Ārstniecība

Maza.JPG

Nodrošinām stacionāro ārstniecību gan bērniem, gan pieaugušajiem. Cēsu klīnikas stacionāra nodaļas: iekšķīgo slimību, ķirurģijas, reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas, kā arī bērnu slimību nodaļa.

Maza.jpg

Sniedzam medicīnisko palīdzību dienas stacionāros šādos profilos: bērnu slimībās, internajā medicīnā, garīgās veselības dienas centrā.

Maza.jpg

Mūsu centra operāciju zālēs tiek izmantotas jaunās tehnoloģijas, kas prasa augstu personāla kompetences līmeni un efektīvu komandas darbu, nodrošinot darba kvalitāti un pacientu drošību.

Maza.jpg

Cēsu klīnikā izveidots Bērnu veselības centrs, apvienojot visus klīnikas sniegtos bērnu veselības aprūpes pakalpojumus.

Maza.jpg

Mūsu klīnikā sertificēti speciālisti nodrošina funkacionālo, endoskopisko, radioloģisko diagnostiku, izmantojot mūsdienīgu medicīnisko tehnoloģiju sniegtās iespējas.

Maza.jpg

Pacientiem piedāvājam iespēju saņemt ambulatorās konsultācijas pie vairāk nekā trīsdesmit jomu speciālistiem.

Maza.jpg

Nodrošinām daudzpusīgu veselības stāvokļa izvērtēšanu, atbilstoši veicam ārstēšanu gan valsts finansējuma, gan maksas pakalpojumu ietvaros. Ir iespēja saņemt gan stacionāro, gan ambulatoro palīdzību, kā arī izmantot kompleksās maksas rehabilitācijas programmas.

Maza.jpg

Mazuļa ienākšana ģimenē ir liels notikums, kuram vērts sagatavoties laikus. Cēsu klīnikas Māmiņu skola topošajiem un jaunajiem vecākiem piedāvā apgūt vērtīgas un praktiskas zināšanas nodarbībās, kuras vada  pieredzes bagāti, sertificēti  speciālisti