• Cēsu klīnika

Informācija pacientiem par pakalpojumu izmaiņām no Jaunā gada

Vēršam pacientu uzmanību uz dažām izmaiņām, kas stāsies spēkā no 2020.gada 1.janvāra, saistībā ar veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un pieteikšanās kārtību, lai šos pakalpojumus saņemtu.

Attīstot jaunā e-pieraksta sniegtās iespējas, turpmāk elektroniski pieteikties varēs arī flebologa konsultācijām. Tāpat šim pakalpojumam  būs iespējams pieteikties arī klātienē Cēsu klīnikas reģistratūrā vai, zvanot uz reģistratūras tālruni 64125634.

Saistībā ar ļoti lielo pieprasījumu pēc pediatru ambulatorajām konsultācijām, lai samazinātu gaidīšanas laiku klātienē, no Jaunā gada pediatra ambulatorai konsultācijai būs iepriekš jāpiesakās ar e-pierakstu vai reģistratūrā. Konsultācijas nosacījumi saglabājas iepriekšējie: tas ir valsts apmaksāts tiešās pieejamības veselības aprūpes pakalpojums, kura saņemšanai nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums.

Savukārt obligātās veselības pārbaudes turpmāk Cēsu klīnikā netiks veiktas saistībā ar nepietiekamu ambulatoro speciālistu nodrošinājumu komisiju realizēšanai.

Tāpat informējam, ka no 2020.gada 1.janvāra stāsies spēkā jaunais maksas pakalpojumu cenrādis.