• Cēsu klīnika

Par izmaiņām darba organizācijā saistībā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem

Updated: Oct 16, 2020

Cienījamie pacienti! Atgādinām, ka sejas aizsargmaskas Cēsu klīnikā joprojām jālieto, esot tiešā kontaktā ar medicīnas personālu, kas mazāks par 2 metriem, izmeklējumu vai konsultāciju laikā, kā arī, apmeklējot pacientus stacionāra nodaļās.

No 26. augusta ambulatorajiem pacientiem sejas maksas tiks izsniegtas speciālistu kabinetos, nevis reģistratūrā. Aicinām tās izmantot visu laiku, kamēr atradīsieties klīnikā, kā arī ārpus ārsta kabineta ievērot vēlamo distanci – 2 metrus no citiem pacientiem vai apmeklētājiem.

Savukārt stacionāra pacientu apmeklētājus turpmāk aicinām izmantot personīgās sejas maskas. Darba laikā vienreizlietojamās sejas maskas iespējams iegādāties arī aptiekā, kas atrodas Cēsu klīnikā.


Tāpat atgādinām, lai droši plānotu ambulatoros pakalpojumus, ievērojot distancēšanos, mazinot savstarpējās saskarsmes iespējas pacientiem un kopējo klīnikā pavadīto laiku, jebkuriem ambulatorajiem pakalpojumiem – izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām – ir obligāti iepriekš jāpiesakās. Tas attiecas arī uz tiem pakalpojumiem, uz kuriem nav rindu.


Pateicamies Jums par sapratni!