Rehabilitācija

Cēsu klīnikas rehabilitācijas komanda nodrošina pacientiem daudzpusīgu veselības stāvokļa izvērtēšanu, atbilstoši veic ārstēšanu gan valsts finansējuma, gan maksas pakalpojumu ietvaros. Ir iespēja saņemt stacionāro, ambulatoro palīdzību, kā arī izmantot kompleksās maksas rehabilitācijas programmas, piemēram, muguras veselībai, jo tieši muguras veselība mūsdienās ir viens no biežākajiem sūdzību iemesliem dažāda vecuma pacientiem.

Rehabilitācijas process ietver daudzas disciplīnas, tāpēc tiek veidots komandas darbs. Mūsu komandā darbojas 10 dažādu jomu speciālisti: divi fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti, četri fizioterapeiti, ergoterapeits, audiologopēds, masāžas speciālisti un fizikālo procedūru speciālisti. Vairāk par mūsu rehabilitācijas komandas darbu videostāstā.

Pieraksta tālrunis rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai: +371 64125746, +371 20238111.

22.07.2020. - 02.08.2020 netiks veikti jauni pieraksti pie fizioterapeita un masiera.

Zvani tiek pieņemti darba dienās plkst. 8.00 - 16.00.

Vesela_mugura_atslēga.png
Maza.jpg

Tā ir rehabilitācijas nozare, kuras speciālisti izvērtē cilvēku fizisko funkcionālo stāvokli, tā ietekmi uz ikdienas aktivitātēm un saistību ar pašsajūtu, sāpēm. Fizioterpeiti izmanto dažādas izvērtēšanas metodes, piemēram, stājas, gaitas analīzi, kustību apjomu un kvalitāti, muskuļu funkciju (spēku, garumu, izturību), līdzsvara un koordinācijas testus. Ārstēšanas procesā tiek izmantotas gan aktīvās, gan pasīvās ārstēšanas metodes.

Maza.jpg

Pie ergoterapeita var vērsties cilvēki ar kustību traucējumiem, pēc insulta, ar galvas traumām, lūzumiem, perifēro nervu bojājumiem, politraumām, reimatoloģiskām saslimšanām, apdegumiem, psihiskām saslimšanām, kā arī tie, kam nepieciešamas konsultācijas par vides pieejamību, ergonomikas principu pielietošanu darba vidē vai mājās.

Maza.jpg

Masāžas laikā notiek iedarbība uz muskuļiem, tā spēj mazināt sāpes, saspringumu, labvēlīgi ietekmē asinsriti, locītavas, saites un nervu sistēmu. Pēc masāžas uzlabojas vispārējais ķermeņa stāvoklis, mazinās nogurums. Masāža ieteicama bērniem stājas uzlabošanai, pieaugušajiem dažādu saslimšanu gadījumā, kā arī jebkuram cilvēkam profilaktiski.

Maza.jpg

Fizikālā terapija ir dažādu fizikālo faktoru (elektrības, siltuma, aukstuma, ūdens) izmantošana medicīnā. Ir daudzas saslimšanas, kuru ārstēšanā paralēli citām metodēm – medikamentozām, ķirurģiskām – ir lietderīgi izmantot arī fizikālo terapiju ātrākas atveseļošanās un rehabilitācijas nolūkā.

Maza.jpg

Audiologopēds veic komunikācijas spēju, runas/valodas, fonācijas un rīšanas traucējumu novērtēšanu, diagnostiku, korekciju un rehabilitāciju.

Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101

Reģistratūra: +371 64125634

Seko mums

© 2020, Cēsu klīnika

Rehabilitācijas nodaļas reģistratūra: +371 64125746

Zvani tiek pieņemti

darbdienās  8.00 - 16.00

  • Twitter
  • Facebook
  • YouTube