top of page

Pie Cēsu klīnikas tiks sākti stāvlaukuma pārbūves darbi

  • Writer: Cēsu klīnika
    Cēsu klīnika
  • 2025. g. 10. apr.
  • Lasīts 1 min

Saistībā ar to, ka pie Cēsu klīnikas esošo stāvlaukumu kapacitāte ir nepietiekama, 14. aprīlī ar Cēsu novada pašvaldības finansējumu tiks sākti pie Turaidas ielas esošā grants seguma stāvlaukuma pārbūves un paplašināšanas darbi. Līdz šim abos stāvlaukumos (bruģētajā stāvlaukumā pie Viestura ielas un pagalma puses grants seguma stāvlaukumā pie Turaidas ielas) tika nodrošinātas vietas 99 automašīnām.

Pēc pārbūves stāvlaukuma kapacitāte pieaugs vēl par 30 stāvvietām, tajā skaitā 1 vietu personām ar invaliditāti. Stāvlaukumā tiks izveidots bruģa segums, kā arī noasfaltēts piebraucamais ceļš.


Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem stāvlaukuma pārbūvi uzticēts veikt SIA “Rok un būvē”. Stāvlaukuma uzlabošanu plānots pabeigt 3 mēnešu laikā.


Pateicamies par izpratni un pacietību būvdarbu laikā! Ceram, ka stāvlaukuma paplašināšana uzlabos tik būtiskās piekļūstamības iespējas Cēsu klīnikai.

Auto stāvlaukumu apzīmējošā ceļa zīme, fonā  stāvlaukumā novietotās automašīnas


Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūra: +371 64125634

Rehabilitācijas nodaļas reģistratūra: +371 20238111

Ja pamani kļūdu vai neprecizitāti mājaslapā, 

lūdzu, informē mūs par to: info@cesuklinika.lv

© 2025, Cēsu klīnika

Garīgās veselības centrs:

+371 64123567

Zvani tiek pieņemti

darbdienās  8.00 - 16.00

Seko mums

  • X
  • Facebook ikona
  • YouTube ikona
Knab.png
bottom of page