• Cēsu klīnika

Elektroniski pierakstīties speciālistu konsultācijām būs ērtāk

Updated: Mar 3

No šodienas elektroniskā pieraksta nodrošināšanai Cēsu klīnika pāriet uz jaunu e-pieraksta sistēmu, izmantot eVeselībasPunktu, kas sniegs iespēju pieteikt vizīti pie vēlamā speciālista vai atteikt pakalpojumu ātrāk, ērtāk un vienkāršāk.


“Ieguvums, ieviešot jaunu e-pierakstu, ir tāds, ka pacienti sistēmā uzreiz redzēs speciālistu kalendāru – tuvākos valsts apmaksātos un maksas pakalpojumu pieejamos laikus, kā arī varēs paši izvēlēties, pie kura ārsta pieteikties. Līdzšinējā sistēma šādu iespēju nenodrošināja. Reģistratūras darbinieki redzēs kopainu par speciālistu noslodzi, kā arī, ja atbrīvosies vieta pie kāda speciālista, operatīvi to varēs piedāvāt citiem pacientiem”, skaidro Cēsu klīnikas pakalpojumu reģistrācijas, uzskaites un kvalitātes kontroles daļas vadītāja, valdes locekle Olga Rudzīte. Būtiski pieminēt, ka jaunajā sistēmā ir iespēja ārstu konsultācijām pieteikt arī savus tuviniekus. “Tādā gadījumā, reģistrējoties, jānorāda gan sava, gan pacienta informācija”, piebilst O.Rudzīte.


Domājot par elektroniskā pieraksta lietotāju laika ekonomiju, pieteikšanās veidota tā, ka vispirms pacients var apskatīties, vai viņu interesējošais speciālists vai izmeklējums ir pieejams, un tikai tad jāreģistrējas.

 “Līdz ar jauna e-pieraksta izveidošanu esam pilnveidojuši reģistratūras zvanu sistēmu, palielinot operatoru skaitu un nodrošinot iespēju gaidīt savienojumu uz līnijas gadījumos, kad visi operatori ir aizņemti. Pacienti turpmāk saņems arī atgādinājuma īsziņas par pieteiktajām ārstu konsultācijām”, stāsta O.Rudzīte.


eVeselībasPunkts ir mūsdienīga, interaktīva e-pierakstu sistēma, kas pēc savas funkcionalitātes ir piemērota dažādām medicīnas iestādēm Latvijā, turklāt tam ir pieejama arī mobilā aplikācija. Sistēma tiks papildināta un uzlabota arī turpmāk. Piemēram, ir plānots, ka nākotnē sistēma nodrošinās iespēju elektroniski samaksāt par ambulatoru pakalpojumu. Tāpat valsts līmenī būs iespēja labāk izsekot līdzi tam, lai neveidojas liekas rindas, piemēram, ja viens un tas pats pacients ir pieteicies uz identisku izmeklējumu dažādās ārstniecības iestādēs. Vajadzības gadījumā pacientiem būs iespēja šajā sistēmā vizīti arī atteikt.


Izņēmumi

E-pieraksts nav pieejams atsevišķiem diagnostiskajiem izmeklējumiem, rehabilitācijas pakalpojumiem, kā arī gadījumos, ja speciālists pieņem pacientus rindas kārtībā. 

Vairāk informācijas par e-pierakstu un pieteikšanās pakalpojumiem - sadaļā "e-pieraksts".Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūra: +371 64125634

Seko mums

© 2020, Cēsu klīnika

Rehabilitācijas nodaļas reģistratūra: +371 64125746

Zvani tiek pieņemti

darbdienās  8.00 - 16.00

  • Twitter
  • Facebook
  • YouTube