• Cēsu klīnika

“Lāga zvēri” pārstāv Cēsu klīniku Latvijas veselības darbinieku sporta spēlēs

Nedēļas nogalē jeb 2. – 4. augustā Ķekavas pagastā notika Latvijas veselības un sociālās aprūpes darbinieku 21. veselības dienas, kurās līdz ar aptuveni 30 citām komandām startēja Cēsu klīnikas komanda “Lāga zvēri”, pulcējot dažādu struktūrvienību aktīvākos pārstāvjus, viņu ģimenes un līdzjutējus. 

Kopvērtējumā Cēsu klīnikas komanda ierindojās 13.vietā, taču ieguva arī godpilno 3.vietu “Tūrisma stafetē”, kā arī lieliski rezultāti tika uzrādīti individuālajās disciplīnās: ģimenes stafetē Cēsu klīnikas fizioterapeites Māras Krūzes ģimene ieguva 3. vietu, turklāt Alise Krūze ieguva 3.vietu orientēšanās sacensībās. Savukārt Dzintars Anckiņš veiksmīgi startēja stafetē “Ātrais”, kurā arī iekļuva ātrāko trijniekā. 

Par komandas saliedēšanos un dalību aktivitātēs sporta spēļu laikā rūpējās komandas kapteine, vecākā reģistratore Iveta Runce, kurai pateicamies par ieguldīto darbu un entuziasmu! Tāpat pateicamies visiem 27 mūsu komandas dalībniekiem, spēļu organizatoriem – Latvijas Sarkanajam krustam – un īpaši arī norišu nodrošinātājiem “Ežiem” par profesionāli noorganizētu pasākumu, kā arī aktivitāšu daudzveidību!