Stacionārs

Maza.jpg

Ķirurģijas nodaļa veic akūtu un plānveida ķirurģisko pacientu ārstēšanu un aprūpi trijos profilos –

vispārējā ķirurģijā, traumatoloģijā – ortopēdijā, ginekoloģijā. Nodrošinām kvalitatīvu aprūpi.

Maza.jpg

Nodaļā ārstē pacientus ar neiroloģiskām un terapeitiskām saslimšanām: sirds – asinsvadu, elpošanas, gremošanas, urīnizvadsistēmas, endokrīnās sistēmas slimībām, kaulu – locītavu sistēmas slimībām, kā arī akūtu sāpju sindromu un centrālās un perifērās nervu sistēmas slimībām.

Maza.jpg

Pacientu medicīnisko aprūpi dzīvībai bīstamu saslimšanu un nestabila veselības stāvokļa gadījumos nodaļā visu diennakti nodrošina sertificēti anesteziologi – reanimatologi un sertificētas medicīnas māsas. Nodaļa ir aprīkota ar Eiropas standartiem atbilstošu medicīnisko aparatūru.

Maza.jpg

Operāciju blokā ir četras moderni aprīkotas operāciju zāles, kurās tiek veiktas dažāda profila operācijas. Tajās tiek sniegta plānveida un neatliekamā ķirurģiskā palīdzība. Pacientu kvalitatīvu aprūpi nodrošina augsti kvalificēta komanda: anesteziologi, ķirurgi, operāciju māsas, anestēzistes, māsu palīgi, kā arī tehniskie darbinieki. 

Maza.jpg

Bērnu nodaļa nodrošina diennakts neatliekamo medicīnisko palīdzību un bērnu ārstēšanu stacionārā akūtu saslimšanu, piemēram, vemšanas, sāpju, augstas temperatūras vai traumu gadījumos, kā arī izmeklēšanu un ārstēšanu, ja ir ieilgušu, hronisku 

saslimšanu saasinājumi.