Aiga Rotberga

Ginekologs, dzemdību speciālists

Dienas stacionārs

Armands Kreilis

Ārsts rezidents - anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Arnolds Skirmanis

Traumatologs, ortopēds

Dienas stacionārs, ambultorā nodaļa

Baiba Gorovenko

Ergoterapeits

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs, Bērnu veselības centrs

Dace Nītiņa

Kardiologs, ehokardiogrāfijas speciālists

Ambulatorā nodaļa, radioloģijas nodaļa

Daina Jēgere

Neirosonologs

Diagnostikas nodaļa

Dāvis Raščevskis

Ārsts rezidents - oftalmologs

Ambulatorā nodaļa

Erlends Geruļskis

Ķirurgs, endoskopists, flebologs, ultrasonogrāfijas speciālists

Ķirurģijas nodaļa, diagnostikas nodaļa, ambulatorā nodaļa, NMP un uzņemšanas nodaļa

Gunta Seisuma

Pneimonologs

Tuberkulozes un plaušu slimību kabinets

Ilona Paegle

Psihiatrs

Garīgās veselības centrs

Inese Irbe

Neirologs, ultrasonogrāfijas specialists

Iekšķīgo slimību nodaļa, diagnostikas nodaļa, ambulatorā nodaļa

Inga Strazda

Pediatrs

Bērnu slimību nodaļa ar dienas stacionāru, NMP un uzņemšanas nodaļa, Bērnu veselības centrs

Ināra Zande

Internists

Iekšķīgo slimību nodaļa, NMP un uzņemšanas nodaļa

Jegors Meinerts

Radiologs

Diagnostikas nodaļa

Jānis Bisnieks

Masieris

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs

Kārlis Pētersons

Ārsts rezidents - urologs

Ķirurģijas nodaļa, ambulatorā nodaļa, NMP un uzņemšanas nodaļa

Ludmila Dubinska

Fizioterapeits, masieris

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs

Maiga Ozola

Anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Marta Grūbe

Internists

Iekšķīgo slimību nodaļa

Rudīte Petrova

Sociālais darbinieks

Sociālais darbinieks

Sandra Inga Baltroka

Internists

Iekšķīgo slimību nodaļa

Sandra Zemvalde

Dermatologs, venerologs

Ambulatorā nodaļa

Silvija Ozoliņa

Internists

Iekšķīgo slimību nodaļa

Voldemārs Vaivods

Ķirurgs, endoskopists, flebologs

Ķirurģijas nodaļa, diagnostikas nodaļa, dienas stacionārs, ambulatorā nodaļa, NMP un uzņemšanas nodaļa

Aiga Zēberga

Anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa, operāciju bloks ar setrilizācijas nodaļu

Arnis Barks

Traumatologs, ortopēds

Ķirurģijas nodaļa, NMP un uzņemšanas nodaļa, ambulatorā nodaļa, dienas stacionārs

Artūrs Strazds

Traumatologs, ortopēds

Ķirurģijas nodaļa, ambulatorā nodaļa, dienas stacionārs, NMP un uzņemšanas nodaļa

Baiba Meldere

Ārsts rezidents - anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Dace Teilāne

Transfuziologs

Asins kabinets

Dita Gaidule - Logina

Bērnu alergologs

Ambulatorā nodaļa, Bērnu veselības centrs

Egils Lavendelis

Bērnu ķirurgs

Ambulatorā nodaļa, Bērnu veselības centrs

Eva Rudzīte

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts

Rehabilitācijas nodaļa

Ieva Gaigala

Anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Ilze Bērziņa

Ārsts

Diagnostikas nodaļa

Inga Nāgele-Lūse

Internists, pneimonologs

Iekšķīgo slimību nodaļa, HOPS kabinets, NMP un uzņemšanas nodaļa

Inguna Ausmane

Kardiolgs, ehokardiogrāfijas speciālists

Ambulatorā nodaļa, diagnostikas nodaļa

Iveta Lukjanova

Klīniskais un veselības psihologs

Garīgās veselības centrs

Jolanta Krauze

Ginekologs, dzemdību speciālists

Dienas stacionārs

Kristina Amosova

Bērnu alergologs

Ambulatorā nodaļa, Bērnu veselības centrs

Laila Grinberga

Fizioterapeits, masieris

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs

Līga Jemeļjanova

Internists, funkcionālais diagnosts

Iekšķīgo slimību nodaļa, diagnostikas nodaļa

Maija Apine

Ārsts rezidents

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Māra Krūze

Fizioterapeits

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs, Bērnu veselības centrs

Ruslans Kovaļenko

Ārsts rezidents - ķirurgs

Ķirurģijas nodaļa, ambulatorā nodaļa, dienas stacionārs

Sandra Kide

Pediatrs

Bērnu slimību nodaļa ar dienas stacionāru, NMP un uzņemšanas nodaļa

Santa Ševčenko

Dermatologs, venerologs

Ambulatorā nodaļa

Tince Strazdiņa

Audiologopēds

Rehabilitācijas nodaļa, Bērnu veselības centrs

Zane Smeltere-Spulle

Nefrologs

Ambulatorā nodaļa

Alise Buceniece

Fizioterapeits, masieris

Rehabilitācijas nodaļa, Garīgās veselības centrs, Bērnu veselības centrs

Arnis Nulle

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts

Rehabilitācijas nodaļa

Baiba Gabrāne

Ķirurgs

Ķirurģijas nodaļa, ambulatorā nodaļa, dienas stacionārs, NMP un uzņemšanas nodaļa

Baiba Treija

Bērnu neirologs

Ambulatorā nodaļa, Bērnu veselības centrs

Dagnija Ķirsona

Ginekologs, dzemdību speciālists, ultrasonogrāfijas speciālists

Ķirurģijas nodaļa, ambulatorā nodaļa, diena stacionārs

Diāna Lagzdiņa

Bērnu dietologs

Ambulatorā nodaļa, Bērnu veselības centrs

Elīza Sālījuma

Ambulatorā nodaļa

Dermatologs, venerologs

Gundars Forstmanis

Ķirurgs

Ķirurģijas nodaļa, ambulatorā nodaļa, diena stacionārs, NMP un uzņemšanas nodaļa

Ieva Ķire

Oftalmologs

Ambulatorā nodaļa

Ilze Dambe

Pediatrs

Bērnu slimību nodaļa ar dienas stacionāru, NMP un uzņemšanas nodaļa, Bērnu veselības centrs

Inga Ozoliņa

Klīniskais un veselības psihologs

Garīgās veselības centrs

Ingūna Zupa

Ginekologs, dzemdību speciālists

Ambulatorā nodaļa, dienas stacionārs

Iveta Reķe

Vecmāte

Māmiņu skola

Jurgita Gailite

Bērnu endokrinologs

Ambulatorā nodaļa, Bērnu veselības centrs

Kristīne Sekace

Uztura speciālists

Ambulatorā nodaļa

Laura Liepiņa

Radiologs

Diagnostikas nodaļa

Līga Mekša

Neirosonologs

Diagnostikas nodaļa

Mairita Vīksne

Anesteziologs reanimatologs

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa

Oskars Bundža

Psihiatrs

Garīgās veselības centrs

<