top of page
  • Writer's pictureCēsu klīnika

Cēsu klīnika pievienojas Cēsu Drauga kartes programmai

No 1.marta Cēsu Drauga kartes īpašniekiem būs iespēja saņemt jebkuru maksas pakalpojumu Cēsu klīnikā ar 5% atlaidi. To paredz nule parakstītais sadarbības līgums ar pašvaldības aģentūru Cēsu Kultūras un tūrisma centrs.

“Cēsu klīnikai jau daudzus gadus ir būtiska loma cēsnieku dzīvē, rūpējoties par pilsētas un apkārtnes iedzīvotāju veselības uzlabošanu, stiprināšanu, kā arī sniedzot neatliekamo medicīnisko palīdzību kritiskos brīžos. Var teikt, klīnika veido daļu no pilsētas DNS jeb identitātes. Arī turpmāko Cēsu klīnikas attīstību vēlamies veidot tā, lai būtu šai pilsētai, novadam un cilvēkiem vajadzīgi. Lai Cēsīs būtu moderna medicīnas iestāde, kurā augsti profesionāla komanda nodrošina mūsdienīgu diagnostiku un ārstēšanu, garantē individuālu attieksmi pret katru pacientu un mājīgu ārstēšanas vidi. Pievienošanās Cēsu Drauga kartes programmai ir likumsakarīgs solis, ar kuru varam apliecināt savu piederību Cēsīm un rūpes par iedzīvotāju veselību un dzīves kvalitāti,” komentē Cēsu klīnikas valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa.


Sākot ar šā gada martu, atlaides tiks piemērotas 5% apmērā saskaņā ar spēkā esošo Cēsu klīnikas maksas pakalpojumu cenrādi visiem maksas pakalpojumiem. Atlaides netiks piemērotas pacientu līdzmaksājumiem valsts apmaksātajiem pakalpojumiem. Lai saņemtu atlaidi, ierodoties Cēsu klīnikā, ir jābūt līdzi Cēsu Drauga kartei tās derīguma termiņa ietvaros. Cēsu Drauga karti ir jāuzrāda, norēķinoties par pakalpojumu, pirms darījuma čeka izdrukāšanas. Ja pacients pakalpojumu pieteiks un apmaksās attālināti, pirms rēķina saņemšanas būs jāiesniedz informāciju par kartes numuru un derīguma termiņu, bet pēc tam klātienē karti jāuzrāda.


Iegādājoties Drauga karti, tās īpašnieki saņem dažādas atlaides un īpašos piedāvājumus Cēsu pilsētā un apkārtnē piedāvātajiem pakalpojumiem: apskates objektiem, aktīvai atpūtai, velo nomai, kultūras pasākumiem, ēdināšanas pakalpojumiem un naktsmītnēm. Un tagad arī Cēsu klīnikas maksas pakalpojumiem.

bottom of page