• Cēsu klīnika

Pateicamies Vidzemes rajona tiesas darbiniekiem un Cēsu Rotari klubam!

Šodien saņēmām divus aizkustinošus un iepriecinošus pārsteigumus – no Vidzemes rajona tiesas darbiniekiem un Cēsu Rotari kluba!

Cēsu Rotari kluba prezidente Māra Majore – Linē un Piebalgas porcelāna fabrikas direktors, mākslinieks Jānis Ronis visu kluba biedru vārdā pasniedza īpašu atzinības balvu Cēsu klīnikas kolektīvam – par klīnikas izaugsmi 2020.gadā, radošumu un stipra kolektīva veidošanu. Balvu, pēc J.Roņa dizaina veidotu porcelāna dekoratīvo vāzi, saņēma Cēsu klīnikas valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa. Dāvanas pasniedzēji novēlēja klīnikas kolektīvam drosmi turpināt savu misiju un palīdzēt līdzcilvēkiem, gaišumu sirdī, kas dod spēku atbildīgajā darbā, mundrumu, kā arī ticību brīnumam un labajam!


Savukārt Vidzemes rajona tiesas darbinieki, turpinot “Drosmes kastes” labdarības akcijas ideju, bērnu slimību nodaļas mazajiem pacientiem sagādājuši patiešām daudz jauku dāvaniņu, kas iegādātas no darbinieku ziedotajiem līdzekļiem. Automašīnas, lelles, attīstošas spēles, krāsojamās grāmatas un piederumi krāsošanai, kā arī daudz citu mantiņu šajā svētku laikā īpaši iepriecinās bērnus! Dāvaniņas paredzēts pasniegt bērniem par drosmīgi izturētām procedūrām vai manipulācijām, kā arī, lai mazie pacienti īsinātu slimnīcā pavadīto laiku. Mantiņas bērni varēs ņemt līdzi uz mājām.


Iepriekšējo dāvinājumu novembrī saņēmām no Vidzemes reģiona VUGD brigādes.

Pateicamies visiem mūsu atbalstītājiem un labdariem par to, ka vairojat prieku arī šajā sarežģītajā laikā!