• Cēsu klīnika

Informācija pacientiem par izmaiņām saistībā ar pārbūves darbiem

Saistībā ar gatavošanos būvniecības darbu sākšanai, novembrī gaidāmas izmaiņas Cēsu klīnikas darbībā. Lai demontāžas darbu laikā ārstniecības korpusa 4. un 5. stāvos neradītu pacientiem diskomfortu, kā arī pārbūves procesu īstenotu iespējami īsākā periodā, remonta laikā uz citām telpām tiks pārcelti atsevišķi ambulatorie pakalpojumi un stacionāra nodaļas.

Ar 2.novembri visi rehabilitācijas nodaļas speciālisti darbosies Palasta ielā 15, 2.stāvā. Savukārt acu ārstu jeb oftalmologu kabinets uz Palasta ielu 15 tiks pārcelts ar 9.novembri. Būs nodrošināta arī pakalpojumu pieejamība cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem. Tāpat tiks saglabāti rehabilitācijas pakalpojumi stacionāra pacientiem.


Pieteikšanās kārtība šo pakalpojumu saņemšanai nemainīsies. Tāpat kā līdz šim, rehabilitologa un acu ārsta vizītei varēs pieteikties ar e-pierakstu vai, zvanot uz reģistratūras tālr.: 64125634. Savukārt fizioterapeitu, ergoterapeita, audiologopēda konsultācijai, kā arī fizikālās terapijas procedūrām pieteikšanās, zvanot rehabilitācijas nodaļas māsai administratorei uz tālr.: 20238111.


Ausu, kakla un deguna slimību ārsti jau kopš oktobra sākuma strādā diagnostikas korpusa 2.stāva 245.kabinetā, un turp plānots pārcelt arī neirologu kabinetu.


Savukārt no 13.novembra izvietojums tiks mainīts arī divām stacionāra nodaļām: ķirurģijas nodaļa uz laiku tiks pārcelta uz Vidzemes Mazinvazīvās ķirurģijas dienas centra telpām diagnostikas korpusā, bet iekšķīgo slimību nodaļa - uz diagnostikas korpusa 2.stāva telpām, kur agrāk darbojās funkcionālās diagnostikas kabineti un fizikālās medicīnas kabineti.


Apzināmies, ka būvniecības process radīs neērtības daudziem, taču tas ir vienīgais veids, kā nonākt līdz mūsdienīgai, ērtai un drošai ārstniecības videi pacientiem un darbiniekiem. Lēmums par telpu maiņu pieņemts, lai mazinātu iespējamo trokšņa un putekļu ietekmi ārstniecības periodā.


Pateicamies par Jūsu izpratni!