top of page

Stacionārs

slimnīcas darbinieks aizpilda papīrus

Ķirurģijas nodaļa veic akūtu 

ķirurģisko pacientu ārstēšanu

un aprūpi 24/7 režīmā.

slimnīcas darbiniece pie plaukta

Nodaļā ārstē pacientus ar neiroloģiskām un terapeitiskām saslimšanām: sirds – asinsvadu, elpošanas, gremošanas, urīnizvadsistēmas, endokrīnās sistēmas slimībām, kaulu – locītavu sistēmas slimībām, kā arī akūtu sāpju sindromu un centrālās un perifērās nervu sistēmas slimībām.

Slimnīcas darbiniece pie iekārtas

Pacientu medicīnisko aprūpi dzīvībai bīstamu saslimšanu un nestabila veselības stāvokļa gadījumos nodaļā visu diennakti nodrošina sertificēti anesteziologi – reanimatologi un sertificētas medicīnas māsas. Nodaļa ir aprīkota ar Eiropas standartiem atbilstošu medicīnisko aparatūru.

attēlā redzams operāciju galds

Operāciju blokā ir četras moderni aprīkotas operāciju zāles, kurās tiek veiktas dažāda profila operācijas. Tajās tiek sniegta plānveida un neatliekamā ķirurģiskā palīdzība. Pacientu kvalitatīvu aprūpi nodrošina augsti kvalificēta komanda: anesteziologi, ķirurgi, operāciju māsas, anestēzistes, māsu palīgi, kā arī tehniskie darbinieki. 

Ārsts apsaitē bērnam roku

Bērnu nodaļa nodrošina diennakts neatliekamo medicīnisko palīdzību un bērnu ārstēšanu stacionārā akūtu saslimšanu, piemēram, vemšanas, sāpju, augstas temperatūras vai traumu gadījumos, kā arī izmeklēšanu un ārstēšanu, ja ir ieilgušu, hronisku 

saslimšanu saasinājumi.

bottom of page