SIA "CĒSU KLĪNIKA"
Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūras tālr. 64125634

Rehabilitācijas nod. reģistratūras

    tālr: 20238111

 Zvani tiek pieņemti katru darba dienu 

8.00 - 16.00

fakss 64125785


SIA „CĒSU KLĪNIKA”  ēkā un teritorijā  ir izvietotas  aizlieguma zīmju norādes- ar fotografēšanas un filmēšanas aizliegumu. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. Bez iepriekšēja saskaņojuma ar klīnikas  vadību SIA “SIA CĒSU KLĪNIKA ”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus Klīnikas  telpās un teritorijā  ir aizliegts.
   


  

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 

 


VĒSTURE

       To, ka pienākums rūpēties par sasirgušiem pacientiem ir absolūts pienākums un nepieciešamība Cēsu pusē mediķi saprata jau 18.gadsimtā, kad 1762.gadā Cēsīs tika atvērts pirmais medicīniskās palīdzības punkts. Kopš tā laika medicīniskā aprūpe un ārstniecība Cēsīs ir nemitīgi attīstījusies, augusi un pilnveidojusies. Laika gaitā slimnīca ir pārvietojoties no vienas mājvietas uz otru līdz 1975.gadā tika atklāta  jaunuzbūvētā Cēsu rajona slimnīca, kurā ārstniecība un medicīniskā aprūpe notiek joprojām.

       

SIA „Cēsu klīnika” ir 24 stundu neatliekamās palīdzības     lokālā daudzprofilu slimnīca, kura kā patstāvīga kapitālsabiedrība darbojas kopš 2010.gada 1.janvāra, kad tā pārņēma visu labo pieredzi un tradīcijas no pašvaldības aģentūras „Cēsu rajona slimnīca”. Klīnikas prioritāte vienmēr ir bijusi un būs atbildība par tiem, kurus esam pieradinājuši un kuri mūs ir novērtējuši. Tie ir ne tikai mūsu pacienti, bet arī darbinieki, kā arī vēsturiskā Cēsu rajona un tuvākās apkārtnes iedzīvotāji. Kopš 2009.gada 1.septembra, kad neatliekamo palīdzību un stacionāro palīdzību pārtrauca sniegt blakus esošās Limbažu, Smiltenes Sarkanā krusta un Rīgas rajona slimnīca Siguldā, pacientu skaits Cēsu klīnikā būtiski pieauga.