SIA "CĒSU KLĪNIKA"
Slimnīcas iela 9, Cēsis, LV-4101
 Reģistratūra tālr. 64125634
  telefonu zvanus pieņem no 8.00 - 16.00


    Uzņemšanas nodaļa tālr. 64107061

    Lietvede tālr. 64125730

    FAKSS - 64125785
e -pasts: info@cesuklinika.lv

 

 

VESELĪBAS APRŪPES CENTRS (Poliklīnika)
Palasta iela 15, Cēsis


  

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 

 


Par mums

 
Esiet sveicināti Cēsu klīnikā
daudzprofilu neatliekamās palīdzības slimnīcā, kurā gada laikā veselību atgūst ap 5000 slimnieku, piedzimst vairāk kā 400 bērnu un 100 tūkstoši pacientu saņem ambulatorus un diagnostiskus medicīniskos pakalpojumus.
To nodrošina mūsu profesionāļu komanda, kas par savām prioritātēm ir izvirzījuši
  •     pacientu un darbinieku drošību,
  •     medicīnisko pakalpojumu kvalitāti 
  •     augstu atbildību par uzticētajiem pienākumiem.
Zināms, ka veselība ir svarīgākais nosacījums kvalitatīvai dzīvei, kuru katrs cilvēks vēlas saglabāt pēc iespējas ilgākus sava mūža gadus.
    Mēs esam gatavi palīdzēt!

SIA “CĒSU KLĪNIKA” valdes vārdā –
Valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa

   
    SIA "Cēsu klīnika" ir lokālā daudzprofilu slimnīca, kas sniedz 24 stundu stacionāro neatliekamo palīdzību, kā arī plānveida ambulatoros un stacionāros pakalpojumus.
Sabiedrība tika dibināta 2009. gada nogalē, kad Cēsu novada dome nolēma reorganizēt slimnīcu, likvidējot aģentūru "Cēsu rajona slimnīca" un tās vietā izveidoja SIA "Cēsu klīnika". Tomēr savu faktisko saimniecisko darbību sabiedrība uzsāka ar 2010.gada 1. janvāri, pārņemot aģentūras ārstniecisko procesu. Gan pēc valsts finansējuma apjoma (līgums ar Veselības norēķinu centru VNC), gan pēc veiktā darba apjoma (apkalpoto pacientu skaits) SIA "Cēsu klīnika" ir lielākā lokālā daudzprofilu slimnīca Latvijā. Klīnikas pacienti pamatā ir vēsturiskā Cēsu rajona iedzīvotāji, kā arī pieguļošo novadu iedzīvotāji no Limbažu, Valkas un Rīgas rajoniem.