• Cēsu klīnika

Meklējam kolēģus - medicīnas māsas

Ja Tev ir medicīnas māsas izglītība, piemīt precizitāte un pozitīva attieksme darba pienākumu veikšanā, aicinām pievienoties Cēsu klīnikas kolektīvam! Piedāvājam vērtīgu pieredzi, profesionālus kolēģus, dinamisku darbu, kā arī stabilu atalgojumu un sociālās garantijas. Vairāk par darba iespējām var uzzināt šeit.

Cēsu klīnikā iespēja apskatīt jaunu radošo darbu izstādi

Saistībā ar Garīgās veselības centra dienas stacionāra ergoterapeitiskajiem pasākumiem, ir tapusi jauna radošo darbu izstāde, kuras veidošanā piedalījās vairāki dienas stacionāra pacienti. Idejas mākslas darbiem palīdzēja rast un veiksmīgi īstenot sociālā rehabilitētāja Laila Gavare. 

Radošie darbi ir apskatāmi Cēsu klīnikā Slimnīcas ielā 9, 2.stāva gaitenī.

Cēsu klīnikas Garīgās veselības centra dienas stacionārs palīdz pacientiem ar hroniskām psihiskām saslimšanām, garastāvokļa un uzvedības traucējumiem, kā arī somatisku saslimšanu (ieilgušu sāpju) izraisītiem garīgās veselības vai pārejošiem adaptācijas traucējumiem, kuru izpausmes ir trauksme, bezmiegs un nemiers. Ar pacientiem strādā speciālistu komanda: ārsti psihiatri, psihologs, medicīnas māsas, sociālais darbinieks, un turpmāk būs pieejami arī ergoterapeits un fizioterapeiti.