top of page

Vides pieejamība

Atbalsts personām ar invaliditāti ambulatoro un neatliekamo veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai 
Uzbrauktuve cilvēkiem ratiņkrēslos

Rūpējoties par vides pieejamību, ieejas Cēsu klīnikā ambulatorai un neatliekamās medicīniskās palīdzības saņemšanai ir izbūvētas ar uzbrauktuvēm, plašām  durvīm, bez sliekšņiem, kas nodrošina ērtu piekļuvi pakalpojumu saņemšanai gan gados veciem cilvēkiem, cilvēkiem ratiņkrēslā, gan vecākiem ar bērnu ratiņiem.


Ambulatorās reģistratūras lete ir izveidota pieejama (piemērotā augstumā) cilvēkiem ratiņkrēslā.
Pacienta pavadonis ratiņkrēslu pacienta transportēšanai var saņemt pie garderobes 1. stāvā vai Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un uzņemšanas nodaļā. 


Lai nokļūtu stacionāra korpusā uz nodaļām, pieejams plašs lifts. Liftā ir braila raksta apzīmējumi, lai palīdzētu orientēties vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem. Braila rakstā ir pieejami arī stāvu apzīmējumi ārstniecības korpusa izremontētajā kāpņu telpā.


Klīnikas ambulatorajā daļā, NMP un uzņemšanas nodaļā, kā arī rekonstruētajās stacionāra nodaļās ir universālā dizaina tualetes un sanitārie mezgli. 1.stāva tualetē ir pieejama zīdaiņu aprūpes vieta.


Cilvēku ar kustību traucējumiem iekāpšanai vai izkāpšanai no transporta pieejama marķēta autostāvvieta pie klīnikas centrālās ieejas.

Nokļūšanai pie speciālistiem (garīgās veselības centrā, rehabilitācijas nodaļā, kā arī uz oftalmologu kabinetu) Palasta ielā 15 pieejams pacēlājs. Par nepieciešamību to izmantot lūdzam zvanīt uz tālr. 20238111.

bottom of page