsu klīnikas 1.stāvā

Rudens nevienu neatstāj vienaldzīgu. Kāds ienirst tā krāsu un noskaņu daudzveidībā, cits steidz novākt vēlīno ražu un priecājas par bagātīgiem augļiem, bet vēl cits noskaņojas iekšējam dialogam, kam vasaras spožajā saulē nebija ne vietas, ne vaļas.

Līdz ar pirmajām patiesi dzestrajām rudens dienām Cēsu klīnikā aicinām apskatīt, sajust un izbaudīt fotoizstādi “Rudens”, kuru cēsiniekiem dāvā pieci fotogrāfi.

Darbu autori ir gan Cēsīs iemīļoti un pazīstami foto profesionāļi, gan daži jauni amata meistari: Rūdolfs Peļņa, Ilze Kārkliņa, Karīna Jurciņa, Sintija Cērpiņa un Raimonds Liepiņš.

Izstāde būs apskatāma līdz pat novembra beigām Slimnīcas ielā 9, Cēsu klīnikas 1.stāva gaitenī pie aptiekas.

Godam nosvinēti Cēsu klīnikas Bērnu veselības centra atklāšanas svētki

Sirsnīgi pateicamies visām ģimenēm, kas 21.septembrī bija kopā ar mums Cēsu klīnikas Bērnu veselības centra atklāšanas svētkos, piedalījās radošās un izglītojošās aktivitātēs, uzzināja daudz jauna par savu veselību, kā arī ieguva saujām prieka vitamīnu! Paldies speciālistiem, kas ar aizrautību dalījās pieredzē un bija sagatavojuši vērtīgus uzskates materiālus. Īpaša pateicība arī mūsu viesiem - bērnu popgrupai HEY un tās vadītājai Inai Aizgalei, kā arī zinātkāres centram ZINOO! 

Piedāvājam nelielu foto ieskatu bērnu veselības dienas norisē.