Labie vārdi

Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs jeb "Pacientu Ombuds" ir neatkarīga organizācija, kas kopš 2008.gada konsultē, palīdz rast risinājumus, sniedz ieteikumus veselības aprūpes organizācijas, kvalitātes, pacientu tiesību jautājumos gan pacientiem, gan mediķiem un nozares speciālistiem, tādējādi esot pirmā šāda organizācija Latvijā.

Cēsu klīnikas pacienti, piederīgie, kā arī klīnikas darbinieki tiek aicināti izteikt savu viedokli – ierosinājumus, pozitīvās atsauksmes, pretenzijas, lai kopīgi uzlabotu un pilnveidotu klīnikas darbu.

 

Šajā sadaļā piedāvājam iepazīties ar mūsu pacientu pateicībām medicīnas personālam, ārstējoties dažādās klīnikas nodaļās.

2020.gada septembris

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu un dr. Sandru Baltroku: “Izsaku sirsnīgu pateicību ārstējošajai dakterei un visam personālam par laipnu un sirsnīgu apkalpošanu”.

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Liels paldies personālam par pacietīgu iejūtību, sirsnību, laipnību. Var redzēt, ka cilvēki strādā ar sirdi un dvēseli

 

Par bērnu nodaļu un NMP un uzņemšanas nodaļu: “Mamma – ar savu meitu esam bijuši Rīgā, Siguldā un Cēsīs, tādēļ varu salīdzināt un esmu ļoti patīkami pārsteigta, cik Cēsīs ir lieliska personāla attieksme, mīļa, profesionāla. Gan uzņemšanas nodaļā, gan bērnu nodaļā. Laba apskates telpa, blakus personāls. Visu sīki izskaidro, ļoti patīkami. Bērnu atstāja uz novērošanu, ārsti līdz galam vēlas pārliecināties, ka viss ir kārtībā, man tas ļoti patīk! Vispār, dakteri gudri, jauki, saprot, kā rīkoties vislabāk. Meita – man patīk, ka šeit ir skaistas telpas, ēdiens garšīgs. Mīļas māsiņas. Mīksta gulta, moderna, patīkama. Daktere iedziļinās teiktajā, sīki visu izskaidro".

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Kopumā medicīnas sistēma strādā lēni, salīdzinot ar Padomju laiku, bet apzinos mediķu noslogotību. Jūlijā biju vienu reizi šajā klīnikā, tagad otru. Normāla slimnīca, ārstē labi”.

 

2020.gada augusts

Par Iekšķīgo slimību nodaļu un reanimāciju: “Esmu ļoti pateicīgs par abu nodaļu personālu kompetenci, laipnību un pretimnākšanu. Varu teikt un teikšu tikai to labāko! Dieva svētību novēlot, Andris Grots”.

Par Vidzemes Mazinvazīvās ķirurģijas dienas centru un Uzņemšanas nodaļu: “Personāls šajā nodaļā ir laipns, šeit jūtos droši. Esmu trešo reizi šajā klīnikā, braucu speciāli no Rīgas, jo zinu, ka Cēsu klīnikā ar mani vienmēr viss ir kārtībā. Arī uzņemšanas nodaļā, kad vīru ieveda smagā stāvoklī, jutāmies droši un profesionālas komandas aprūpēti. Par to mūsu ģimene esam no sirds pateicīgi. Šajā klīnikā telpas ir patīkamas, kolektīvs strādā kā komanda, to var just. Liela stresa situācijā mani nomierināja, redzu, ka katrs darbinieks zina, ko un kā darīt, tas dod miera sajūtu. Vairākus gadus mani ārstē Dr. Zupa, un arī viņas dēļ braucu tieši uz Cēsu klīniku, jo nevēlos mainīt citu ārstu Rīgā. Paldies ikvienam, kurš savu darbu dara no sirds un vēlas strādāt komandā, atbalstot kolēģus un mācot jaunos darbiniekus, rādot labu piemēru. Jo šis labais darbs turpināsies tālāk, jaunajos mediķos. Mums kā pacientiem ir svarīgi redzēt un just, ka mediķi ir kā viena ģimene: atbalstoši un laipni arī pret saviem kolēģiem, jo tas mums dod miera un drošības sajūtu. Paldies un, lai veicas turpmāk!”

Par Ķirurģijas nodaļu: “Aprūpe šeit ir cilvēcīga, laipna, malači! Ātri reaģē uz smagu stāvokli, veicot operāciju. Kolektīvs iejūtīgs, labs, patīkami šeit būt, lai gan slimnīca ir slimnīca. Lūgums, maigāk veikt Kovid analīzes. Paldies kolektīvam par patiešām – labo attieksmi pret pacientiem, mēs to novērtējam!”

 

2020.gada jūlijs

Ķirurģijas nodaļai: “Māsiņas šeit ir tiešām jaukas – atsaucīgas, rūpīgas, visu kārtīgi izskaidro, jaukas meitenes! Paldies par šo darbu!”

 

Bērnu nodaļai: “Personāls laipns. Fizioterapeite laipna, individuāla pieeja. Patīkami cilvēki, attieksme. Protams, apzinos, ka no pacienta daudz kas ir atkarīgs – būsi pats labs, citi arī būs labi pret Tevi: roka roku mazgā, abas baltas!”

Iekšķīgo slimību nodaļai: “Bieži guļu šajā klīnikā. Ērtības šeit ir, man iedeva individuālo istabu, jūtos lieliski, mierīgi. Māsiņu, sanitāru un ārstu attieksme ir ļoti laba, saprotoša, nopietna, patīkama, visi rūpējas te par mani. Māsiņas rūpīgas, līdzjūtīgas. Ja vajag zāles, uzreiz atnes vajadzīgās, tas ir patīkami. Sajūta, ka neesmu pamesta. Šī ir labākā klīnika man tuvākajā apkaimē. Sanitāri apvaicājas, kā jūtos, ko vajag. Visu vajadzīgo piegādā, malači! Ārste Baltkroka ārstē mani gadiem, cepuri nost! Un citas ārstes arī labas. Cenšas atrast slimību cēloņus. No draugiem, kuri šeit ārstējas, dzirdu daudz laba. Laba reputācija! Un tā arī ir realitātē. Ja runa ir par Cēsu klīniku, tad zinām, ka viss būs kārtībā un labi. Sirds līmenī jūtama pozitīvā attieksme, ko ar prātu saprast nevar. Paldies par kolektīva darbu! Pacienti to novērtē.”   

 

2020.gada jūnijs

Ķirurģijas nodaļai: “Visas nodaļas māsiņas un māsiņu palīgi ir ļoti atsaucīgi un palīdz visos gadījumos, kur rodas jautājumi. Smaidīgas, jaukas, prieks no tādām saņemt palīdzību. Jaukāk nemaz nevar būt! Paldies Jums!”

Iekšķīgo slimību nodaļai (5.stāvs): “Ātrā palīdzība mani atveda uz Cēsu klīniku. Visi darbinieki ar lielu atbildību izpilda savus darba pienākumus. Izsaku lielu pateicību visiem darbiniekiem. Cilvēki strādā ne jau par lielu algu.”

2020.gada marts - maijs

Iekšķīgo slimību nodaļai (4.stāvs): “Paldies dr. Irbei, fizioterapeitei Mārai Krūzei, u.c. Man ir uzticēts uzdevums pacientu Ainas, Brigitas un sevis vārdā, kuras uzturējās 415. Istabiņā 14.05. – 28.05., pakāpeniski, pateicoties par jauko attieksmi visam medicīnas personālam un apkalpojošajai komandai, kuras katru dienu iesāka ar smaidu, pieklājību, iecietību, uzmundrinājumu un, protams, par sātīgajām ēdienreizēm pavārītei Sarmītei! Vēlreiz liels, liels paldies visiem! Lai Jūsu sirdīs paliek smaids un gandarījums par padarīto darbu. Visu pensionāru vārdā – Aina, 84.g, Brigita, 77.g., Lilita, 68.g.

Par iekšķīgo slimību nodaļu: Vislielākā pateicība terapijas nod. virsārstei S.Ozoliņai par profesionalitāti un iejūtību manis ārstēšanā. Liels paldies visam nodaļas kolektīvam! A.Silicka

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: Esmu lepna par savu Cēsu klīniku, jo: 1) tajā strādā ļoti profesionāli mediķi - ārsti, māsiņas... 2) te ir čakls, iejūtīgs, atsaucīgs apkalpojošais personāls, 3) te ir ļoti tīra, sakopta vide, 4) atsaucīga, prasmīga, draudzīga komunikācija pret visiem slimniekiem, 5) ļoti garšīga ēdināšana. Ārstējos pandēmijas laikā, tāpēc īpašs paldies uzņemšanas nodaļas dakterei Tālerei, māsiņai Dacei un, protams, terapijas - nervu nodaļas 4.stāva ārstēm Batrokai, Irbei, visām māsiņām, visam apkalpojošam personālam. Liels paldies, lai Jums visiem izturība, laba veselība!

Jūs esat brīnišķīgi!

2020.g.maijā

Māsa R.

 

2020.gada februāris

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Sirsnīgi pateicos dr. Grūbei un terapijas nodaļas darbiniekiem par līdzjūtīgo, atbildīgo, rūpīgo, pacietīgo darbu un attieksmi palīdzot manai mammai laika posmā no 21. janvāra līdz 3. februārim.”

Par iekšķīgo slimību nodaļu, dr. Inesi Irbi: “Pateicamies dakterei Inesei Irbei par profesionālo un iejūtīgo attieksmi ārstēšanā. Vēlam viņai veiksmi darbā un personīgajā dzīvē. Sirsnīgs paldies visam 4. stāva kolektīvam.”

Par Vidzemes Mazinvazīvās ķirurģijas dienas centru: “Esmu šajā nodaļā 3. reizi. Nodaļā ir klusums un miers. Personāls pienāk, apvaicājas, kā jūtos. Pirms operacijas detalizēti un patīkami izskaidro, kas notiks tālāk. Visu laiku ir kāds no darbiniekiem tuvumā – tāda ir sajūta atrodoties šajā nodaļā.” 

 

2020.gada janvāris

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Vēlos pateikt mīļu paldies tieši nodaļas māsiņām, kuras čaklas kā bitītes dienu un nakti aprūpē vienlīdz rūpīgi katru pacientu. Paldies par to, ka darāt darbu no visas sirds. Pacienti to jūt, novērtē, un mums tas dod iedvesmu un spēku!”

 

Par bērnu nodaļu: “Šajā nodaļā strādā gaiši cilvēki. Kad palātā ienāk nodaļas darbinieki, man sirdī rodas prieks. Viņi ne vien spēj izstāstīt par bērnam vajadzīgo ārstēšanās procesu, bet uzmundrina, ar saviem interesantajiem stāstiem, padomiem un vienkārši – cilvēcību. Paldies, ka Jūs mūs darāt stiprus! Lai Jums visiem veicas un esiet laimīgi!”

2019.gada decembris

 

Par bērnu nodaļu: «Man patīk, ka es kā jaunā māmiņa šajā klīnikā jūtos droši gan par savu bērnu, gan pati sevi. Domāju, ka tā ir medicīnas personāla profesionālā attieksme un individuālās vērtības. Tas parāda augsto šīs klīnikas līmeni».

 

Par bērnu nodaļu: “Es šajā klīnikā atrodos dažas dienas un jūtos mājīgi. Man patīk, ka šeit pret mani izturas laipni. Kamēr blakus nav manas ģimenes, ja man kļūst skumji vai bailīgi, manī ir sajūta, ka varu aprunāties ar kādu no darbiniekiem, un atkal viss būs labi. Tas ir ļoti mīļi. Paldies!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Redzu, ka šajā nodaļā atrodas smagi pacienti un personāls smagi strādā, lai viņiem palīdzētu. Es novērtēju ikvienu darbinieku un redzu, ar kādu spēku viņi nāk katru dienu uz darbu. Ne tikai ar spēku, bet arī ar mīlestību pret šo darba vietu un mums, sabiedrības locekļiem. Novēroju, cik svarīga ir katra no personāla darbiniekiem attieksme pret pacientiem. Katram pacientam viņi spēj atrast īsto pieeju un ne tikai sniegt palīdzību ar medikamentiem, bet aprunāties, cik to atļauj viņu aizņemtās ikdienas darba laiks. Es apbrīnoju šo cilvēku vēlmi katru dienu nākt un sniegt sabiedrībai labāko aprūpi. Jaunajā gadā novēlu visiem spēku, jo mums viņi ir vajadzīgi! Liels paldies par šo vienreizējo ikdienas darbu. Tikai, nonākot līdz palātai, es tā pa īstam apzinājos, cik svarīgi ir mūsu slimnīcu darbinieki”.

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Patīkams pārsteigums, pretējs priekšstatiem par medicīnas iestādēm, mani sagaidīja Cēsīs. Kad nonācu Uzņemšanas nodaļā, tā bija noslogota. Taču es kā pacients nejutu paviršību, sliktu attieksmi vai to, ka man ir pārlieku ilgi jāgaida. Es redzēju saliedētu komandas darbu, iejūtīgus medicīnas darbiniekus un galvenais – vēlmi man palīdzēt. No sirds vēlos pateikt paldies visiem Cēsu klīnikas darbiniekiem par kvalitatīvo darbu, ko darāt sabiedrības labā. Īpašs paldies, protams, Uzņemšanas nodaļas darbiniekiem par to, kādi Jūs esat un, neskatoties uz slodzi, Jūs turpināt kvalitatīvi strādāt savu darbu. Es to protu novērtēt. Un domāju, ka neesmu vienīgais. Lai veicas arī turpmāk!”

 

2019.gada novembris

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Vēlos pateikt cilvēcīgu un sirsnīgu paldies Jūsu komandai par iejūtīgu un profesionālu attieksmi. Pie Jums es jutos drošībā. Un pacientam smagos brīžos tas ir pats svarīgākais psiholoģiskais balsts. Lai viss labais, ko Jūs sniedzat sabiedrībai, dubultā atgriežas pie Jums atpakaļ. Svētīgu gada nogali un lai Jaunais gads nes panākumus un prieku!”

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Novembrī atrados “Cēsu klīnikas”  ķirurģijas nodaļā. Teikšu godīgi, biju nobijusies no paredzētajām procedūrām. Taču patiesu sirdsmieru man sniedza Jūsu, nodaļas komandas, atbalsts, profesionālā pieeja un dziļā empātija. Saprotu, ka Jūsu darbs ir smags, bet Jūs to paveicat viegli un mums, pacientiem, jaukā un patīkamā veidā. Paldies par to, kā Jūs strādājat. Jūs esat atjaunojuši manu ķermeni un apziņu, cik Latvijā dzīvo un strādā brīnišķīgi cilvēki!

Mīļš Jums paldies no visas sirds. Lai Jums katram veicas dzīvē, pietiek izturības, veicot svētīgo darbu, un lai Cēsu klīnikas kolektīvam priecīgi Ziemassvētki!”

 

2019. gada oktobris

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Izsaku visdziļāko pateicību Cēsu slimnīcas terapijas nodaļas kolektīvam un dakterei Silvijai Ozoliņai par iejūtīgo un laipno personāla attieksmi un operatīvo ārstēšanu. Tik jauku pacientu aprūpi neesmu piedzīvojusi. Jūtos atveseļojusies un uzņēmusi spēkus darba turpināšanai. Novēlu visiem labu veselību, daudz enerģijas un jaukus atpūtas brīžus.” Ar cieņu, Anna Grosberga

Par NMP un uzņemšanas nodaļu, darbinieci Karīnu: “Ļoti smaidīga. Vairāk tik pozitīvu cilvēku! Arī kolektīvs smaidīgs un atsaucīgs.”

Par bērnu nodaļu: ”Sirsnīgs paldies mīļajam kolektīvam par rūpēm un gādību. Jūs esiet mūsu, sabiedrības, sargeņģeļi. Lai Jums pašiem stipra veselība un prieks, darot tik svētīgu darbu”.

 

2019. gada septembris

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Izsaku pateicību Iekšķīgo slimību nodaļas medicīniskajam personālam un dakterei Grūbei, māsiņām un sanitārēm par manu ārstēšanu un aprūpi. Liels paldies!” Maija Juškēviča.

Par ķirurģijas nodaļu: “Jūsu nodaļā atradās mans tēvs. Redzot viņa situāciju un veselības stāvokli, vēlos no sirds Jums pateikt paldies par to, ar cik labu attieksmi Jūs viņu aprūpējāt un gādājāt, lai viņš justos pie Jums komfortabli, droši un labi. Mīļš un sirsnīgs paldies. Lai Jums pašiem savās dzīvēs veicas. Mūsu ģimene novērtē to, cik labi Jūs veicat savu darbu!”

 

2019.gada augusts

Par bērnu nodaļu: “Mīļās māsiņas, vēlos teikt sirsnīgu paldies Jums par Jūsu darba mīlestību un centību. Šo darbu ikviens nevar veikt, bet Jūs to dariet lieliski. Paldies no sirds un veiksmi Jums arī turpmāk! Jūs esiet eņģeļi pacientiem.”

Par uzņemšanas nodaļu: “Uzņemšanas nodaļu raksturotu kā drošu vidi smagā situācijā. Šeit nonākot ar ģimenes locekli, kuram bija vajadzīga palīdzība, redzēju, cik profesionāli pieiet medicīnas darbinieki, cik uzmanīgi un iejūtīgi veica savu darbu. Es jutos pārliecināta par savu tuvinieku un noslēgumā arī tuvinieks veiksmīgi un ātri atguva stipru veselību. Es ticu, ka tas ir, pateicoties Jūsu komandas darbam. Paldies Jums no sirds!”

 

2019. gada jūlijs

 

Par ķirurģijas un NMP un uzņemšanas nodaļām: “Paldies Jums par lielisko uzņemšanu, izmeklēšanu žultspūsļa iekaisuma identificēšanu un veikto apārstēšanas kursu. Paldies par iejūtību un izpratni". (Juris Lagzdiņš)

Par bērnu nodaļu: “Šajā klīnikā ar bērnu esam otro reizi un abas reizes ir bijusi lieliska pieredze! Šeit jūtamies kā mājās. Par mums rūpējas, apvaicājas, vai viss ir kārtībā. Jūsu klīnikas darbinieku pozitīvā enerģija ir nebeidzama. Tas iedvesmo pacientus un viennozīmīgi – dod vajadzīgo spēku, lai ātri un veiksmīgi atveseļotos. Paldies Jums visiem un veiksmi turpmāk, lai viss labais, ko Jūs dodiet pacientiem, desmitkārtīgi atgriežas atpakaļ pie Jums!”

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Mūsu valstī ir, ar ko lepoties! Tie ir Cēsu klīnikas darbinieki. Visi šeit sastaptie – gan ārsti, gan sanitāri, gan māsas. Gaiši, strādīgi, godprātīgi un iejūtīgi cilvēki. Brīnišķīgs personāls! Lai Jums izturība un svētība, strādājot ar slimniekiem. Paldies, paldies un vēlreiz – paldies Jums!”

 

 

2019. gada jūnijs

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Mīļš paldies jaukajam kolektīvam par atbalstošu un uzmundrinošu attieksmi. Šajā klīnikā un konkrēti ķirurģijas nodaļā jutos kā mājās. Jūsu cilvēcība ir vērtīgāka par zeltu. Lai Dievs dod Jums veselību un lai Jūsu mīlestības un rūpju pietiek visiem pacientiem. Paldies par Jūsu darbu!“.

 

Par bērnu nodaļu: “Vēlos pateikt, ka šajā nodaļā strādā lieliski darbinieki, kuri ar labu vārdu rada smaidu man un, galvenais, manam bērnam. Sirsnīga un labestīga attieksme. Prieks, ka mūsu valstī ir tik pozitīvi un gudri cilvēki, kuri strādā sabiedrības labā. Jūsu klīnika ir labākā!”

 

2019. gada maijs

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Jūsu slimnīcā biju pirmo reizi un varu pateikt visu tikai labāko. Pirmkārt, Jums ir augsta līmeņa profesionāļu komanda, un, otrkārt, šeit valda cilvēcība. Man viss tika izskaidrots, tika veiktas pārbaudes un redzēju, ka personāls no sirds dara savu darbu un rūpējas par mani. Es jutos drošībā. Sirsnīgs Jums paldies. Esot ārzemēs, var labi saprast, kā darbojas attiecīgā nozare. Un Jūsu klīnikā ir labi. Lai veicas Jums visiem arī turpmāk, un ir vienmēr iedvesma palīdzēt cilvēkiem kļūt laimīgākiem.” 

 

“Liels paldies par ļoti atsaucīgu, laipnu un profesionālu palīdzības sniegšanu visam uzņemšanas personālam”. 

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Vēlos izteikt lielu, lielu paldies manai ārstējošai ārstei Martai Grūbei par ļoti eleganto, profesionālo un vienkārši cilvēciski jauko attieksmi. Jāsaka, sen neesmu tik labi juties, kā pēc viņas aprūpes. Protams, paldies arī dakterei Ozoliņai, jo ar viņas gādību, palātas biedri “labojas” un bija iespējams pagulēt, tātad – efektīga ārstēšana. Ļoti liels paldies, sevišķi jaukajai māsiņai Evijai! Tik jauka attieksme un tik “viegla roka”, apgrīnojami! Tāpat paldies māsiņām Sandrai un Tatjanai. Liels paldies Jums visiem!” 

 

2019. gada aprīlis

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Vēlos pateikt paldies visam nodaļas personālam par labo attieksmi. Visu vajadzīgo laipni, sīki izskaidro, neviens nepaceļ balsi. Patīkami cilvēki, un tas pacientu noteikti stiprina. Lai veicas nodaļai arī turpmāk!”

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Jauka attieksme. Pacients tiek apčubināts, pienācīgi aprūpēts. Jūtos, kā ģimenē. Uzsverot darbinieku profesionālo pieeju, rūpīgumu. Tas ir retums. Gultas veļas vienmēr tiek nomainītas, māsiņas šajā nodaļā ir kā radītas konkrētajam darbam. Personāls kā uz atlasi paņemts! Katrs ir augsti profesionāls darbinieks ar individuālu, skaistu un vajadzīgo pieeju pacientam. Paldies no sirds. Lai gan pacienti mēdz būt kaprīzi un neapmierināti, mēs visi esam Jums pateicīgi un novērtējam visu, ko Jūs darāt mūsu labā. Tāpat arī mūsu ģimenes!”

 

Par bērnu nodaļu: “Šajā nodaļā ir labi, personāls rūpējas par pacientiem. Patīk, ka labi izskaidro, kādas zāles dod pacientam un kā tās palīdzēs. Jauka attieksme, gudri darbinieki. Sirsnīgs paldies par labo attiekmi!”

 

2019. gada marts

Par fizioterapeiti: “Gribēju izteikt sirsnīgu pateicību fizioterapeitei Ludmilai Dubinskai par viņas profesionālo palīdzību saistībā ar osteohondrozes radītām veselības problēmām.”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Esam bezgala pateicīgi par Jūsu sirsnību, izrādīto pacientei G. Rasnacei, kuru ievietojām smagā veselības stāvoklī. Ļoti jauka un zinoša daktere S. Ozoliņa un viss nodaļas personāls. Sirsnīgi pateicamies medicīnas māsiņām par jauko attieksmi pret slimnieci. Mīļas sanitārītes! Sirsnīgs paldies. Novēlam Jums būt arī turpmāk tikpat jaukām!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Esmu bijusi vairākkārt šajā klīnikā un dažas reizes Rīgā. Te viss apmierina, ārsti visu paskaidro detalizēti. Laipna ārste Ozoliņa – kamēr neizārstēs kārtīgi un līdz galam, mājās nelaidīs. Tāda pieeja bija arī  pagājušajā gadā, tādēļ šeit jūtos lieliski. Paldies par to!”

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Cēsu klīnikā attieksme ir rūpīga, labi, profesionāli aprūpē. Priecājos, ka nokļuvu šajā klīnikā, šeit uzreiz tiku pie nepieciešamajām sistēmām. Pateicoties medicīnas personālam, beidzot ir zināms manas izārstēšanās rīcības plāns. Ārsts Geruļskis ir sirsnīgs, izskaidro cilvēkam saprotamā valodā, nevis “ārstu frāzēs”. Cilvēcīga attieksme, ārsts nāk četrreiz dienā un skatās, kā jūtos, pienācīgi aprūpē. Paldies ārstam un visai komandai! Jūs esiet cilvēki īstajās vietās.”

 

Par bērnu nodaļu: “Šodien ir mana pirmā diena šajā klīnikā. Man patīk. Viss notiek labi, mierīgi. Māsiņas ir jaukas un labi izdara savu darbu. Esmu priecīgs un pateicīgs, jo jūtos šeit droši – ticu, ka ātri un sekmīgi izveseļošos!”

 

2019. gada februāris

Par bērnu nodaļu: “Paldies par personāla jauko attieksmi.”

 

Par NMP un zņemšanas nodaļu un iekšķīgo slimību nodaļas dakteri Baltroku: “Liels paldies dakterei Sandrai Baltrokai par viņas rūpīgo darbu. Viņa vienmēr ir ļoti rūpīga, laipna. Bieži pārbauda pacientu stāvokli. Pie viņas var vērsties ar veselības jautājumiem. Viņa ir zinoša, labprāt atbild uz pacientu jautājumiem. Vēlu viņai pašai labu veselību. No visas sirds saku sirsnīgu paldies. Viņa ir ļoti vajadzīga mums - slimajiem. Kā arī paldies par rūpīgu un profesionālu darbu, sirsnīgu attieksmi visai uzņemšanas nodaļai”.

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Paldies, bija ļoti labs piedzīvojums. Biju labi aprūpēts un viss tika savlaicīgi izskaidrots. Ļoti patīkama attieksme no personāla. Gan aprūpē, gan aprunājas. Paldies par Jūsu kalpošanu!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļas dakteri Baltroku un personālu, Mariju un Valentīnu: “Cēsu klīnikā nonāku jau vairākus gadus gan akūti, gan hroniski. Tādēļ varu salīdzināt ar citām klīnikām. Arī citās klīnikās ir labi, bet Cēsu klīnika atšķiras ar kaut ko īpašu, gribu teikt - ar savām “iekšējām rezervēm” – slimnieku un ārstējošo personālu. Sirsnība un vēlme ieskatīties pacienta garīgajā noskaņojumā, kas, bez šaubām, arī nosaka ārstēšanās panākumus. Jautājumu: “Kas tad nospiež?” man uzdod daktere Baltroka, un es viņai par to esmu pateicīga. Paldies arī laipnajām māsām, kas ir nevainojamas savā darbā. Sanitārēm, apkopējām, kas ienāk palātā ar dabisku humoru, jokiem un “ārpusslimnīcas” cilvēcisko atmosfēru. Beidzot ar izcilo slimnīcas virtuvi, izdomu dažādojot ēdienu, ar ko var sacensties pat mājās gatavotais. Man ir vislabākie vārdi un pateicība visiem klīnikas darbiniekiem, nenosaucot katra vārdu. Jūs esiet spēcīga un laba komanda! Mīļš paldies par attieksmi un izturību Jums, vislabākajiem!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Paldies visam Cēsu klīnikas terapijas nodaļas kolektīvam par palīdzību un iejūtību”.

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu un dakteri M. Čuguri: “Nav vārdos izsakāms paldies dakterei Čugurei. Liels paldies visam neiroloģijas nodaļas kolektīvam – māsiņām, sanitārēm par smaidu un atsaucību, arī par mūsu pacientu vēlmju uzklausīšanu, mūsu kaprīžu saprašanu. Paldies dakterei Čugurei ne tikai par ārstēšanu, bet arī par atsaucību un godīgumu. Laimīgu 2019. gadu visam Cēsu klīnikas kolektīvam!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļas dakteri Māru Čuguri un māsu Ritu Ozolu: “Paldies par uzņemšanu un izguldīšanu istabā ar vienu gultu, kur savas sāpes varēju netraucēti izpaust, netraucējot citus. Patīk dakteres tiešais, īsais skaidrojums un bez ierunas to arī darīju. Visam personālam arī izsaku pateicību, ka uz maniem nakts izsaukumiem nāca dot pretsāpju zāles. Sevišķi vēl jāizceļ Rita Ozola, kura ar savu laipno pieeju slimniekam rosina viņu notiesāt ēdienu un, kad esi paēdis, rodas sajūta, ka sāku atveseļoties. Liels paldies Cēsu klīnikai un ātrajai, laipnajai “avārijas brigādei”!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu un dakteri M. Čuguri: “Iestājos klīnikā ar asām sāpēm mugurā un kājā. Pateicoties dakteres iejūtībai un augsti profesionālai ārstēšanas kursa noteikšanai, pēc tā atgriezos mājās optimistiskā noskaņojumā ar skatu uz nākotni. Kaut gan esmu jūrmalniece, varu viennozīmīgi teikt, ka “mazā provinces” klīnikā strādā augsti profesionāls speciālists. Pat “Rīgas Austrumu klīnikas” slimnīcā man nespēja dot to, ko sniedza šī lieliskā daktere. Lai viņai veselība un uzņemšanās vēl ilgiem darba gadiem!”

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Liels paldies dr. Gunāram Siliņšmitam par pozitīvo attieksmi man grūtajā brīdī. Liels paldies”.

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu un dakteri Gunāru Siliņšmitu: “Dakteri un māsiņas izturas patīkami. Dakters uzklausa visu pacienta teikto un pamāca, kā būtu labāk rīkoties. Kad mani atveda uz slimnīcu, no mediķu puses ar mani strādāja puisis un meitene, varu teikt visu tikai labāko. Prieks par jaunajiem mediķiem, viņu rūpīgumu, iejūtību, profesionalitāti un tik cilvēcīgi patīkamu attieksmi. Lai veicas Latvijai un paldies par tik labu darbu sabiedrības labā!”

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu un māsiņu Angeliku: “14. februārī no plkst. 17.-19. atrados Cēsu klīnikasuzņemšanas nodaļā. Paldies visai uzņemšanas nodaļai par teicamu aprūpi un profesionalitāti, kā arī īpašs paldies māsiņai Angelikai par veiksmīgo dūrienu manā štruntīgajā vēnā!”

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “17.februārī mana sieva Regīna Vucāne atradās Cēsu klīnikas uzņemšanas nodaļā. Fantastisks personāls, dakteri Gundars un Kārlis, arī visas māsiņas. Viss notika ātri, profesionāli. Pārsteigts par klīnikas telpām – tīrs, kārtīgs, bez slimnīcām raksturīgajām smakām. Tik patīkami pārsteigts sen nebiju bijis!”

 

2019. gada janvāris

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Patīkami redzēt kvalitatīvu attieksmi un pilnīgu pacientu aprūpi. No sirds paldies visai nodaļai. Šāda attieksme ir tas, kas paceļ pacientu un palīdz ātrāk atveseļoties pozitīvā vidē. Veiksmi Jums visiem!”

 

Par bērnu nodaļu: “Ir patīkami redzēt, cik rūpīgs ir nodaļas personāls pret manu mazo bērnu. Atrodoties neklātienē, mana sirds ir mierīga, un tas mums, vecākiem, ir pats svarīgākais – ir pārliecība, ka mūsu mazie tiek pienācīgi aprūpēti. Sirsnīgs Jums paldies!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Esmu pateicīgs nodaļas darbiniekiem par nopietno un akurāto darbu, kas tiek ieguldīts mūsu sabiedrībā. Saprotu, ka darbs šajā nodaļā nav viegls, bet esmu pārliecināts, ka komanda lieliski ar visu tiek galā. Izturību, spēku un veiksmi darbos komandai, kā arī – 

perosnīgo laimi šajā gadā un turpmāk vienmēr. Malači, prieks skatīties un iedvesmoties!”

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Mīļš paldies nodaļas ārstiem un māsiņām, kā arī pārējiem darbiniekiem par sirsnību, iejūtību un čaklu darbu. Visi pacienti tiek individuāli aprūpēti un uz visiem jautājumiem tiek sniegtas atbildes. Patīkama attieksme. Es lepojos ar Cēsu klīnikas kolektīvu. Spēcīgas personības ar skaistu sirdi un drošām zelta rokām!”

Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūra: +371 64125634

Seko mums

© 2020, Cēsu klīnika

Rehabilitācijas nodaļas reģistratūra: +371 64125746

Zvani tiek pieņemti

darbdienās  8.00 - 16.00

  • Twitter
  • Facebook
  • YouTube