• Cēsu klīnika

Uzziniet, kādus ambulatoros pakalpojumus iespējams saņemt bez rindas

Cēsu klīnikā ir iespēja saņemt virkni dažādu valsts apmaksātu ambulatoro pakalpojumu bez ilgas gaidīšanas rindā. "Pašlaik Cēsu klīnikā pieejamība izmeklējumiem un ambulatorajām speciālistu konsultācijām vērtējama kā laba, jo, ar dažiem izņēmumiem, pie speciālistiem var pierakstīties šī mēneša vai vismaz tuvāko 3 mēnešu laikā", informē Olga Rudzīte, Cēsu klīnikas valdes locekle un pakalpojumu reģistrācijas, uzskaites un kvalitātes kontroles daļas vadītāja.


Tuvāko nedēļu laikā ambulatorās konsultācijas pieejamas pie šādiem speciālistiem: Pediatra, Bērnu ķirurga, Bērnu dietologa, Bērnu endokrinologa Anesteziologa, Vispārējā ķirurga, Plaušu slimību ārsta, Rehabilitologa, Ausu, kakla un deguna ārsta, Konsultācijas diabēta apmācības kabinetā


Izmeklējumi bez rindas: Rentgens, Elektrokardiogrāfija, Veloergometrijas slodzes tests.

Jūnijā iespējams saņemt arī ginekologa, pieaugušo acu ārsta, urologa, traumatologa un fizioterapeita konsultācijas, veikt vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfiju.


Divus līdz trīs mēnešus garas rindas ir pie bērnu un pieaugušo neirologa, ādas slimību ārsta, flebologa, kā arī uz datortomogrāfiju, vairogdziedzera ultrasonogrāfiju, galvas, kakla un kājas asinsvadu izmeklējumiem, fibrogastroskopiju un fibrokolonoskopiju.


Atgādinām, ka jebkurai ambulatorajai konsultācijai vai izmeklējumam iepriekš ir jāpierakstās.

Ārstniecības iestādes ambulatoro konsultāciju saņemšanai aizliegts apmeklēt cilvēkiem, kam jāatrodas pašizolācijā, stingrā pašizolācijā, karantīnā, vai kam ir augšējo eplceļu saslimšanas simptomi.


Precīzu informāciju par Jūs interesējošo ambulatoro pakalpojumu aicinām skatīt e-pierakstā www.cesuklinika.lv vai, zvanot uz reģistratūru 64125634.